1

6 lipca 2016 r. - normalnie breaking news.

0

To pokaż mi kiedy ostatnio Messi, Suarez, Neymar (który ostatnio w ogóle nie strzela), czy Iniesta (mój ulubiony piłkarz) strzelili ostatnio bramkę zza pola karnego (nie licząc rzutów wolnych).

0

Mam nadzieję, że nie odejdzie, bo wtedy stracimy jedynego piłkarza, który potrafi uderzyć z dystansu.

27

Jak dla mnie CR może dożywotnio zgarniać złote piłki, wystarczy, że Messi cieszy moje oczy swoją grą tak jak dziś :)

5

Genialny gif :)

0

podrzuci ktoś link do przyjęcia Iniesty bo na YT jest tylko 6-sekundówka marnej jakości

6

Jedno słowo: kosmos.

0

Spoko, zaraz Ramos strzeli.

1

Fajne auto, aczkolwiek zdecydowanie bardziej wolałem starsze modele Volvo.

0

Aruba wspaniała wyspa, mam zamiar kiedyś się tam wybrać.

3

Niestety, sporo młodocianych użytkowników tej strony woli koncentrować się na sytuacji u rywali zamiast cieszyć się z własnych sukcesów.

0

jak 90% brazoli.

0

Gdyby to tak miało działać to walczylibyśmy co najwyżej o Ligę Europejską.

2

Ale tu nie chodzi o to, kto dłużej gra na topie bo wygrałby pewnie Buffon albo Totti, ale o dany sezon (sam jestem zdziwiony tak niską pozycją RL).

0

Współczuję... mi też wtopili, ale za psie pieniądze grałem więc praktycznie nic nie straciłem.

0

Piękne zdjęcie, szkoda że Carlesowi nie było dane zagrać w jednej drużynie z Xavim.

10

Pomijając kwestię odszkodowania, na Twoim miejscu poszedłbym jeszcze do innego lekarza żeby potwierdzić diagnozę.

1

Lepsze teksty pisałem w drugiej klasie podstawówki w zeszycie w linie.

44

Wywalić Enrique!

0

Niektórzy jak przeżywają ten mecz, hehe :)

0

Wchodzi Magik Andres

1

Ależ to zrobił Rafinha :)

0

Odczarował :)

0

Jestem ciekaw tego Abulrahmana, bo swego czasu był jednym z najbardziej obiecujących młodych piłkarzy w Azji, ciekawe co pokaże.

2

To jest niesamowite, że nawet na tle tych katarskich pionków Gomes nie wyróżnia się niczym szczególnym, a do tego notuje stratę za stratą.

0

Żart z tym Evertonem? Arsenal ostatnio jest w świetnej formie, a Everton cieniuje, więc jeśli miałbym obstawiać to dałbym Arsenal, ewentualnie z podpórką.

19

Nikt tam tego nie przeczyta, bo większość tamtejszych użytkowników ma problemy z rozumieniem tekstu.

1

Bo Pepe nie strzelił 50 goli w sezonie.

2

Skoro taki Kanoute sobie radził i to z powodzeniem to być może Teodorczyk też by sobie poradził. Choć myślę, ze to jeszcze nie ta półka co Malijczyk za najlepszych czasów.

0

Racja, karygodne niedopatrzenie z mojej strony, edytowałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?