JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie rozumiem w czym przeszkadza obstawianie meczów przeciwko Barcelonie. Można kibicować klubowi i można też obstawiać drużynę przeciwną - nie widzę w tym żadnej herezji.
0
Ponieważ na razie Denis nie pokazuje nic wielkiego i szczerze mówiąc nie jestem przekonany czy odpali.
0
Brak środka pola wynika z kilku czynników i nie rozumiem dlaczego transfer Coutinho miałby spowodować kataklizm w naszej grze, abstrahując od tego że mamy zbyt wielu pomocników w kadrze.
0
Ale po co kolejny pomocnik cofający się po piłkę? Jest Busi, Rakitić, Gomes. Poza tym mówimy o zmienniku dla Iniesty, a nie Busquetsa.
0
Ok, Tobie chodziło o Live Aid - mój błąd :)
0
Nie mogą bo (na chwilę obecną) stoją o półkę niżej od Coutinho, który od dłuższego czasu gra pierwszoplanową rolę w swoim klubie.
Zresztą od kiedy Iniesta to mediapunta? W większości przypadków schodzi bliżej lewej strony gdzie szuka gry kombinacyjnej z jednym z napastników, bądź włączającym się do akcji lewym obrońcą. Wystarczy nam pomocników, którzy cofają się do odbioru. Potrzeba kogoś kreatywnego, przebojowego z niezłym strzałem i dobrym dryblingiem i dobrym penetrującym podaniem takich jak Iniesta. Jedynym zawodnikiem o takim profilu możliwym do wyciągnięcia wydaje się obecnie Coutinho i jakoś nie widzę tych "wielu zastępców Iniesty", chyba że wiele to dla Ciebie dwóch.
1
Podczas tego koncertu George Michael (jeden z moich ulubionych solowych wokalistów) wykonał utwór "Somebody to Love", który według wielu ekspertów został zaśpiewany niż zrobił to Freddie.
4
Modrić, Silva i Payet nie są już najmłodsi i nie osiągną już wyższego poziomu tak jak Coutinho, który ma 24 lata. Vidal i Verratti to zupełnie inna pozycja, więc niezbyt mają się do zastąpienia Iniesty. Mógłbym się ewentualnie zgodzić co do de Bruyne i Thiago.
4
Wielu lepszych powiadasz... wymień chociaż trzech.
6
A kiedy jest dzień odmienności? Chętnie bym taki poświętował.
1
Milan i Inter.
0
Wow, naprawdę ładne brameczki.
0
*Trzynasty ;) Możecie mnie przyjąć na weryfikację tekstów hehe
0
Nie polecam stawiać tylu meczów z jednej ligi bo zawsze są jakieś niespodziewanki.
0
Z tego co widziałem to toczy boje z kibicami Realu.
1
A o którego gola chodzi?
2
"Lieja" to Standard Liege ;)
0
Najgorsze, że z tego co widziałem na Futbol24 nie uznano im (City) aż dwóch bramek (nie wiem czy słusznie czy nie słusznie), a przez długi czas grali z przewagą jednego zawodnika...
1
City to jest jednak porażka... Jako jedyny zespół wtopili mi kupon. Chyba czas dać sobie spokój z obstawianiem.
12
*Afellay. Kto jak kto, ale Ty powinnaś dobrze znać nazwiska zawodników Stoke ;)
0
Wczoraj wszedł Real, BvB i Leicester - dzisiaj jeszcze tylko Barca i City
1
Bayern minimum dwoma bramkami z Rostowem w Rosji? Powodzenia.
0
Nie musi strzelać głową, i tak jest geniuszem.
0
Jaki skład ma grać?
1
Mówiłem, że wtopi. Mroźna Rosja to nigdy nie jest łatwy i przyjemny wyjazd.
0
Ładne kursy powychodziły;)
1
Spoko, śmiesznie wyszło :)
2
A ile było bezczelnych? ;)
0
Kiedyś na dysleksję, dysgrafię i dysortografię mówiło się po prostu głupota i niedouczenie tak samo jak kiedyś nie było adhd czy innych bzdur wymyślonych na potrzeby zbijania kokosów przez lobby psychologiczne, ale to już temat na inną dyskusję. Problemem jest moim zdaniem zbyt mały nacisk położony jest na poprawność językową w okresie podstawówki i gimnazjum.
0
Pozwolę sobie wtrącić mój trzy grosze: nic nie drażni mnie tak jak używanie końcówek ę i ą zamiast em i om "Tym meczę Real pokazał obrońcą Ateltico, że ich gra nie stoi na wysokim poziomie".
I niestety muszę się zgodzić z prokofiewem, że postępująca liberalizacja zasad językowych już niedługo doprowadzi do takich kwiatków jak przedstawił powyżej.