0

Tylko, ze na viagogo są chore ceny.

0

Bo pierwsza bramka padła w 4 minucie, a wtedy jeszcze gwizdów nie było słychać.

1

Jak nie wejdzie to dobrze, jak wejdzie to też się nie obrażę ;)

1

Ja dałem City Monaco poniżej 4,5, Bayer Atleti powyżej 1,5 (fajny kurs był), Sevilla Leicester 1 Porto Juve handi 2, do tego Real Valencia 1 i shef wed z brentford

0

Szkoda, że padel jest praktycznie niedostępny w Polsce, bo chętnie bym sobie pograł.

0

Układ sali w tle sugerował co innego, ale faktycznie patrząc na tę młodzieńczą twarz nabrałem wątpliwości :)

0

Widzę, że wykład mało ciekawy.

1

No więc jaka gwiazdeczka z niego? Od gwiazdorzenia są inni, on ma inne zadania na boisku.

0

Jaka gwiazdeczka? Co Ty pieprzysz? To jest jeden z najskromniejszych piłkarzy w Barcelonie.

1

Nie oszukujmy się, Messi nie ma już takiego odejścia jak kiedyś a Suarez potrzebuje dużo miejsca żeby się rozpędzić, więc aż tak różowo to nie wygląda.

5

Moim zdaniem jednym z problemów jest to, że poza Neymarem i Albą Barcelona nie ma szybkich zawodników, co jest szczególnie widoczne w pomocy, gdzie nie ma komu zrobić różnicy przez co ta gra wygląda boleśnie statycznie. Jednocześnie brak szybkich zawodników niejako uniemożliwia stosowanie więcej niż jednego wariantu gry (czytaj: bezproduktywne klepanie w poprzek boisku lub do tyłu do usranej śmierci), bo nawet do kontrataków rzadko kiedy wychodzi więcej niż 2 czy 3 zawodników.

2

Zremisować, a odrobić 4 bramkową stratę to dwie różne rzeczy.

0

Szczerze? Nie ma żadnego konkretnego pomysłu. Wiem tylko, że w podstawie nie powinien wyjść Gomes. Zastanawiam się nad ustawieniem 3-4-3 z Albą i Roberto ustawionymi jako wahadłowi, ale to tylko takie moje luźne rozważania.

Na środku typowałbym Busquetsa i Iniestę, ale nie wiem czy Iniesta wytrzyma cały mecz (albo ewentualnie więcej niż 70 minut).

0

Nie.

0

Co to dla Lucho, on już tak zrobi żeby zagrał i Rakitić i Gomes jednocześnie.

2

Już jest dwóch takich, dwóch entów - Gomes i Rakitić.

2

Racja, ale trzeba pamiętać że choćby jedna stracona bramka przekreśla jakiekolwiek szanse na awans, więc aż tak ofensywne ustawienie może się okazać obusieczną bronią. Oczywiście trzeba zagrać ofensywnie, ale zachować rozsądek.

10

Aaa. ok. Sądzę, że zwykły wypadek przy pracy. Na Barcę wyjdą skoncentrowani i na pewno coś strzelą.

8

rozumiem, że skrzydła zostawiamy dla Draxlera i Di Marii?

2

Może wejść, ja bym nawet pokusił się o postawienie dokładnego wyniku (0:0)

1

W ostatnim czasie jest jedynym piłkarzem potrafiącym zrobić różnicę (bo Messi ostatnio w lekkim dołku), więc jego straty są jak najbardziej usprawiedliwione.

12

Po 118 latach i 4250 meczach, dziś po raz pierwszy w historii FC Barcelony, w pierwszym składzie Barcelony znalazł się tylko 1 Hiszpan.

[@2010MisterChip] - fcblog

0

Ale za to nie będzie trzeba płacić premii za wysokie miejsce w LM.

A szkoda, że nie będziesz mi tłumaczył dlaczego Turan nie pasuje do Barcelony, bo chętnie bym się dowiedział. Ciekawe jaki inny piłkarz "nie pasujący do Barcelony" wykręciłby takie statystyki jak Turek, grając w dodatku jako rezerwowy.

0

Tak, a na ławce zostanie Rafinha, Denis i Paco - deal życia.

Może sprzedajmy od razu całą ławkę i wrzućmy zawodników Barcy B?

0

Rabiota chętnie widziałbym w Barcelonie, bo już w 2015 roku dobrze się prezentował.

2

Nic nie wyjaśnia, zobacz ile minut rozegrał Arda a ile Neymar. Piszesz bzdury w dodatku nie poparte żadnymi argumentami.

0

Jeśli Arda to słabiak to jak nazwać Neymara, która ma gorsze statystyki od Turka?

7

Dlatego napisałem, że iskierka nadziei, a nie pokłady nadziei.

21

https://pbs.twimg.com/media/C4ybXqpWIAItqyw.jpg:large

Jakaś tam iskierka nadziei jest.

0

Nie ma sprawy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?