0

Barca zagra rezerwowym składem i bez wielkiego zaangażowania.

Polecam under 3,5 albo under 2,5

0

No i to już byłoby znacznie ciekawsze niż to co teraz tutaj zaprezentowali.

9

Co to za kod kreskowy? Znowu jakiś żenujący kombinowany projekt... Jak nie poprzeczne pasy to inne dziadostwo.

0

Dobrze widzę, że Douglas strzelił bramkę dla Gijon?

0

Donnarumma

3

Strasznie mnie zdenerwował ten wynik, bo Real w ogóle nie zasłużył na remis moim zdaniem.

7

Na wstępie chciałem powiedzieć, że cieszę się, że Neymar nie zagra w następnym meczu.

Wczoraj byliśmy świadkami kolejnego meczu w wykonaniu Barcelony, w którym zemściło się debilne kunktatorstwo i brak konsekwencji (pomijam fakt wystawienia Gomesa w podstawie bo to było jak handicap na korzyść Realu). Jak można bronić się przez większość drugiej połowy z zaliczką w postaci zaledwie jednej bramki.

Inna sprawa, że gdyby Neymar wykorzystał setkę to sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej. Nie wiem co się z nim dzieje, ale wygląda, że dziecinnieje zamiast dojrzewać i to niestety negatywnie odbija się na jego grze. Wdawanie się w bezsensowne przepychanki, prowokacje, itp. Ktoś (LE?) powinien mu wylać kubeł zimnej wody na głowę żeby się wreszcie ogarnął. Wiadomo - była asysta - super, ale mając taką okazję w meczu z Realem po prostu trzeba to wykończyć i tyle.

Zbliża się ciężki moment dla realu, myślę, że napięty terminarz przyczyni się do utraty punktów i trochę to nadgonimy bo widać mimo wszystko poprawę w naszej grze, lepszy mecz Busiego no i powrót Iniesty.

0

No to machniesz referat i po sprawie, priorytety muszą być ;)

15

Są drugie terminy, zawsze trzymałem się tej złotej reguły.

4

Nie mierz innych swoją miarą.

0

Wielki plus za Jefferson Airplane i The Clash :)

Za chwilę zabieram się do czytania :)

2

Mi się nie podoba żenująca postawa jej kibiców, którzy po kilku nieudanych meczach chcą wyprzedawać połowę składu. Idąc tym tropem, większość z nich po uzyskaniu dwóch czy trzech jedynek z Przyrody powinno z hukiem wylecieć z podstawówki albo przynajmniej powtarzać klasę.

24

To byłoby coś pięknego, nie chodzi tylko o grę Riquelme i Ronaldinho w jednym zespole, ale przede wszystkim o wspaniały gest tych dwóch wielkich zawodników.

1

Niestety, Paco to nie jest zawodnik w stylu Messiego, czy Neymara, który potrafi sam sobie wypracować okazję, dlatego tak jak wcześniej pisałeś, potrzeba dobrej gry pomocy, która będzie go obsługiwała prostopadłymi podaniami.

0

Ja jestem daleki od krytyki pod jego adresem, jako zawodnika. Bardziej drażni mnie jego indolencja strzelecka zwłaszcza w jednym z meczów, gdzie miał z trzy blisko stuprocentowe sytuacje. Oczywiście, nie można się spodziewać cudów po grze śladowej ilości minut w większości spotkań, ale takie sytuacje po prostu trzeba wykańczać.

Z drugiej strony, rzeczywiście na tę niemoc strzelecką wpływać może słaba gra pomocy.

51

Stare info masz, bo zostało to już zdementowane.

0

Zgadzam się z Tobą, ale musisz przyznać, że ta niemoc strzelecka powoli staje się kuriozalna ;)

19

Poziom tych gazet staje się co raz bardziej żenujący... chyba nawet sami "redaktorzy" MD nie wierzą w te 19 mln za Neymara.

1

Sprzymierzeni z Bradem Pittem i Marion Cotillard. Nie oglądałem jeszcze, ale mam zamiar.

0

Dlatego miał pseudonim Mr Nice Guy.

0

Mógłbyś wrzucić screen, bo mam zablokowany dostęp do facebooka na tym komputerze?

10

Sport przesadził.

0

Wybacz, ale nie co dzień zdarzają się katastrofy, w których ginie prawie cała drużyna (takie przypadki można policzyć na palcach jednej ręki), więc nie rozumiem skąd to zdziwienie, że śmierć piłkarzy została tak nagłośniona.

0

Jest zdjęcie całej drużyny wraz z personelem zrobione przed lotem.

41

Takie to dziwne, że taka tragedia jest na ustach wielu ludzi?

1

Da.

1

Oby Ci weszło ;)

0

Pomyśl jeszcze nad Realem, bo CR7 nie zagra.

0

Przesadzone te handi Realu i Barcy (zwłaszcza Barcy), tym bardziej że wyjdzie rezerwa.

3

Jak już jesteśmy przy wiekowych osobach to parę dni temu prababcia mojego kuzyna świętowała setne urodziny :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?