50

http://mistrzowie.org/682335/Sportowa-pasta

Bardzo fajna zabawa, ktoś ma jeszcze inne ciekawe pomysły na takie pytania? :)

0

Ja słucham fragmentów w RMF Classic :)

0

Dla mnie książki zawsze są lepsze, bo zawierają więcej szczegółów i można sobie samemu wyobrażać jak by to mogło wyglądać :)

0

Prima Aprilis jest w Hiszpanii dziś, tzw. Dzień Niewiniątek.

0

Na podstawie książki mojego ulubionego autora, Jeffrey'a Deaver'a :)

0

Niezły tasiemiec i do tego mocno rozłożony w czasie, trzeba mieć farta :)

4

Słabe.

1

Dobre.

1

A ja przyjąłbym kogoś z dwójki Coutingo-Thiago z otwartymi ramionami. Oczywiście uszczupliwszy uprzednio kadrę pomocników.

0

Przede wszystkim David Bowie.

0

Na jaką melodię?

0

Ładnie Ci wjechało, jakie mecze jeszcze miałaś?

0

Grałem cały świat 15 :) to były czasy. Z niektórymi ludźmi z plemienia mam kontakt do dziś :)

0

Hmm, no to nie wiem.

1

ctrl+shift

3

Wydaje mi się, że gra obrony też może mieć jakiś wpływ na tracenie bramek.

2

Przełęcz Ocalonych - i dramat i wojenny :)

0

Ze wszystkich jacy przychodzą mi do głowy to chyba tylko Richard Dutruel miał powyżej 190 cm.

Jeszcze Ruud Hesp.

0

Przynajmniej dzięki temu są w miarę szybcy jak na bramkarzy, nie każdy musi mieć 199 cm jak Courtois.

12

Ter Stegen 187 cm, Cillessen 185cm - aż tacy niscy nie są.

1

Naturalną rzeczą jest, że każdy ma kogoś kogo lubi bardziej lub mniej od innych. Dopóki osobiste preferencje trenera nie wpływają na ustalanie składu, dopóty nie widzę w tym nic złego.

1

Powinni wygrać, też mam ich w kuponie na dziś i jutro.

0

Ale każdy ma swoich faworytów/ulubieńców, nieważne czy jest Vhaeraunem, czy trenerem Barcy.

0

Rozumiem, że Ty wszystkich piłkarzy lubisz dokładnie tak samo?

7

On jest potrzebny Barcie i nie sądzę żeby klub go sprzedał, tym bardziej, że poza MSN i Iniestą jest jedynym zawodnikiem, który potrafi zrobić różnicę.

2

Teraz tak, bo reklama.

1

Musiałem jeszcze zjeść śledzie, kapustę, karpia, zupę grzybową, barszcz i sałatkę, ale może do 10 jeszcze dobiję ;)

0

Jeśli już mówimy o pierogach to do tej pory zjadłem 7 i nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa ;)

1

Zdecydowanie lepszy? Przecież on jest częściej w ataku niż w obronie...

0

To nawet nie jest RB.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?