8

A co jest złego w Wengerze?

0

Reus już nie taki perspektywiczny.

0

Może wejść

1

A dlaczego nie? Ja w zeszłym roku leciałem specjalnie do Sztokholmu na U2.

0

Ja po prostu tak mam, że wolę starsze albumy a te nowsze czasem mi nie podchodzą, chociaż np. "Endless River" Pink Floydów, "Songs of Innocence" U2 czy "Black Star" Bowiego łyknąłem jak młody pelikan.

2

Poleciałbym klasykiem, że Metallica skończyła się na Kill'em All ale oczywiście do bzdura, bo kolejne albumy do Black Albumu były genialne. Później moim zdaniem trochę siadło, chociaż uwielbiam coverowy Garage Inc. no i oczywiście S&M. Trochę się boję, że nowy album będzie dla mnie rozczarowaniem, ale z drugiej strony od wydania Death Magnetic minęło sporo czasu i to sugerowałoby, że Hetfield i spółka porządnie popracowali w studio, zwłaszcza że ten kawałek co przesłałeś brzmi całkiem świeżo.

1

W tym przypadku to faktycznie jest wielu szumu o nic, ale no looki, kiedy patrzysz na jednego zawodnika (a nie na trybuny) i podajesz do innego to już ma znacznie większy sens.

0

Ja dałem handi 1 przy kursie 1,55

0

1

Roberto i Bartra mają zupełnie inne warunki fizyczne, wiadomo że Sergi będzie miał znacznie większe predyspozycje do szybkiego biegania niż Bartra.

56

Piękny gest Neymara, a dla kibica pamiątka na całe życie - oby jak najwięcej takich obrazków w piłce nożnej i innych sportach.

0

Dzięki Panowie! Chłopak jest niesamowity, nie sądziłem że tak szybko wypełni lukę po Alvesie i to w takim stylu.

0

Ile Roberto ma asyst łącznie w tym sezonie w lidze?

1

Dzięki!

1

Chodziło o mecz Barcy ;)

1

Niestety nie mogłem obejrzeć meczu, ma ktoś link do jakiegoś obszernego skrótu?

1

Transfery, wywiady z zawodnikami, ciekawostki - staraj się wzorować na stronie Barcy (oczywiście w miarę możliwości;)

0

Tylko, że w przypadku "upośledzonych płodów" takie patologiczne matki nie mają nawet świadomości, że dziecko może być upośledzone i zdają sobie z tego sprawę dopiero po urodzeniu dziecka, dlatego ciężko tu mówić o aborcji.

1

Myślę, że przypadki o których piszesz (symptom pijanego noworodka) to zjawisko na tyle marginalne, że ciężko znaleźć sensowne rozwiązanie dla tego problemu. Moim zdaniem aborcja powinna być dozwolona jedynie w przypadku zagrożenia życia matki lub płodu oraz w sytuacji gdy ciąża jest następstwem gwałtu.

4

Kierowałem swój komentarz do idiotycznego posta Cyzia. W moim idealnym świecie takie dzieci trafiałyby do domów dziecka lub rodzin zastępczych, a nie byłyby zabijane. Jeśli zła sytuacja materialna ma być uzasadnieniem dla legalizacji aborcji to ja podziękuję.

4

Popełnienie przeze mnie morderstwa też powinno być moją prywatną sprawą i nikogo nie powinno obchodzić, czy kogoś zabiłem, czy nie.

Czyli co, patologia może kopulować jak króliczki i skrobać do woli, bo im się nie chce wychowywać/utrzymywać dziecka?

10

Dodałbym jeszcze do tego zgodę na aborcję w przypadku, kiedy poród zagraża życiu matki.

0

Ja się zgadzam, gra Messiego jest w dużym stopniu wypracowana, natomiast R10 bazował na spontaniczności i był talentem czystej wody.

1

dałbym mobile phone, bo cell phone jest bardziej popularne w USA.

3

A za kogo miałby grać?

37

Podnieść, nie obniżyć.

0

Pomocnik?

0

Z kontekstu wynikało, że odnosisz się do Mascherano.

5

Widać było gołym okiem, że Suarez siłą rozpędu wpadł na Brazylijczyka i nie było mowy o celowym ataku.

0

Mascherano zagrał bardzo dobre spotkanie i nie widzę tutaj grania za zasługi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?