1

Baka cytrynowa, szarlotka, i podobnie jak kolega wyżej biszkopt z galaretką i truskawkami.

0

Jeszcze kilka konkursów i w generalce też byłby drugi.

0

Suarez jakaś kontuzja, że tak szybko zszedł?

0

Po prostu takie nic nie wnoszące komentarze robią niepotrzebny bałagan na stronie i bardzo dobrze, że są usuwane.

3

I słusznie, niepotrzebny śmietnik się robi.

11

75 mln to tylko klauzula, a nie jego faktyczna wartość.

0

No to nieciekawie.

0

A bwin?

0

O widzisz, zapomniałem o olejku, będę musiał sobie nawdychać.

0

Brałem antybiotyk od zeszłego czwartku do wtorku i niestety już mi się skończył.

0

Nie jest to alergia, bo alergia atakuje mnie zazwyczaj w kwietniu (poza tym chodzę na odczulanie). Odnowiło mi się chyba zeszłotygodniowe przeziębienie, które najwidoczniej nie do końca zaleczyłem.

W sumie mam przy sobie tabletki przeciwuczuleniowe więc wezmę na wszelki wypadek, a nuż pomogą.

0

To też raczej opcja dopiero na wieczór, ale dzięki ;)

0

Pomysł zacny tylko wtedy raczej nie wróciłbym z pracy autem do domy ;)

0

Macie jakieś sprawdzone sposoby na wodnisty katar? Stosowałem już chyba wszystkie możliwe metody i szlag mnie trafia z każdą wysmarkaną paczką chusteczek.

Mam krople do nosa, brałem żurawinę z miodem, piłem rozpuszczalną witaminę C, rozpuszczalne ACC, ibuprom zatoki, herbatę z miodem i z cytryną i powoli kończą mi się pomysły (alkohol niestety chwilowo nie wchodzi w grę).

1

Icardi ma sieczkę w głowie, jest skłócony nawet z własnymi kibicami...

0

albo Kreskówki

0

Aaa ok, myślałem że jest '94, a jednak '93.

0

Czy we Włoszech grał Belotti?

10

I dobrze, przynajmniej cały szrot wędruje na La Ramblę, a pod newsami można przeczytać więcej ciekawych komentarzy.

0

To chyba Ty czegoś nie zrozumiałeś. Piszesz, że od kilku lat okazuje się, że koszulki na piłkarzach wyglądają świetnie, a moim skromnym zdaniem koszulki w poziome pasy, w jakich graliśmy w ubiegłym roku wyglądały jak gówno, dlatego zapytałem Cię, czy poziome pasy też według Ciebie wyglądały świetnie.

1

Camara aktualnie gra dla Girony, a reszta wciąż w Barcie B.

0

Jak dobrze, że zdążyłem kupić koszulkę z obecnego sezonu kiedy nie było jeszcze sponsora, bo zapowiada się, ze następną kupię nie prędzej niż w 2018 roku.

0

Poziome pasy też według Ciebie wyglądały świetnie?

0

Kod kreskowy, ohyda.

0

Mateusz Klich i eksplozja talentu - jakoś mi to nie pasuje.

0

Wiem, dlatego jestem spokojny, że nie zobaczymy go w barwach Blaugrany.

0

Mahrez? Po co nam kolejny wolny zawodnik?

0

Ibra był lepszy, ale z 5 lat temu, Sanchez to bardziej skrzydłowy, Aguero w tym sezonie nie gra nic wielkiego, Lukaku i Costa na porównywalnym poziomie, Jesusa pominę milczeniem, bo to jest jak na razie wielka niewiadoma i nie do końca rozumiem co robi wśród wymienionych przez Ciebie piłkarzy.

Jakoś Costa i Lukaku też nie są napastnikami, którzy sami sobie kreują okazje, a jednak ich wymieniłeś, ciekawe.

3

Jak idzie szukanie?

0

No to w sumie dość często. Widziałem kiedyś jakiegoś fajnego barberskiego vloga na youtube, jak znajdę to Ci podeślę może się przyda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?