JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca zagra rezerwowym składem i bez wielkiego zaangażowania.
Polecam under 3,5 albo under 2,5
0
No i to już byłoby znacznie ciekawsze niż to co teraz tutaj zaprezentowali.
9
Co to za kod kreskowy? Znowu jakiś żenujący kombinowany projekt... Jak nie poprzeczne pasy to inne dziadostwo.
0
Dobrze widzę, że Douglas strzelił bramkę dla Gijon?
0
Donnarumma
3
Strasznie mnie zdenerwował ten wynik, bo Real w ogóle nie zasłużył na remis moim zdaniem.
7
Na wstępie chciałem powiedzieć, że cieszę się, że Neymar nie zagra w następnym meczu.
Wczoraj byliśmy świadkami kolejnego meczu w wykonaniu Barcelony, w którym zemściło się debilne kunktatorstwo i brak konsekwencji (pomijam fakt wystawienia Gomesa w podstawie bo to było jak handicap na korzyść Realu). Jak można bronić się przez większość drugiej połowy z zaliczką w postaci zaledwie jednej bramki.
Inna sprawa, że gdyby Neymar wykorzystał setkę to sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej. Nie wiem co się z nim dzieje, ale wygląda, że dziecinnieje zamiast dojrzewać i to niestety negatywnie odbija się na jego grze. Wdawanie się w bezsensowne przepychanki, prowokacje, itp. Ktoś (LE?) powinien mu wylać kubeł zimnej wody na głowę żeby się wreszcie ogarnął. Wiadomo - była asysta - super, ale mając taką okazję w meczu z Realem po prostu trzeba to wykończyć i tyle.
Zbliża się ciężki moment dla realu, myślę, że napięty terminarz przyczyni się do utraty punktów i trochę to nadgonimy bo widać mimo wszystko poprawę w naszej grze, lepszy mecz Busiego no i powrót Iniesty.
0
No to machniesz referat i po sprawie, priorytety muszą być ;)
15
Są drugie terminy, zawsze trzymałem się tej złotej reguły.
4
Nie mierz innych swoją miarą.
0
Wielki plus za Jefferson Airplane i The Clash :)
Za chwilę zabieram się do czytania :)
2
Mi się nie podoba żenująca postawa jej kibiców, którzy po kilku nieudanych meczach chcą wyprzedawać połowę składu. Idąc tym tropem, większość z nich po uzyskaniu dwóch czy trzech jedynek z Przyrody powinno z hukiem wylecieć z podstawówki albo przynajmniej powtarzać klasę.
24
To byłoby coś pięknego, nie chodzi tylko o grę Riquelme i Ronaldinho w jednym zespole, ale przede wszystkim o wspaniały gest tych dwóch wielkich zawodników.
1
Niestety, Paco to nie jest zawodnik w stylu Messiego, czy Neymara, który potrafi sam sobie wypracować okazję, dlatego tak jak wcześniej pisałeś, potrzeba dobrej gry pomocy, która będzie go obsługiwała prostopadłymi podaniami.
0
Ja jestem daleki od krytyki pod jego adresem, jako zawodnika. Bardziej drażni mnie jego indolencja strzelecka zwłaszcza w jednym z meczów, gdzie miał z trzy blisko stuprocentowe sytuacje. Oczywiście, nie można się spodziewać cudów po grze śladowej ilości minut w większości spotkań, ale takie sytuacje po prostu trzeba wykańczać.
Z drugiej strony, rzeczywiście na tę niemoc strzelecką wpływać może słaba gra pomocy.
51
Stare info masz, bo zostało to już zdementowane.
0
Zgadzam się z Tobą, ale musisz przyznać, że ta niemoc strzelecka powoli staje się kuriozalna ;)
19
Poziom tych gazet staje się co raz bardziej żenujący... chyba nawet sami "redaktorzy" MD nie wierzą w te 19 mln za Neymara.
1
Sprzymierzeni z Bradem Pittem i Marion Cotillard. Nie oglądałem jeszcze, ale mam zamiar.
0
Dlatego miał pseudonim Mr Nice Guy.
0
Mógłbyś wrzucić screen, bo mam zablokowany dostęp do facebooka na tym komputerze?
10
Sport przesadził.
0
Wybacz, ale nie co dzień zdarzają się katastrofy, w których ginie prawie cała drużyna (takie przypadki można policzyć na palcach jednej ręki), więc nie rozumiem skąd to zdziwienie, że śmierć piłkarzy została tak nagłośniona.
0
Jest zdjęcie całej drużyny wraz z personelem zrobione przed lotem.
41
Takie to dziwne, że taka tragedia jest na ustach wielu ludzi?
1
Da.
1
Oby Ci weszło ;)
0
Pomyśl jeszcze nad Realem, bo CR7 nie zagra.
0
Przesadzone te handi Realu i Barcy (zwłaszcza Barcy), tym bardziej że wyjdzie rezerwa.
3
Jak już jesteśmy przy wiekowych osobach to parę dni temu prababcia mojego kuzyna świętowała setne urodziny :)