JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gwoli ścisłości, Neymar ma 175 cm wzrostu, tak więc różnica jest dość wyraźna :)
2
Każda prasa sportowa w Hiszpanii to brukowiec, swoją drogą.
1
Komentarz usunięty
1
No rzeczywiście, bo Suarez w Barcelonie zawodzi.
3
Socjopacie zrobiło się przykro, świat się kończy ;)
0
No zobaczymy, ja z kolei czuję wygraną Anglii ;)
0
ja bym jeszcze Anglię dał bo dobry kurs jest i Norwegię (jedna drużyna strzeli)
2
No to robi się ciekawie, w tym roku czeka mnie jeszcze The Cure, w przyszłym DM i może Metallica - zobaczymy kto jeszcze zagra ;)
0
A dlaczego tylko być może? To znaczy, że występ w Krakowie to jeszcze nic pewnego?
6
Oby mu tylko nie odbiło to będą z niego ludzie :)
0
Wiadomo kiedy rusza sprzedaż biletów?
4
Wtedy akurat nie wchodzę zarówno na FCB jak i na RM.pl bo czasie meczów ze świecą szukać sensownych komentarzy ;)
0
Ani razu nie widziałem żeby ktoś tam na niego najeżdżał a regularnie odwiedzam stronę Realu.
0
Tak.
2
Czechy wygrają.
0
Nie ma Ozila?
0
Akurat ta reklama pojawia się regularnie we wszystkich hiszpańskich sportowych gazetach.
9
Zdecydowanie "hehe" węgrzyn.
0
No to mam kolejnego kandydata do wyboru, dzięki :)
0
Dzięki, w takim razie skupię się na Toshibie i Seagate,
0
Cały świat też o tym trąbił później, że powinien się przyznać itp.
0
Czy ktoś mógłby polecić jakiś dobry dysk zewnętrzny o pojemności 1 lub 2 Tb? Nie znam się na tych sprawach za bardzo, ale zależy mi żeby był trwały i dobrze wykonany.
0
Był już podobny przypadek z zagraniem Henrego ręką w meczu z Irlandią.
0
Manolas jest prawo czy lewonożny?
11
A kto powiedział, że jest idealny? Nikt tutaj nie płacze jak panienka ani się nie spuszcza nad nim tylko nie widzę potrzeby wywalania na niego wiadra pomyj tylko dlatego, że na przestrzeni 50 meczów zdarzyło mu się parę błędów. Mnie natomiast śmieszą tacy ludzie jak Ty, którzy tylko szukają pretekstu żeby się do kogoś doczepić tylko dlatego, że kogoś nie lubią.
17
Lepsze to niż plucie jadem.
12
To mało widzisz jeśli dostrzegasz tylko jego błędy. Nie spodziewam się, że ktokolwiek obrzuci ter Stegena błotem ale wystarczyłoby żeby Neuer w ogóle o tym nie wspomniał a on mimo wszystko powiedział samą prawdę.
20
No wolę jednak wierzyć w słowa jednego z największych specjalistów w swoim fachu niż w komentarze domorosłych internetowych specjalistów.
12
Dobra wiadomość dla nas, nie będzie ryzyka kontuzji i będzie więcej czasu na regenerację.
13
Jak to? Przecież spece z la Rambli twierdzą inaczej! Komu tu teraz wierzyć...