JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
6 lipca 2016 r. - normalnie breaking news.
0
To pokaż mi kiedy ostatnio Messi, Suarez, Neymar (który ostatnio w ogóle nie strzela), czy Iniesta (mój ulubiony piłkarz) strzelili ostatnio bramkę zza pola karnego (nie licząc rzutów wolnych).
0
Mam nadzieję, że nie odejdzie, bo wtedy stracimy jedynego piłkarza, który potrafi uderzyć z dystansu.
27
Jak dla mnie CR może dożywotnio zgarniać złote piłki, wystarczy, że Messi cieszy moje oczy swoją grą tak jak dziś :)
5
Genialny gif :)
0
podrzuci ktoś link do przyjęcia Iniesty bo na YT jest tylko 6-sekundówka marnej jakości
6
Jedno słowo: kosmos.
0
Spoko, zaraz Ramos strzeli.
1
Fajne auto, aczkolwiek zdecydowanie bardziej wolałem starsze modele Volvo.
0
Aruba wspaniała wyspa, mam zamiar kiedyś się tam wybrać.
3
Niestety, sporo młodocianych użytkowników tej strony woli koncentrować się na sytuacji u rywali zamiast cieszyć się z własnych sukcesów.
0
jak 90% brazoli.
0
Gdyby to tak miało działać to walczylibyśmy co najwyżej o Ligę Europejską.
2
Ale tu nie chodzi o to, kto dłużej gra na topie bo wygrałby pewnie Buffon albo Totti, ale o dany sezon (sam jestem zdziwiony tak niską pozycją RL).
0
Współczuję... mi też wtopili, ale za psie pieniądze grałem więc praktycznie nic nie straciłem.
0
Piękne zdjęcie, szkoda że Carlesowi nie było dane zagrać w jednej drużynie z Xavim.
10
Pomijając kwestię odszkodowania, na Twoim miejscu poszedłbym jeszcze do innego lekarza żeby potwierdzić diagnozę.
1
Lepsze teksty pisałem w drugiej klasie podstawówki w zeszycie w linie.
44
Wywalić Enrique!
0
Niektórzy jak przeżywają ten mecz, hehe :)
0
Wchodzi Magik Andres
1
Ależ to zrobił Rafinha :)
0
Odczarował :)
0
Jestem ciekaw tego Abulrahmana, bo swego czasu był jednym z najbardziej obiecujących młodych piłkarzy w Azji, ciekawe co pokaże.
2
To jest niesamowite, że nawet na tle tych katarskich pionków Gomes nie wyróżnia się niczym szczególnym, a do tego notuje stratę za stratą.
0
Żart z tym Evertonem? Arsenal ostatnio jest w świetnej formie, a Everton cieniuje, więc jeśli miałbym obstawiać to dałbym Arsenal, ewentualnie z podpórką.
19
Nikt tam tego nie przeczyta, bo większość tamtejszych użytkowników ma problemy z rozumieniem tekstu.
1
Bo Pepe nie strzelił 50 goli w sezonie.
2
Skoro taki Kanoute sobie radził i to z powodzeniem to być może Teodorczyk też by sobie poradził. Choć myślę, ze to jeszcze nie ta półka co Malijczyk za najlepszych czasów.
0
Racja, karygodne niedopatrzenie z mojej strony, edytowałem.