JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nowy Początek i Zwierzogród były genialne, tym bardziej, że nie lubię bajek kinowych, a Zwierzogród wywarł na mnie naprawdę duże znaczenie.
0
A co powiecie o "Milczeniu" ?
0
Wyjątkowo się z Tobą nie zgodzę, ale przyznam że zgodzę się z kolegą wyżej że scena w barze była niepotrzebnie wydłużona ;) No i też żałuję, że Ali tak szybko zniknął z ekranu.
0
W mojej opinii film nie był nudny ani kiepsko zrealizowany. A dramatycznych momentów też nie brakowało, ale nie będę ich tutaj wymieniać, bo nie chcę spojlerować.
1
Oglądając ten film liczyłeś na niesamowite zwroty akcji i zapierające dech w piersiach efekty specjalne?
0
Film całkiem spoko, pomimo że jest o czarnym homoseksualiście. Prawdę mówiąc, nawet nie wiedziałem, że taka będzie tematyka tego filmu.
1
Obserwuję wyczyny tego gracza i jestem pod dużym wrażeniem jego dorobku strzeleckiego, tym bardziej że gra w stosunkowo przeciętnej drużynie.
0
Kimmich i Dembele - to byłyby rewelacyjne transfery.
0
A konkurs jutro o której?
2
WZMOCNIENIE niespełna 34-letnim zawodnikiem w kontekście blisko 60 meczów w sezonie to nie brzmi wiarygodnie.
0
Mnie on nie przekonuje, moim zdaniem Barcelona to dla niego za wysokie progi.
2
I zniszczył życie niejednemu dobrze zapowiadającemu się piłkarzowi. Nie ma co popadać ze skrajności w skrajność.
0
Tylko, że Enrique i Guardiola spędzili wiele lat w Barcelonie i znają ten klub od podszewki, dlatego nie jest przypadkiem, ze poradzili sobie lepiej niż Tata i Tito.
0
Przede wszystkim Tuchel nie ma doświadczenia w meczach o wysoką stawkę, dlatego nie jest on dla mnie realnym kandydatem na trenera Barcelony. Ładna gra to nie wszystko.
5
Żadnych półśrodków. Tutaj potrzeby jest trener z topu (Guardiola, Sampaoli, Klopp czy Simeone).
0
W tym wypadku trailer zupełnie nie oddaje genialności filmu. Między innymi właśnie dlatego nigdy nie oglądam trailerów.
11
A dziwią Cię te zarzuty pod adresem Gomesa?
5
A kto lepszy przyjdzie w połowie sezonu? Rusz głową.
4
Jeszcze bardziej stronniczych komentatorów nie mają w Eleven?
3
http://livemecz.com/transmisja9.php
0
Zaza jak dobrze sponiewierał Carvajala, już go lubię :)
0
Real to Real, prawie zawsze jest faworytem.
6
Nie mogę się doczekać, aż Real zaprzepaści mój kupon ;)
2
Znowu ściągają skrzydłowego, która w obronie spisuje się przeciętnie.
0
Oglądałem i widziałem tam obronę na poziomie polskiej ekstraklasy. Wszystko byłoby fajnie gdyby te bramki wynikały z jakichś nadzwyczajnych akcji a nie z katastrofalnych błędów bramkarza (Subasić), czy indolencji w obronie ("krycie" Aguero przy golu z rożnego). Nie interesuje mnie specjalnie opinia komentatorów, mecz może i ciekawy dla postronnego kibica, ale ja wolę kiedy nie tylko napastnicy, ale cała drużyna gra na wysokim poziomie.
Podobał mi się za to lob Falcao.
10
Człowieku, widziałeś jak wyglądał mecz z Leganes, czy tylko śledziłeś relację na livescorze? Takiego kopania się po czole nie było nawet w meczu z PSG i tylko karny uratował nas przed kompromitacją. Nie mam zamiaru rozpływać się nad grą zespołu, kiedy widzę, że gra on kupę.
2
Przecież wczorajszy mecz City z Monaco to była parodia futbolu. Obrona praktycznie nie istniała, a ilość strat przebija chyba nawet mecz Barcy z PSG.
0
Gdyby był tak kapitalny to Barca nie pozwoliłaby mu odejść. Prawda jest taka, że był strasznie mało mobilny, do tego nie pracował w defensywie i przede wszystkim często znikał w rundzie wiosennej.
0
Może w Arsenalu, ale w Barcelonie był zagubiony jak mydło w praniu.
0
Zwłaszcza wiosną i grając na pozycji 9.