JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Piękna asysta Zielińskiego
0
Napoli kosmos
0
Ależ bramka Hamsika!
0
Dzięki za info, oby Tygrysom udało się utrzymać.
0
Ktoś oglądał może cały mecz Hull z Liverpoolem? Jak zagrał Grosicki?
3
PA17!
3
Czy Neymar jeszcze kiedyś strzeli bramkę?
6
"Uważaj na kolce"
12
Ja liczę na Arsenal, ale będzie ciężko.
0
Tutaj wszystko może wtopić, ale w sumie jak nie masz co zrobić z dwudziestakiem to próbuj.
2
Thomas Hasler, Magnus Norman, Steven Gerrard.
0
Ja jestem mocno do tyłu z oglądaniem i dopiero nadrabiam, ale myślę, że szybko zapomnę bo mam sklerozę :)
8
Trochę szkoda, że zaspojlerowałeś dużo, ale i tak sobie muszę to obejrzeć bo jeszcze nie miałem okazji.
8
Wiesz na czym polega różnica? Na tym, że każdy z nich gra w klubie, który jest ZNACZNIE słabszy od Barcelony, gdzie wymagania co do gry zawodników są ZNACZNIE niższe niż u nas.
0
Też mnie głowa boli jak o tym sobie przypomnę.
0
No niestety, takie są realia.
0
Naprawdę uważasz, że Griezmann jest warty tylko 50 mln EUR, zwłaszcza, że tyle samo Barca zapłaciła za Gomesa?
1
Jak niżej, Kamerun został finalistą, a nie wygrał PNA.
0
Po co nam Lewandowski skoro jest Suarez?
Dla Zielińskiego jeszcze nie ma miejsca.
Szczęsny też moim zdaniem jakiś super nie jest.
Piszczek za stary.
2
Żaden, ewentualnie Zieliński za parę sezonów.
0
O co chodzi z tym Zozulyą? Czemu go nie chcieli?
0
"Messi nie umie mocno strzelać" ;)
0
Fiorentina z Pescarą - dobry kurs koło 1,8 na Fiorentinę.
0
A w którym wątku zamieściłeś ten komentarz?
1
Umtiti na prawej? Słaba opcja.
0
"MSN strzelili" a w artykule "Tridente strzeliło". Autorze, warto byłoby to ujednolicić ;)
0
To niech się spieszy, bo za chwilę będzie miał 25 lat, a w tym sezonie kiepsko u niego ze skutecznością.
0
No to zdrowia życzę, moja wątroba jakoś jeszcze zipie ;)
1
Brawo, kapitalny wynik Uzbeka!
0
ja niestety mogę tylko śledzić relację na livescorze, ale widziałem fragment drugiego seta i Djoković grał niesamowicie słabo jak na swoje możliwości.