0

Mur stał za blisko.

1

Czasem sobie myślę, że fajnie byłoby przeczytać jakąś obiektywną hiszpańską gazetę sportową.

1

W sumie to ja sobie ułatwiłem Zubiego, bo pamiętałem o nim, ale sprawdziłem tylko pisownię ;)

6

Pół żartem, pół serio - stare, ale może ktoś jeszcze nie widział ;)

0

Ładny wynik, ja chyba miałem mniej za pierwszym razem a znałem więcej piłkarzy... Realu hehe

0

Jeśli chodzi o pompki i nie tylko to polecam tę stronę:
http://www.100pompek.pl/
oraz:

0

Nie, pisze na serio.

4

Neysi, ale Ci się musi nudzić, że ciąglę do haxballa zapraszasz ;) masz tu coś ciekawszego i powiedz jaki Ci się udało uzyskać wynik (tylko bez oszukiwania! ;) http://www.sporcle.com/games/Freddie/UCLBarcelona

0

Nawet niezłe.

3

Tak.

5

Albo Jerzy Dudek.

0

jw.

0

Ale co ma skromność do prezentowanych umiejętności? Neymara też nazwiesz słabym, bo pajacuje w mediach społecznościach i zdarzy mu się również pajacować na boisku?

5

Widzę, że mamy tutaj specjalistę od kinezyki. Mógłbyś proszę przeanalizować też boiskowe zachowanie Denisa Suareza, bo chciałbym wiedzieć czy zagra w następnym meczu.

Wracając do meritum, bramkarz nie zapewni punktów jeżeli napastnicy grają piach, a obrońcy kupę, nie ma również postury Ryszarda Kalisza żeby pokryć całą bramkę w sytuacji sam na sam. Może oczywiście wyjść, skrócić kąt, ale wciąż przewaga jest po stronie napastnika. Takie czepianie się interwencji CZYSTO BRAMKARSKICH tylko dlatego, że przydarzały mu się błędy przy wznawianiu gry jest moim zdaniem śmieszne. Zresztą już ktoś wyżej przytoczył mecz z City, gdzie Niemiec uratował nam tyłek w LM.

22

Był jedynym dryblującym zawodnikiem oprócz Messiego i Neymara, do tego nie bał się podawać do przodu, nie notował głupich strat, bardzo dobry występ którym udowadnia, że jest obecnie jednym z najlepszych naszych pomocników.

1

Przełęcz Ocalonych - genialny film, 140 minut niesamowitych emocji.

1

Dziękuję wszystkim za odpowiedź i wyprowadzenie z błędu :)

0

O której godzinie w nocy ze środy na czwartek gra Brazylia z Argentyną i czy będzie ten mecz leciał gdzieś w TV?

8

Oczywiście, że De Gea. Wyciąga piłki nie do wyciągnięcia i nie pajacuje z wyjściami.

12

Wybór jak pomiędzy dżumą a cholerą - tu nie ma dobrego kandydata.

2

Ja preferowałbym ustawienie Busquets-Rakitić-Rafinha, ale przypuszczam, że LE zamiast Rafinhii postawi na Ardę.

1

Mi zepsuła Nicea i Villareal, chyba koniec z obstawianiem na dłuższy czas.

1

Bramka dla Interu :)

Jeszcze niech tylko Villareal odbije...

0

Niestety nie mam, ale dzięki za info :)

0

Wie ktoś może czy na otwartym kanale poleci gdzieś mecz Southampton z Interem?

2

Nieźle się Romera rozstrzelał, ciekawe czy jeszcze w tym sezonie dostanie parę minut w pierwszym zespole.

2

Ale nam się skład sypie... Na chwilę obecną optymalne ustawienie pomocy to chyba (mimo wszystko) Busquets, Rakitić i Rafinha.

2

Jest Rabiot, mam nadzieję, że DD da mu trochę pograć :)

1

Trochę sporo, chociaż ja i tak nie ukrywam, że jestem wielkim fanem jego talentu i chętnie zobaczyłbym go w Barcelonie, chociaż patrząc na ilość (niestety niekoniecznie przekładającą się na jakość) pomocników w zespole to ciężko byłoby zrobić miejsce dla Cou.

0

Napisz do użytkownika KamiQx czy jakoś tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?