JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na tle Milanu to nawet Gomes wyglądałby kapitalnie.
1
Tak się kończy brak okresowych przeglądów pojazdu ;)
18
Ja tego artykułu akurat nie widziałem, więc dla mnie ten post był jak najbardziej przydatny :)
3
Pewnie kierowca miał problemy z hamulcami.
2
Lion - droga do domu.
0
Radja to jest bardzo ciekawy pomocnik tylko szkoda, że nie jest trochę młodszy. Z drugiej strony ciężko byłoby dla niego znaleźć odpowiednią pozycję na boisku.
0
Co jest w nich takiego niesamowitego, że wszystkim się podobają? Ja nie widzę w nich nic szczególnego, może poza żółtym akcentem na kołnierzyku.
0
Wiadoma sprawa, tak czy inaczej dzięki za informację, muszę się jeszcze przemyśleć ten zakup.
0
Myślałem, że można z kabiny. Dawno nie widziałem Twoich komentarzy tutaj :)
2
Właśnie myślę o czymś takim, bo mam już dosyć tych wszystkich dziur gdzieniegdzie urozmaiconych asfaltem.
0
Co to jest Barca emoji?
0
Jeździł ktoś takim wozem? http://allegro.pl/show_item.php?item=6770836609#1333cb4d77
Jakieś opinie na temat użytkowania?
0
Ja tutaj akurat nie kierowałem się osobistą sympatią, bo gdyby tak było to na pierwszym miejscu umieściłbym Iniestę. A na chwilę obecną nietrudno zauważyć, że to MSN gra pierwsze skrzypce w Europie.
0
W tej chwili owszem. Napisałem to dwa razy.
0
A Ty które miejsce miałeś?
0
Zawsze się trafi jakaś grupka idiotów.
0
No jakby nie patrzeć 4 lata temu nie grał jeszcze aż tak dobrze jak teraz, więc w sumie to trochę normalne, że teraz tyle zachwytów nad nim ;)
3
Zawsze tak jest, że kupujący oferujący piłkarza w rozliczeniu za transfer musi trochę przepłacić, tak samo jest gdy w ramach rozliczenia za samochód oferujesz swoje auto.
0
A Ty nie miałeś brać w nich udziału przypadkiem?
2
Bycie "zdrajcą" w żaden sposób nie umniejsza jego umiejętności i nie przeszkadza w byciu czołowym piłkarzem na świecie ;)
8
Zacznij od hiszpańskiego, jak się go nauczysz to łatwiej będzie Ci się nauczyć katalońskiego, niż ucząc się katalońskiego od początku ;)
0
Wiadomo, ale nie ma co na starcie go hamować ;)
0
Miałem wejściówkę, ale nie miałem czasu pójść, podobno było lepiej niż w zeszłym roku, a więc naprawdę bardzo fajnie.
4
Dla mnie jeden i drugi to top 5 w tej chwili.
1. Neymar
2. Messi
3. Suarez
4. Lewandowski
5. Ktoś tam z innego klubu (jakiś Cavani pewnie, może Ramos)
Podaję ranking na chwilę obecną. Swoją drogą to niesamowite, że w pierwszej trójce znajduje się aż 3 piłkarzy Barcelony i nie jest to ani trochę nieuzasadnione.
8
Nie demotywuj młodego, jeszcze ma czas żeby dużo osiągnąć.
19
1. Nikt nie kupi domu od 11-latka ;) Poza tym cena zależy od stanu, lokalizacji i wielkości działki na jakiej stoi dom. Na 99% nie kupisz za to nic w Barcelonie.
2. Pociągiem wyjdzie znacznie więcej niż samolotem, podejrzewam, że około 500 złotych po uwzględnieniu Twojej 50% procentowej zniżki uczniowskiej.
3. Przykładaj się do nauki, olewaj olewaczy, a w przyszłości będziesz mógł sobie pozwolić na mieszkanie w Barcelonie :)
0
Jaki pokój?
0
Daj znać jak było i ile osób ostatecznie udało się zwerbować :)
0
Po co? Żeby grać w LE?
0
Chyba też zagram coś takiego.