1

Dołączam się do prośby.

Edit: Patrząc na komentarze to u mnie niedługo minie 8 lat :)

1

DSJ, Euro 2000, Rally Championship, Fifa 2002, CMR 2.0, Heroes III, GTA I, GTA London, Sports Car GT, Worms II, Worms World Party, Gene Rally - w niektóre z tych gier pogrywam do dziś :)

0

To że u Ciebie to wszystko jest wymuszone to nie znaczy, że u wszystkich tak jest ;) Ja bardzo lubię ten czas, kiedy można trochę zwolnić, spotkać się z rodziną, wymienić podarunkami i po prostu miło spędzić czas :)

0

31.12 czy 1.01?

1

Dobrze, że chociaż na wyspach jest Boxing Day to może jakoś uda się znieść tę meczową rozłąkę.

14

Za słaby to jest Gomes.

0

A o co w tym chodzi?

20

Nawet jak będzie trzeba zapłacić maksymalną kwotę (czyli 8 mln EUR) to i tak warto patrząc na obecne tendencje cenowe na rynku transferowym.

8

Pogba jeszcze odpali, ale fakt faktem kwota za niego mocno przesadzona, a Juve zrobiło na nim interes zycia.

3

Ja się to się dziwię, że Turan nie gra w pierwszym składzie kosztem Neymara, który równie dobrze mógłby zagrać w pomocy.

2

Ja wiem, że to tylko Hercules, ale na miejscu Luisa Enrique zacząłbym się zastanawiać, czy nie postawić na Ardę kosztem Neymara w kolejnych spotkaniach.

Kolejna sprawa to osoba Vidala. Przyglądałem się dość uważnie jego grze i tak sobie myślę, czy naprawdę trzeba sprowadzać kogoś w jego miejsce? Zanotował zupełnie dobry występ i jakoś nie jestem przekonany, że ten kto zostanie sprowadzony na jego pozycję zagra jakoś szczególnie lepiej od Aleixa.

1

Gomes lepiej od Rakiticia? Gomes jest największym rozczarowaniem tego sezonu, nikt nie gra tak statycznie i zachowawczo jak on.

1

Hazard zostanie w Chelsea, zwłaszcza że teraz w końcu zaczęli grać :)

0

Ano racja, ale mam dziwne wrażenie że nikt kluczowy do nich nie przejdzie.

1

Pan Statystyk jak zawsze w formie, o to mi właśnie chodziło :)

0

Dzięki! :)

0

No właśnie jakość średnia, szukałem czegoś w normalnym tempie bez spowolnienia, ale nic nie mogę znaleźć. Mimo wszystko dzięki!

1

Czy ma ktoś filmik z magicznym przyjęciem Iniesty z ostatniego meczu?

0

I tak zimą nikt do nich nie przejdzie.

27

"Czuję się tak samo jak przed tą wiadomością. Skupiam się na rzeczach, które mają wpływ na moją drużynę."

I do tych słów warto się stosować zamiast skupiać się na jakichś bzdurach związanych z Realem.

0

Alena jest kontuzjowany.

0

Na viagogo jest zawsze duża przebitka, nie opłaca się tam kupować biletów ani na mecze, ani na koncerty.

0

Nie, myślałem że to kibic Realu.

0

Niby jaka?

26

Po co to oburzenie? Wystarczy, że możemy czerpać przyjemność z oglądania Messiego na boisku, reszta nie ma znaczenia :)

1

6 lipca 2016 r. - normalnie breaking news.

0

To pokaż mi kiedy ostatnio Messi, Suarez, Neymar (który ostatnio w ogóle nie strzela), czy Iniesta (mój ulubiony piłkarz) strzelili ostatnio bramkę zza pola karnego (nie licząc rzutów wolnych).

0

Mam nadzieję, że nie odejdzie, bo wtedy stracimy jedynego piłkarza, który potrafi uderzyć z dystansu.

27

Jak dla mnie CR może dożywotnio zgarniać złote piłki, wystarczy, że Messi cieszy moje oczy swoją grą tak jak dziś :)

5

Genialny gif :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?