JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pozwolę sobie wtrącić mój trzy grosze: nic nie drażni mnie tak jak używanie końcówek ę i ą zamiast em i om "Tym meczę Real pokazał obrońcą Ateltico, że ich gra nie stoi na wysokim poziomie".
I niestety muszę się zgodzić z prokofiewem, że postępująca liberalizacja zasad językowych już niedługo doprowadzi do takich kwiatków jak przedstawił powyżej.
1
CSKA wtopi
0
Nie bez powodu przeceniają. Mecz z Realem dał im ku temu dobre powody ;) jaki masz łączny kurs i jaka stawka? U mnie to wygląda tak:
Borussia Dortmund - Legia Warszawa (Handicap 0:2) 1
Sporting Lizbona - Real Madryt (1X2) 2
Leicester City - Club Brugge (1X2) 1
Borussia Monchengladbach - Manchester City (1X2) 2
Celtic - FC Barcelona (1X2) 2
Kurs 9,15
0
Z tym handi to Cię chyba trochę poniosło, niemniej życzę wygranej, ja dałem -2 ;)
1
Już w międzyczasie przeczytałem, dzięki;)
1
Ale o co chodzi?
2
Trzeba było zrobić miejsce dla bramki Robsona-Kanu.
2
Ciężki wybór między Finem a Malezyjczykiem, ale jednak wybrałem bramkę zdobytą przez tego drugiego. Niesamowita rotacja przywodząca na myśl bramki Roberto Carlosa.
Swoją drogą nie wiem co tam robi bramka Robsona-Kanu.
23
Nie warto tego oglądać.
0
Stuprocentowej pewności nie mam, ale na 80% tam nie było wokalu.
0
Yazoo jest fajne ale to nie to.
0
Gdyby to był Pink Floyd to bym nie pytał ;)
@nioton
Candy Dulfier jest saksofonistką, która grała właśnie Lily Was Here.
1
Nie, to znam (dobrze napisałeś;)
Ani Baker Street, ani Careless Whisper ani Lily Was Here.
Chyba muszę maila do nich napisać.
0
Mam pytanie do starszych użytkowników strony - czy kojarzycie może instrumentalny utwór saksofonowy, który często leciał w radiowej Trójce w latach 90., bo od dłuższego czasu chodzi mi po głowie a nie mogę go w żaden sposób odnaleźć
0
Ale to właśnie od gracza takiego formatu wymaga się, że ciągnął swój zespół w kryzysowych momentach.
1
Żarty, żartami ale w zeszłym sezonie grał totalne dno.
0
A Xavi ma więcej tytułów niż Casillas kończyn, to ci dopiero porównanie!
23
Nie ma to jak wyrobić sobie opinię o kimś na podstawie jednej sytuacji. No rzeczywiście, karygodne zachowanie, żeby nie okazać entuzjazmu po raz milionowy w reakcji na prośby o zrobienie sobie zdjęcia. Powinien jeszcze zamerdać ogonkiem i zamiast zagrać w meczu rozdzielać uśmiechy, autografy, cukierki i wziąć jakieś niemowlę na ręce i ucałować w czoło.
Żenada.
8
Brawo za wykonaną pracę, na pewno z przyjemnością wybiorę kilka pozycji z Twojej listy :)
7
Nie, tempometr mierzy temperaturu ;)
31
Też nie wiem co to jest.
37
Co to jest temperatur?
6
Niezłe "combo" :) Gratulacje!
22
I umie grać w obronie.
0
Wypożyczyć, a nie sprzedać.
3
Chodziło mi o to, że pojawiają się co jakiś czas w każdej (Marca, As, Sport i Mundo).
0
Co jak co, ale te reklamy pojawiają się w każdej hiszpańskiej gazecie sportowej od zarania dziejów.
0
Wszołek akurat nie gra źle, sporo szarpie prawą stroną.
1
Nie miałem tabeli pod ręką akurat, wolałem napisać tutaj.
1
https://www.vat19.com/item/knitted-knight-helmet-hat - tutaj :)