JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Baka cytrynowa, szarlotka, i podobnie jak kolega wyżej biszkopt z galaretką i truskawkami.
0
Jeszcze kilka konkursów i w generalce też byłby drugi.
0
Suarez jakaś kontuzja, że tak szybko zszedł?
0
Po prostu takie nic nie wnoszące komentarze robią niepotrzebny bałagan na stronie i bardzo dobrze, że są usuwane.
3
I słusznie, niepotrzebny śmietnik się robi.
11
75 mln to tylko klauzula, a nie jego faktyczna wartość.
0
No to nieciekawie.
0
A bwin?
0
O widzisz, zapomniałem o olejku, będę musiał sobie nawdychać.
0
Brałem antybiotyk od zeszłego czwartku do wtorku i niestety już mi się skończył.
0
Nie jest to alergia, bo alergia atakuje mnie zazwyczaj w kwietniu (poza tym chodzę na odczulanie). Odnowiło mi się chyba zeszłotygodniowe przeziębienie, które najwidoczniej nie do końca zaleczyłem.
W sumie mam przy sobie tabletki przeciwuczuleniowe więc wezmę na wszelki wypadek, a nuż pomogą.
0
To też raczej opcja dopiero na wieczór, ale dzięki ;)
0
Pomysł zacny tylko wtedy raczej nie wróciłbym z pracy autem do domy ;)
0
Macie jakieś sprawdzone sposoby na wodnisty katar? Stosowałem już chyba wszystkie możliwe metody i szlag mnie trafia z każdą wysmarkaną paczką chusteczek.
Mam krople do nosa, brałem żurawinę z miodem, piłem rozpuszczalną witaminę C, rozpuszczalne ACC, ibuprom zatoki, herbatę z miodem i z cytryną i powoli kończą mi się pomysły (alkohol niestety chwilowo nie wchodzi w grę).
1
Icardi ma sieczkę w głowie, jest skłócony nawet z własnymi kibicami...
0
albo Kreskówki
0
Aaa ok, myślałem że jest '94, a jednak '93.
0
Czy we Włoszech grał Belotti?
10
I dobrze, przynajmniej cały szrot wędruje na La Ramblę, a pod newsami można przeczytać więcej ciekawych komentarzy.
0
To chyba Ty czegoś nie zrozumiałeś. Piszesz, że od kilku lat okazuje się, że koszulki na piłkarzach wyglądają świetnie, a moim skromnym zdaniem koszulki w poziome pasy, w jakich graliśmy w ubiegłym roku wyglądały jak gówno, dlatego zapytałem Cię, czy poziome pasy też według Ciebie wyglądały świetnie.
1
Camara aktualnie gra dla Girony, a reszta wciąż w Barcie B.
0
Jak dobrze, że zdążyłem kupić koszulkę z obecnego sezonu kiedy nie było jeszcze sponsora, bo zapowiada się, ze następną kupię nie prędzej niż w 2018 roku.
0
Poziome pasy też według Ciebie wyglądały świetnie?
0
Kod kreskowy, ohyda.
0
Mateusz Klich i eksplozja talentu - jakoś mi to nie pasuje.
0
Wiem, dlatego jestem spokojny, że nie zobaczymy go w barwach Blaugrany.
0
Mahrez? Po co nam kolejny wolny zawodnik?
0
Ibra był lepszy, ale z 5 lat temu, Sanchez to bardziej skrzydłowy, Aguero w tym sezonie nie gra nic wielkiego, Lukaku i Costa na porównywalnym poziomie, Jesusa pominę milczeniem, bo to jest jak na razie wielka niewiadoma i nie do końca rozumiem co robi wśród wymienionych przez Ciebie piłkarzy.
Jakoś Costa i Lukaku też nie są napastnikami, którzy sami sobie kreują okazje, a jednak ich wymieniłeś, ciekawe.
3
Jak idzie szukanie?
0
No to w sumie dość często. Widziałem kiedyś jakiegoś fajnego barberskiego vloga na youtube, jak znajdę to Ci podeślę może się przyda.