0

ja niestety mogę tylko śledzić relację na livescorze, ale widziałem fragment drugiego seta i Djoković grał niesamowicie słabo jak na swoje możliwości.

7

Pięknie Istomin walczy z Djokoviciem, obyśmy byli świadkami wielkiej niespodzianki.

0

Rumianek? Czyżby jakieś problemy z żołądkiem?

27

Dwie bramki na wyjeździe to już jest niezła zaliczka.

0

Piękna asysta Marcelo.

3

Jaki to jest symulant to po prostu w głowie się nie mieści.

0

napisz na pw

6

Albo żółte papiery jak zobaczą Twoje komentarze na tej stronie ;)

1

Byle nie Arda.

0

Pewnie, że nie jest to takie proste, ale nie można stawiać Messiego na równi z klubem. Nie było Messiego, była Barcelona - nie będzie Messiego, będzie Barcelona. Poza tym nie wierzę, że przychody generowane przez FCB dzięki Messiemu przewyższają koszty wynagrodzenia.

1

Ok, najważniejsze, że temat jest nadal aktualny, dzięki :)

0

Korzystając z okazji, chciałem Cię zapytać co z tą niespodzianką, o której swego czasu była mowa w ankiecie (chodziło o wybór miasta, które by najbardziej odpowiadało? ;)

2

Chciałem zagłosować na biografię Kukuczki, ale są rzeczy ważne i ważniejsze ;)

1

No właśnie w przypadku Messiego nic nie wydaje się normalne, w końcu to piłkarz nietuzinkowy. Mimo wszystko jednak ciekawi mnie co by było, gdyby Barcelona postawiła na swoim i zaoferowałaby mu przedłużenie kontraktu na takich samych lub tylko nieznacznie lepszych warunkach?

Pamiętajmy, że gaża Messiego stanowi wielkie obciążenie dla i tak pękającego już w szwach budżetu klubu i kolejna podwyżka spowoduje, że ciężko będzie o potencjalne wzmocnienia latem (chyba, że odejdzie kilku zawodników).

Oczywiście nie chciałbym odejścia Messiego, ani teraz ani nigdy, ale ta pogoń za podwyżkami nie jest dobra. Nie znam dokładnie kwot jakich żąda Messi, ale myślę, że Barcelona powinna za wszelką cenę obniżyć wysokość podwyżki.

6

Nigdy go nie lubiłem, kawał boiskowego chama, który od czasu do czasu posłał niezłe podanie.

2

Chodzi mi o to, że pomimo tych wszystkich deklaracji i zapewnień o chęci pozostania wciąż oczekuje jeszcze wyższego kontraktu, co za chwilę doprowadzi do paradoksu, że będzie zarabiał więcej niż 60% całej drużyny.

1

* za odpowiednią opłatą

0

Nie wierzę w to co czytam, czas iść spać i zapomnieć.

10

Klan, Plebania, Dom nad Rozlewiskiem, Ojciec Mateusz (tylko dla ludzi o stalowych nerwach), Samo Życie

0

Jeszcze trochę sobie poczeka...

0

Bournemouth Watford wtopi, a City moim zdaniem wiecznie nie będzie przegrywać, więc też bym się obawiał.

1

Skoro dopuszczono do wstawienia drzewek i innych katarskości na koszulki to nie zdziwię się jaki i zmianę herbu zaakceptują.

0

Dzięki, bo chciałem go kupić w Fantasy, ale w takim razie chyba odpuszczę.

0

O co chodzi z tym odsunięciem Costy od składu?

1

Jeśli ma się w obronie takich pionków jak w City to niedziwne, że tyle bramek wpada, choć oczywiście Bravo też zdarzyło się kilka błędów indywidualnych.

0

Też mam taką nadzieję.

1

Barca will sell Rakitic to City & Arda to Chinese side as club's looking to offload players to pay for Messi's new contract

[Elconfidencial]

Mam nadzieję, że to plotka...

0

Jaka przyśpiewka?

45

Właśnie obejrzałem mecz z Las Palmas i rzuciła mi się w oczy bardzo emocjonalna "cieszynka" Vidala. Widać jak bardzo zależy mu na grze w Barcelonie i wydaje się, że dzisiejszym występ bardzo przybliżył się do pozostania w tym klubie, czego bardzo mu życzę.

3

Ten klub stacza się coraz bardziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?