JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dołączam się do prośby.
Edit: Patrząc na komentarze to u mnie niedługo minie 8 lat :)
1
DSJ, Euro 2000, Rally Championship, Fifa 2002, CMR 2.0, Heroes III, GTA I, GTA London, Sports Car GT, Worms II, Worms World Party, Gene Rally - w niektóre z tych gier pogrywam do dziś :)
0
To że u Ciebie to wszystko jest wymuszone to nie znaczy, że u wszystkich tak jest ;) Ja bardzo lubię ten czas, kiedy można trochę zwolnić, spotkać się z rodziną, wymienić podarunkami i po prostu miło spędzić czas :)
0
31.12 czy 1.01?
1
Dobrze, że chociaż na wyspach jest Boxing Day to może jakoś uda się znieść tę meczową rozłąkę.
14
Za słaby to jest Gomes.
0
A o co w tym chodzi?
20
Nawet jak będzie trzeba zapłacić maksymalną kwotę (czyli 8 mln EUR) to i tak warto patrząc na obecne tendencje cenowe na rynku transferowym.
8
Pogba jeszcze odpali, ale fakt faktem kwota za niego mocno przesadzona, a Juve zrobiło na nim interes zycia.
3
Ja się to się dziwię, że Turan nie gra w pierwszym składzie kosztem Neymara, który równie dobrze mógłby zagrać w pomocy.
2
Ja wiem, że to tylko Hercules, ale na miejscu Luisa Enrique zacząłbym się zastanawiać, czy nie postawić na Ardę kosztem Neymara w kolejnych spotkaniach.
Kolejna sprawa to osoba Vidala. Przyglądałem się dość uważnie jego grze i tak sobie myślę, czy naprawdę trzeba sprowadzać kogoś w jego miejsce? Zanotował zupełnie dobry występ i jakoś nie jestem przekonany, że ten kto zostanie sprowadzony na jego pozycję zagra jakoś szczególnie lepiej od Aleixa.
1
Gomes lepiej od Rakiticia? Gomes jest największym rozczarowaniem tego sezonu, nikt nie gra tak statycznie i zachowawczo jak on.
1
Hazard zostanie w Chelsea, zwłaszcza że teraz w końcu zaczęli grać :)
0
Ano racja, ale mam dziwne wrażenie że nikt kluczowy do nich nie przejdzie.
1
Pan Statystyk jak zawsze w formie, o to mi właśnie chodziło :)
0
Dzięki! :)
0
No właśnie jakość średnia, szukałem czegoś w normalnym tempie bez spowolnienia, ale nic nie mogę znaleźć. Mimo wszystko dzięki!
1
Czy ma ktoś filmik z magicznym przyjęciem Iniesty z ostatniego meczu?
0
I tak zimą nikt do nich nie przejdzie.
27
"Czuję się tak samo jak przed tą wiadomością. Skupiam się na rzeczach, które mają wpływ na moją drużynę."
I do tych słów warto się stosować zamiast skupiać się na jakichś bzdurach związanych z Realem.
0
Alena jest kontuzjowany.
0
Na viagogo jest zawsze duża przebitka, nie opłaca się tam kupować biletów ani na mecze, ani na koncerty.
0
Nie, myślałem że to kibic Realu.
0
Niby jaka?
26
Po co to oburzenie? Wystarczy, że możemy czerpać przyjemność z oglądania Messiego na boisku, reszta nie ma znaczenia :)
1
6 lipca 2016 r. - normalnie breaking news.
0
To pokaż mi kiedy ostatnio Messi, Suarez, Neymar (który ostatnio w ogóle nie strzela), czy Iniesta (mój ulubiony piłkarz) strzelili ostatnio bramkę zza pola karnego (nie licząc rzutów wolnych).
0
Mam nadzieję, że nie odejdzie, bo wtedy stracimy jedynego piłkarza, który potrafi uderzyć z dystansu.
27
Jak dla mnie CR może dożywotnio zgarniać złote piłki, wystarczy, że Messi cieszy moje oczy swoją grą tak jak dziś :)
5
Genialny gif :)