JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To już się nudne robi z tym płaczem nad ZP. Na pewno dziwić może przewaga CR nad Messim w tym plebiscycie, ale już chyba wystarczająco dużo łez zostało tutaj przelanych nad porażką la Pulgi. Zapewne jest to ostatnie takie wyróżnienie dla Jordana futbolu i myślę, że za rok to Leo zatryumfuje i dołączy szóstą złotą piłkę do swojej kolekcji. Otrzyjcie więc łzy i cieszcie się, że dane wam jest cieszyć się grą Messiego, bo nie prędko zobaczymy takiego geniusza na zielonych boiskach.
0
Bo dawno nic nie pisał...
0
Don ma perma?
0
Ale przecież Real zdobył LM w zeszłym sezonie. Nie rozumiem...
1
Na pewno wyzwisk tu jest mniej, z tym się zgodzę.
3
Z poziomem redakcji i moderacji to się zgodzę... co do poziomu komentarzy to jedno i to samo. Setki komentarzy z płaczem, że Ronaldo wygrał itp.
8
A tutaj jest lepiej?
2
A co napisał?
0
Był ktoś może w kinie na "Księgowym" ? Jak opinie?
0
Polecam "Sen o dolinie" Budki Suflera.
13
Szlak, powiadasz...
Mnie szlak trafia jak turyści schodzą w górach ze szlagów i potem TOPR musi ich ściągać za nasze pieniądze.
0
Weź L4 ;)
0
Zobaczymy w jakiej formie będzie Napoli.
4
Real rewanż na Stadio San Paolo - będzie ogień ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jest w ogóle jakieś video z losowaniem, czy pozostaje tylko relacja z odświeżaniem?
0
jakie były kursy?
0
Bardziej odnosiłem się do tego, że chce postawić na rywali Realu.
0
Każdy tak mówi przed meczem z Realem, czy Barcą a potem się kończy piątką w plecy.
0
Zgadzam się, że momentami film się dłużył, ale ogólnie solidny.
17
Jest jakiś skrót klawiszowy, którym można wyłączyć wyświetlanie wrzucanych tutaj hipotetycznych par 1/8 Ligi Mistrzów (poza alt+F4)?
4
I bardzo dobrze, uciszą śmieszków na jakiś czas, bo
1. coś tam
2. coś tam
3. coś tam
4. Arsenal
przestało być śmieszne zanim wyginęły dinozaury.
0
Pierwszym, który latał na takim wychyleniu był Funaki
13
Ja uważam, że Shakira jest złodziejką, bo skradła serce Pique.
2
Polecam "Przełęcz Ocalonych", dla mnie jeden z lepszych filmów wojennych ostatnich lat. Oprócz tego ciekawy jest również Zwierzogród, niby bajka, ale pełna świetnych animacji i warto ją zobaczyć.
0
W większości przypadków na 5, 6 meczów jeden mecz wtapiał.
Może faktycznie trzeba zacząć stawiać stówę na 2,3 pewniaki, choć już nie raz pewniaki mi wtapiały. Nie ma reguły.
1
Istnieją hipotezy, że rysunki to mogły zostać stworzone przez istoty pozaziemskie. Może o tym świadczyć fakt, że dopiero z powietrza można dostrzec zadziwiającą symetrię kształtów. Mimo wszystko nie jestem do końca przekonany co do słuszności tych teorii.
1
Braga z Szachtarem. Myślałem, że Szachtar odpuści bo już zapewnione 1 miejsce, a Braga grała u siebie a tu klops...
Grałem za jakieś grosze żeby się odbić a tylko wyczyściłem konto.
39
Po czternastym wtopionym kuponie z rzędu stwierdzam, że naprawdę trzeba przestać się w to bawić.
1
Nic nowego, sprawdź sobie jakie są marże na artykułach tekstylnych to się przeżegnasz.