La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1309 Culés

1

Barca will sell Rakitic to City & Arda to Chinese side as club's looking to offload players to pay for Messi's new contract

[Elconfidencial]

Mam nadzieję, że to plotka...

konto usunięte

22

@JimMorrisonFCB Bzdura. Media Chcą wykorzystać, że mamy okienko+ ostanie wypowiedzi odnośnie przedłużenia umowy Leo, by sobie zarobić na oglądalności czy sprzedaży gazet.

0

@sewerynVeB Też mam taką nadzieję.

konto usunięte

3

@JimMorrisonFCB Turan już wypowiadał się, że pragnie wygrać LM z Barceloną. Potem wspominał że nie chce wynosić się do Chin, bo chce wygrywać puchary w naszym klubie.

Środowisko Rakiticia też zdementowało ploty.

0

@JimMorrisonFCB Gazety muszą się sprzedawać ...

0

@JimMorrisonFCB Sprzedaż Ardy do Chin za gruby hajs nie jest zlym pomyslem - on swoje lata juz ma. Za rok czy dwa moze sie okazac ze za darmo odejdzie - a nie ukrywajmy, ze za zmiennika dla Neymara mozemy wydac mniej niz 50 mln euro (o ile Chinczycy faktczynie tyle zaplaca).

Oczywiscie z tej kasy mozna by kupic kogos bardziej potrzebnego - np. kreatywnego pomocnika ktory bedzie wchodzil w miejsce Iniesty na stale (np. Coutinho)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?