0

Pozwolę sobie wtrącić mój trzy grosze: nic nie drażni mnie tak jak używanie końcówek ę i ą zamiast em i om "Tym meczę Real pokazał obrońcą Ateltico, że ich gra nie stoi na wysokim poziomie".

I niestety muszę się zgodzić z prokofiewem, że postępująca liberalizacja zasad językowych już niedługo doprowadzi do takich kwiatków jak przedstawił powyżej.

1

CSKA wtopi

0

Nie bez powodu przeceniają. Mecz z Realem dał im ku temu dobre powody ;) jaki masz łączny kurs i jaka stawka? U mnie to wygląda tak:

Borussia Dortmund - Legia Warszawa (Handicap 0:2) 1
Sporting Lizbona - Real Madryt (1X2) 2
Leicester City - Club Brugge (1X2) 1
Borussia Monchengladbach - Manchester City (1X2) 2
Celtic - FC Barcelona (1X2) 2

Kurs 9,15

0

Z tym handi to Cię chyba trochę poniosło, niemniej życzę wygranej, ja dałem -2 ;)

1

Już w międzyczasie przeczytałem, dzięki;)

1

Ale o co chodzi?

2

Trzeba było zrobić miejsce dla bramki Robsona-Kanu.

2

Ciężki wybór między Finem a Malezyjczykiem, ale jednak wybrałem bramkę zdobytą przez tego drugiego. Niesamowita rotacja przywodząca na myśl bramki Roberto Carlosa.

Swoją drogą nie wiem co tam robi bramka Robsona-Kanu.

23

Nie warto tego oglądać.

0

Stuprocentowej pewności nie mam, ale na 80% tam nie było wokalu.

0

Yazoo jest fajne ale to nie to.

0

Gdyby to był Pink Floyd to bym nie pytał ;)

@nioton

Candy Dulfier jest saksofonistką, która grała właśnie Lily Was Here.

1

Nie, to znam (dobrze napisałeś;)

Ani Baker Street, ani Careless Whisper ani Lily Was Here.

Chyba muszę maila do nich napisać.

0

Mam pytanie do starszych użytkowników strony - czy kojarzycie może instrumentalny utwór saksofonowy, który często leciał w radiowej Trójce w latach 90., bo od dłuższego czasu chodzi mi po głowie a nie mogę go w żaden sposób odnaleźć

0

Ale to właśnie od gracza takiego formatu wymaga się, że ciągnął swój zespół w kryzysowych momentach.

1

Żarty, żartami ale w zeszłym sezonie grał totalne dno.

0

A Xavi ma więcej tytułów niż Casillas kończyn, to ci dopiero porównanie!

23

Nie ma to jak wyrobić sobie opinię o kimś na podstawie jednej sytuacji. No rzeczywiście, karygodne zachowanie, żeby nie okazać entuzjazmu po raz milionowy w reakcji na prośby o zrobienie sobie zdjęcia. Powinien jeszcze zamerdać ogonkiem i zamiast zagrać w meczu rozdzielać uśmiechy, autografy, cukierki i wziąć jakieś niemowlę na ręce i ucałować w czoło.

Żenada.

8

Brawo za wykonaną pracę, na pewno z przyjemnością wybiorę kilka pozycji z Twojej listy :)

7

Nie, tempometr mierzy temperaturu ;)

31

Też nie wiem co to jest.

37

Co to jest temperatur?

6

Niezłe "combo" :) Gratulacje!

22

I umie grać w obronie.

0

Wypożyczyć, a nie sprzedać.

3

Chodziło mi o to, że pojawiają się co jakiś czas w każdej (Marca, As, Sport i Mundo).

0

Co jak co, ale te reklamy pojawiają się w każdej hiszpańskiej gazecie sportowej od zarania dziejów.

0

Wszołek akurat nie gra źle, sporo szarpie prawą stroną.

1

Nie miałem tabeli pod ręką akurat, wolałem napisać tutaj.

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?