JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jak teraz wygląda liczba bramek Messiego i Ronaldo w LM? Ile mają bo już się trochę pogubiłem w tym ;)
48
Umtiti to jest fenomen, genialnie czyta grę i wyprowadza piłkę. Jestem pod wielkim wrażeniem jego gry. Zdecydowanie najlepszy transfer minionego lata.
0
Już wszystko mam, dzięki jeszcze raz :)
0
kurczę a co tam trzeba później kliknąć bo nie za bardzo ogarniam :( Napisz może do mnie na priv żeby tu nie zaśmiecać
0
Dobrze widzę, że tam 3 dni dostępu kosztuje tylko 5 złotych?
2
Dzięki, Informatorze ;)
2
Zna ktoś stronę, na której za płatność przelewem bądź smsem można jednorazowo obejrzeć mecz Barcy?
0
Polecam obstawianie w Internecie, u zagranicznych bukmacherów, ponieważ są tam wyższe kursy nie płaci się podatku tak jak w przypadku polskich bukmacherów.
0
Wygląda na to, że Nasri dobrze się wpasował w drużynę Sevilli.
0
Powinno wejść, chociaż Atleti nie będzie miało łatwo w rosyjskim mrozie.
0
na bwinie jest ponad 60
1
Sama LM może siądzie.
2
po pierwsze za dużo meczów, po drugie PAOK i Szachtar pewnie wtopią
0
Podeśle ktoś na priv linka do meczu Liv - Utd bo u mnie niestety tnie transmisja...
6
Przypuszczam, że organy ścigania mogłyby się dopatrzyć w takim działaniu znamion korupcji.
0
Powinno wejść
1
Może jeszcze Maldini do tego?
0
Zapewne za Lichsteinera.
0
A ja mam nadzieję na 2:1 dla Liverpoolu i honorowe trafienie Pogby bo mam go w Fantasy Premier League ;)
0
Kojarzy ktoś może gifa z grubą kobietą jedzącą coś rozmawiającą przez telefon i pokazującą okejkę?
1
A jak ma wyglądać stadion w Łodzi jak nie smutno?
3
Hehe, no to było dobre :)
3
Paco miał totalnego pecha, jeszcze nie widziałem chyba żeby ktoś miał tak pechowy występ jak on, mógł strzelić spokojnie 3 bramki.
0
Nie jestem przekonany, że chodzi o to samo, tym bardziej że ponoć jeden z mniej doświadczonych kadrowiczów wymiotował w nocy, chyba że to plotki.
3
A wiesz, że pomiędzy piciem do późna a pójściem spać po dobranocce (która de facto już od dłuższego nie jest emitowana) jest jeszcze np. umiarkowane spożywanie alkoholu i pójście spać o przyzwoitej porze?
1
Albo grasz albo chlasz, proste.
Nawiasem mówiąc, podobno nie tylko piwko było grane.
2
Transfermarkt
1
Dzięki :)
19
A Leonidas był jeszcze lepszy bo grał bez butów, o!
0
No właśnie często tak jest, że na ekranie tego nie widać.