JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
50
http://mistrzowie.org/682335/Sportowa-pasta
Bardzo fajna zabawa, ktoś ma jeszcze inne ciekawe pomysły na takie pytania? :)
0
Ja słucham fragmentów w RMF Classic :)
0
Dla mnie książki zawsze są lepsze, bo zawierają więcej szczegółów i można sobie samemu wyobrażać jak by to mogło wyglądać :)
0
Prima Aprilis jest w Hiszpanii dziś, tzw. Dzień Niewiniątek.
0
Na podstawie książki mojego ulubionego autora, Jeffrey'a Deaver'a :)
0
Niezły tasiemiec i do tego mocno rozłożony w czasie, trzeba mieć farta :)
4
Słabe.
1
Dobre.
1
A ja przyjąłbym kogoś z dwójki Coutingo-Thiago z otwartymi ramionami. Oczywiście uszczupliwszy uprzednio kadrę pomocników.
0
Przede wszystkim David Bowie.
0
Na jaką melodię?
0
Ładnie Ci wjechało, jakie mecze jeszcze miałaś?
0
Grałem cały świat 15 :) to były czasy. Z niektórymi ludźmi z plemienia mam kontakt do dziś :)
0
Hmm, no to nie wiem.
1
ctrl+shift
3
Wydaje mi się, że gra obrony też może mieć jakiś wpływ na tracenie bramek.
2
Przełęcz Ocalonych - i dramat i wojenny :)
0
Ze wszystkich jacy przychodzą mi do głowy to chyba tylko Richard Dutruel miał powyżej 190 cm.
Jeszcze Ruud Hesp.
0
Przynajmniej dzięki temu są w miarę szybcy jak na bramkarzy, nie każdy musi mieć 199 cm jak Courtois.
12
Ter Stegen 187 cm, Cillessen 185cm - aż tacy niscy nie są.
1
Naturalną rzeczą jest, że każdy ma kogoś kogo lubi bardziej lub mniej od innych. Dopóki osobiste preferencje trenera nie wpływają na ustalanie składu, dopóty nie widzę w tym nic złego.
1
Powinni wygrać, też mam ich w kuponie na dziś i jutro.
0
Ale każdy ma swoich faworytów/ulubieńców, nieważne czy jest Vhaeraunem, czy trenerem Barcy.
0
Rozumiem, że Ty wszystkich piłkarzy lubisz dokładnie tak samo?
7
On jest potrzebny Barcie i nie sądzę żeby klub go sprzedał, tym bardziej, że poza MSN i Iniestą jest jedynym zawodnikiem, który potrafi zrobić różnicę.
2
Teraz tak, bo reklama.
1
Musiałem jeszcze zjeść śledzie, kapustę, karpia, zupę grzybową, barszcz i sałatkę, ale może do 10 jeszcze dobiję ;)
0
Jeśli już mówimy o pierogach to do tej pory zjadłem 7 i nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa ;)
1
Zdecydowanie lepszy? Przecież on jest częściej w ataku niż w obronie...
0
To nawet nie jest RB.