1

Na tle Milanu to nawet Gomes wyglądałby kapitalnie.

1

Tak się kończy brak okresowych przeglądów pojazdu ;)

18

Ja tego artykułu akurat nie widziałem, więc dla mnie ten post był jak najbardziej przydatny :)

3

Pewnie kierowca miał problemy z hamulcami.

2

Lion - droga do domu.

0

Radja to jest bardzo ciekawy pomocnik tylko szkoda, że nie jest trochę młodszy. Z drugiej strony ciężko byłoby dla niego znaleźć odpowiednią pozycję na boisku.

0

Co jest w nich takiego niesamowitego, że wszystkim się podobają? Ja nie widzę w nich nic szczególnego, może poza żółtym akcentem na kołnierzyku.

0

Wiadoma sprawa, tak czy inaczej dzięki za informację, muszę się jeszcze przemyśleć ten zakup.

0

Myślałem, że można z kabiny. Dawno nie widziałem Twoich komentarzy tutaj :)

2

Właśnie myślę o czymś takim, bo mam już dosyć tych wszystkich dziur gdzieniegdzie urozmaiconych asfaltem.

0

Co to jest Barca emoji?

0

Jeździł ktoś takim wozem? http://allegro.pl/show_item.php?item=6770836609#1333cb4d77

Jakieś opinie na temat użytkowania?

0

Ja tutaj akurat nie kierowałem się osobistą sympatią, bo gdyby tak było to na pierwszym miejscu umieściłbym Iniestę. A na chwilę obecną nietrudno zauważyć, że to MSN gra pierwsze skrzypce w Europie.

0

W tej chwili owszem. Napisałem to dwa razy.

0

A Ty które miejsce miałeś?

0

Zawsze się trafi jakaś grupka idiotów.

0

No jakby nie patrzeć 4 lata temu nie grał jeszcze aż tak dobrze jak teraz, więc w sumie to trochę normalne, że teraz tyle zachwytów nad nim ;)

3

Zawsze tak jest, że kupujący oferujący piłkarza w rozliczeniu za transfer musi trochę przepłacić, tak samo jest gdy w ramach rozliczenia za samochód oferujesz swoje auto.

0

A Ty nie miałeś brać w nich udziału przypadkiem?

2

Bycie "zdrajcą" w żaden sposób nie umniejsza jego umiejętności i nie przeszkadza w byciu czołowym piłkarzem na świecie ;)

8

Zacznij od hiszpańskiego, jak się go nauczysz to łatwiej będzie Ci się nauczyć katalońskiego, niż ucząc się katalońskiego od początku ;)

0

Wiadomo, ale nie ma co na starcie go hamować ;)

0

Miałem wejściówkę, ale nie miałem czasu pójść, podobno było lepiej niż w zeszłym roku, a więc naprawdę bardzo fajnie.

4

Dla mnie jeden i drugi to top 5 w tej chwili.
1. Neymar
2. Messi
3. Suarez
4. Lewandowski
5. Ktoś tam z innego klubu (jakiś Cavani pewnie, może Ramos)

Podaję ranking na chwilę obecną. Swoją drogą to niesamowite, że w pierwszej trójce znajduje się aż 3 piłkarzy Barcelony i nie jest to ani trochę nieuzasadnione.

8

Nie demotywuj młodego, jeszcze ma czas żeby dużo osiągnąć.

19

1. Nikt nie kupi domu od 11-latka ;) Poza tym cena zależy od stanu, lokalizacji i wielkości działki na jakiej stoi dom. Na 99% nie kupisz za to nic w Barcelonie.
2. Pociągiem wyjdzie znacznie więcej niż samolotem, podejrzewam, że około 500 złotych po uwzględnieniu Twojej 50% procentowej zniżki uczniowskiej.
3. Przykładaj się do nauki, olewaj olewaczy, a w przyszłości będziesz mógł sobie pozwolić na mieszkanie w Barcelonie :)

0

Jaki pokój?

0

Daj znać jak było i ile osób ostatecznie udało się zwerbować :)

0

Po co? Żeby grać w LE?

0

Chyba też zagram coś takiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?