JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktoś może czy na otwartym kanale poleci gdzieś mecz Southampton z Interem?
2
Nieźle się Romera rozstrzelał, ciekawe czy jeszcze w tym sezonie dostanie parę minut w pierwszym zespole.
2
Ale nam się skład sypie... Na chwilę obecną optymalne ustawienie pomocy to chyba (mimo wszystko) Busquets, Rakitić i Rafinha.
2
Jest Rabiot, mam nadzieję, że DD da mu trochę pograć :)
1
Trochę sporo, chociaż ja i tak nie ukrywam, że jestem wielkim fanem jego talentu i chętnie zobaczyłbym go w Barcelonie, chociaż patrząc na ilość (niestety niekoniecznie przekładającą się na jakość) pomocników w zespole to ciężko byłoby zrobić miejsce dla Cou.
0
Napisz do użytkownika KamiQx czy jakoś tak
0
W fazie pucharowej już nie ma ogórków (przykład VFL w zeszłym sezonie)
0
Na pewnie trudniejsze niż u siebie.
2
United na bank wtopi.
0
Tylko, że w takiej sytuacji rewanż zagra na wyjeździe, więc to już nie będzie takie korzystne.
3
edytuj na "novum" bo oczy bolą ;)
2
Naprawdę uważasz, że Real wyjdzie z takim samym nastawieniem na Atleti?
11
Na to po cichu liczę ;)
5
Tylko, że wtedy zagrają rewanż na wyjeździe, co jest jednak pewną niedogodnością.
0
Nawet nie wiesz ile Cię ominęło :)
3
Waham się pomiędzy daniem polecenia za matmę i nie daniem za Arsenal :P
21
Postulujesz o nieobrażanie zawodników a sam wyzywasz innych od debili - gdzie tu konsekwencja...
3
Trzeba było odpuścić Gomesa i Paco, zostawić Munira i kupić Verrattiego chociaż pewnie nie było to realne. Ja tam liczę, że Andre w końcu pokaże pełnię swoich możliwości.
32
Chyba o jeden myślnik za dużo dałeś.
0
Ale to dziwne.
0
co to są daby?
1
Trochę niski kurs wychodzi skoro tylko stówa do wyjęcia, dorzuć może Juve.
1
Miałem wrażenie, że ten strzał KdB z wolnego był do wyjęcia, bo piłka nie leciała ani blisko słupka, ani z dużą szybkością.
0
Juve, Real handi 2 albo 3 i Sevilla
1
Dzięki za informację :)
3
Ponieważ nauka ortografii najczęściej kończy się w podstawówce, a w dobie telefonów, komputerów i laptopów z funkcją autokorekty mało kto przykłada jakąkolwiek wagę do poprawnej pisowni (niestety), nie zdając sobie często sprawy z tego, że jest to swego rodzaju wizytówka, która ma wpływ na to jak jesteśmy postrzegani przez innych ludzi.
5
Coś pięknego.
1
Taki z niego PO jak z Cancelo, czyli żaden.
0
Pogratulować, też myślałem, czy dać ten mecz, ale trochę się bałem.
0
Cancelo jest dobry w ataku, ale w destrukcji jest mocno przeciętny - nie potrzeba nam drugiego Vidala.