0

Rennes bym się obawiał i Leganes też.

0

Wygląda sensownie, zrobiłbym taki sam, ale ostatnio wszystko mi wtapia.

1

*passę meczów bez porażki, nie zwycięstw.

Z taką formą jaką obecnie prezentujemy to nie jestem jakoś specjalnie optymistycznie nastawiony do el Classico, tak czy inaczej mecze te rządzą się swoimi prawami i może jakoś uda się wygrać.

0

Serio ktoś pisał, że ich rozjedziemy?

0

Dla mnie bezapelacyjnie Last Christmas - klasyk,
oprócz tego:



0

Na szczęście szybko przełączyłem kartę ;)

0

Miałem na myśli drużyny, które od wielu lat hurtowo zdobywają puchary we wszystkich rozgrywkach.

0

Klopp nie przychodzi do "gotowych" drużyn.

0

Do Ciebie:

Zmień "zmięcie" na "zmieńcie" bo oczy krwawią.

1

No pewnie, lepiej obandażować kostkę bandażem i ryzykować pogłębienie urazu, bo przecież limit zmian wykorzystany i łatwe mecze na horyzoncie. Stracona bramka to też na pewno nie była spowodowane urazem.

1

Pique powinien zejść od razu, zamiast ryzykować pogłębieniem urazu.

17

G.... a nie zaufanie. Po prostu LE nie miał pomysłu na ten mecz i zamiast coś zmienić widząc jak (nie) idzie gra to nie zrobił zupełnie nic by chociaż spróbować odmienić losy tego meczu.

0

Już chyba nie.

0

Wiedziałem, że Genua jest w dobrej formie, ale bez przesady/

7

I znowu po kuponie, brawo Juve.

6

Uff, to dobrze.

Może jednak kupon nie jest stracony

2

Nie, po prostu ciężko się przebić młodym zawodnikom.

2

Jestem fanem talentu Aleni, ale trzeba zachować trzeźwą głowę jeśli chodzi o jego występy w pierwszym zespole. Weźmy choćby przykład Gumbau, w zeszłym sezonie dostał kilka szans, a w tym sezonie nawet nie ćwiczy z pierwszym zespołem.

24

Gabigol nic nie gra, a Jesus jest zawodnikiem podstawowej 11 reprezentacji Brazylii, tak więc na chwilę obecną Jesus jest lepszy.

1

Te promocje to zwykły pic, w większości przypadków stosują obniżki rzędu marnych 10-20% a większymi obniżkami obejmowany jest jakiś szmelc, który zalega na magazynach.

5

Taki z niego obrońca jak z Cancelo.

0

Ja akurat nie stawiam przeciwko Barcelonie, bo zwyczajnie się to nie kalkuluje, ale potrafię to zrozumieć.

1

Pasuje mu ta broda, oby zdążył wykurować się na GD.

0

Ja nie myślę o Coutinho w charakterze skrzydłowego, a ofensywnego pomocnika. Zresztą Denis pomimo młodego wieku ma już jakieś doświadczenie nabyte dzięki występom w barwach Villareal, czy Sevilli i już powinien coś pokazywać, a tymczasem z jakiegoś powodu LE nie daje mu zbyt wielu szans.

1

?

2

Nie rozumiem w czym przeszkadza obstawianie meczów przeciwko Barcelonie. Można kibicować klubowi i można też obstawiać drużynę przeciwną - nie widzę w tym żadnej herezji.

0

Ponieważ na razie Denis nie pokazuje nic wielkiego i szczerze mówiąc nie jestem przekonany czy odpali.

0

Brak środka pola wynika z kilku czynników i nie rozumiem dlaczego transfer Coutinho miałby spowodować kataklizm w naszej grze, abstrahując od tego że mamy zbyt wielu pomocników w kadrze.

0

Ale po co kolejny pomocnik cofający się po piłkę? Jest Busi, Rakitić, Gomes. Poza tym mówimy o zmienniku dla Iniesty, a nie Busquetsa.

0

Ok, Tobie chodziło o Live Aid - mój błąd :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?