1

Po to żeby nie odpaść z jakimś Bayernem albo PSG już w 1/8 bo z taką formą jaką obecnie prezentuje Barcelona to bałbym się meczu z tymi przeciwnikami.

0

Porto, wydaje mi się najsłabszym z możliwych do wylosowania rywali.

0

Z tego co mi wiadomo to raczej wszyscy ciszą się z awansu Legii do LE, bo to szansa dla całej polskiej tzw. ekstraklasy na wydostanie się z bagna eliminacji.

2

Mi to wygląda na żart, ale jest 8:14 i mogę się mylić.

6

Legia w Lidze Europejskiej z bilansem -15 - niewiarygodne.

5

Dla innych, czyli dla kibiców Realu?

0

Traore nadal w Aston Villi?

2

Mistrz!

0

Fajny komentarz dałeś na stronie Realu pod dzisiejszą prasówką.

Co do Vidala to zaskoczyło mnie jak dobrze zagrał w kontekście tak długiej przerwy i braku rytmu meczowego. Wiadomo, że zarówno stawka jak i rywal nie wiązały nóg, ale i tak mimo wszystko to był naprawdę dobry występ okraszony asystą. Jestem ciekaw, co na to Enrique, czy da mu jakieś minuty z Espanyolem, czy znowu skaże go na banicję.

2

To by była ciekawa opcja, niestety wątpię żeby LE się na coś takiego zdecydował.

0

Niestety tak jest.

30

I stało się tak jak sądziłem, Arda zagrał na swojej nominalnej pozycji i od razu widać efekty. Kapitalny występ Turka, mam nadzieję, że częściej będziemy go widywać na tej pozycji.

0

Niestety tym razem się przeliczyłem, weszło mi wszystko poza Barcą właśnie. Na osłodę pozostaje dobre wrażenie po grze naszych zawodników.

0

Potwierdzam, super film.

0

Serio dałeś Bayern? Tam każdy wynik może paść, jak dla mnie czysta loteria.

0

bałbym się o Barcę i arsenal i teoretycznie o PSG bo wszystkie te kluby mają już zapewniony awans.

3

Polecam film Lion - droga do domu. Poruszający dramat oparty na faktach. Przyznam szczerze, że pod koniec lekko zaczęły mi się pocić oczy, a to nieczęsto się zdarza.

2

Nie mam czasu grać w gry.

W Barcelonie na palcach jednej ręki można policzyć piłkarzy potrafiących zrobić różnicę dryblingiem i nie widzę sensu w sprowadzaniu kolejnego zawodnika, który jest słaby w tym elemencie gry.

I nie wiem skąd porównanie do Messiego, bo w ogóle o nim nie wspomniałem.

2

Jakby Ci kazali oddawać prawie 50% swoich zarobków to też byś tak kombinował :P

0

Dokładnie, lewy atak to jest optymalna pozycja dla Ardy i liczę na jego dobry występ z bramką lub asystą.

7

Po co nam kolejny wolny pomocnik, który w dodatku nic nie gra w obronie i nie ma dryblingu?

10

Wątpię żeby Barca w ogóle wygrała ten mecz, najlepiej zagrać under 3,5.

2

Może jednak Mikołaj go odwiedził.

9

Był w finale LM, ale raczej tylko ciałem, a nie duchem.

0

Ja akurat parę kawałków z Chinese Democracy lubię, ale całość raczej średnio.

0

Ja jeszcze nie słuchałem, ale słyszałem, że opinie nie są zbyt przychylne dlatego zwlekam z odsłuchaniem.

2

Szerokiej drogi.

10

Co ma do tego wyobraźnia? Przecież gołym okiem widać, że układ pasków na koszulce przypomina kod kreskowy i na chwilę obecną nie ma żadnego dowodu, ze na strojach będzie inaczej.

0

Przyda mu się przerwa.

18

Jeśli ktoś ma inne zdanie od Ciebie to znaczy, że jest płaczkiem? Nie wszyscy są wielbicielami kodów kreskowych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?