38

A mało osiągnął?

0

już piszę co wtopi:

Milan (gra totalnie w kratkę, dopiero co mi wtopili z Genuą, obstawiam remis)
Lazio (Sassuolo jest nieprzewidywalne)
Villareal (Eibar u siebie jest mocne)
Twente (liga holenderska to jest duża loteria)

0

Nienawiść to trochę zbyt dużo powiedziane, ale widać, że Pep nie przepada za zawodnikami, którzy są indywidualistami i mają inne zdanie niż reszta.

1

Ładna bramka Nacho.

3

To nie Ibra nie umiał się u nas zaadaptować, tylko Pep stawiał go idiotycznie na skrzydle.

0

No to mam po kuponie niestety.

0

Czy ktoś wie dlaczego przerwano mecz Fiorentiny z Crotone?

Na livescore napisano, że mecz został przerwany z powodu problemów technicznych, ale czy wie ktoś dokładniej dlaczego?

1

Boże uchowaj. Trzymajmy się z dala od angielskiego drewna.

1

A nie ma Bakambu?

13

Ależ się cieszę, że na ten sezon udało mi się kupić koszulkę jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem sponsora.

13

Ja bym chyba wybrał mimo wszystko derby Manchesteru

0

Jak gra Alena?

0

Akurat te przezwiska w obydwu językach znaczą mniej więcej to samo.

3

Ale się przyczepiliście tego wyzywanie matek. Użył zwykłych przekleństw będących hiszpańskimi odpowiednikami najbardziej popularnego słowa w języku polskim, którego nie używa się żeby obrazić czyjąś matkę, tylko po to żeby obrazić tego, do kogo się z tymi słowami zwraca. Swoją drogą ciekaw jestem Twojej reakcji, gdyby ktoś rzucił w Ciebie butelką.

7

Przecież Messi krzyczał do kibiców Valencii dopiero po rzucie butelką...

7

Przecież on nawet nie wspomniał ani słowem o Messim, więc nie rozumiem skąd nawiązanie do Argentyńczyka.

8

Jak zwykle w punkt - nie można usprawiedliwiać kibiców Valenci, ale trzeba sobie powiedzieć, że gdyby nie prowokacje Neymara to żadna butelka raczej by nie poleciała w kierunku graczy Barcelony.

Neymar potrzebuje kogoś kto będzie go krótko trzymał i przemówi mu do rozsądku bo często przesadza z tymi prowokacjami i zbyt długim holowaniem piłki. Piłkarzem jest niewątpliwie wybitnym, ale co raz częściej odnoszę wrażenie że w jego przypadku głowa nie nadąża za nogami (i nie mam tu na myśli gry w powietrzu).

3

To glosowanie jest równie miarodajne i prestiżowe jak swego czasu głosowanie na najlepszego młodego piłkarza, gdzie tłumy śmieszków z Polski masowo oddawały głosy na Milika, który nie załapałby się wówczas do top10 młodych grajków, więc nie wiem skąd to wielkie oburzenie, tak jakby te głosy na Mahreza miały jakiekolwiek przełożenie na rzeczywistą sytuację :P

1

Komentuję, żeby mi nie zaginęło w natłoku komentarzy ;)

0

Kaptoum ;)

3

Jednego brakuje.

1

Bez przesady, to jest mecz o znikomym znaczeniu, dlatego trzon zespołu powinien być oszczędzany na mecze ligowe i CL.

0

I bardzo dobrze :)

0

W takim razie widzę tam Rafinhę albo Ardę.

0

Niby tak, w sumie nie pomyślałem o tym.

4

Szczerze mówiąc to wolałbym przesunąć Messiego do pomocy a na skrzydle postawiłbym na Rafinhę, który ostatnio zaczął strzelać.

1

Ingolstadt - BVB, ARSENAL - Middlesborough, Valencia - BARCA (handi), LIVERPOOL -wba, PORTO -Arouca

0

Dołączam się do pytania. Co prawda jeśli chodzi o Civilization to grałem tylko w drugą część, ale spędziłem przy tej grze długie godziny i wciąż jeszcze czasem pogrywam :)

4

Fajna marynarka.

3

Ale bym się śmiał gdyby Messi szybciej dobił do setki niż Ronaldo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?