1

Ciekawe kto zagra za Messiego, chyba najlepszą opcją byłby Rafinha.

1

Ależ byłoby pięknie gdyby Pique strzelił im bramkę, najlepiej w 93 minucie ;)

8

1. Harald Schumacher
2. Vinnie Jones
3. Roy Keane

8

Biglia to niesamowite drewno, ani warunków fizycznych, ani rozegrania, ani szybkości. Pastore nic nie gra w klubie, nie rozumiem dlaczego miałby grać w reprze, Dybala kontuzjowany był, Icardi ma kredki w głowie, Lamela jest kontuzjowany, Vietto to nie jest poziom reprezentacji, Z tych których wymieniłeś wziąłbym Lanziniego, Piattiego, Perrotiego i może Gaitana.

0

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jak to się stało, ze Messi dostał 4 mecze zawieszenia, skoro w protokole meczowym nie odnotowano żadnych obelg pod adresem sędziów, a co najśmieszniejsze, oni sami zaprzeczyli jakoby Messi ich obraził.

0

Aż tak źle Argentyna gra?

0

Za to pewnie kurs ładnie poszedł w górę... dobrze, że dałem handicap.

0

Jak to wraca?

5

21:00 - pozycja obowiązkowa dziś.

3

Wawrinka, Nadal, a co do Argentyny to gra na najbardziej niesprzyjającym terenie w Ameryce Płd. więc dałbym podpórkę, była jeszcze Japonia, ale już rozegrała swój mecz :)

0

Myślę, że Halilović nie zaprezentowałby się gorzej od Denisa czy Rafinhi.

2

Komentuję, ze obejrzeć później :)

0

Halilović radzi sobie całkiem nieźle w Las Palmas, Munir również nie gorzej w Valencii, Sandro strzela dla Malagi, więc nie jest tak źle. Najbardziej tylko szkoda mi Adamy Traore, który kisi się w drewnianym Middlesborough.

0

Rekord straty to było jakieś 5 000, ale ostatnio trochę odbiłem.

0

Icardi ma problemy z głową, lubi imprezować i ma skłonność do częstego popadania w konflikty - nie chciałbym go w Barcelonie.

0

Ostatnio Barca B właśnie gra całkiem dobrze i mają realne szanse na powrót do Segunda więc nie skreślałbym ich tak szybko ;)

0

Ja akurat z 365 nie korzystam, ale może innym się przyda :) Może zmienny adres IP i maskowanie sieci byłoby rozwiązaniem, ale nie mam o tym pojęcia więc nie wiem, czy to możliwe.

0

Będzie trzeba przerzucić się na STSy.

0

Jak na razie nie widziałem nigdzie takich informacji, ale niewykluczone że tak będzie.

0

Wydaje mi się, że wprowadzili niedawno taką opcję, ale nie korzystałem z niej jeszcze.

0

Korzystam z bwina od dobrych 6 lat i nie miałem do tej pory żadnych zastrzeżeń.

0

Myślę, ze jednak Unzue dałby nieco więcej szans wychowankom. Nie mam żadnych argumentów aby tak twierdzić, ale po prostu takie mam przeczucie.

9

Tak sobie myślę, że plusem odejścia LE będzie więcej szans dla zawodników z Barcy B, a przynajmniej mam nadzieję, że nowy trener będzie częściej z nich korzystał.

1

Czy mecz Hiszpanii z Francją będzie transmitowany w TV?

0

Dopiero co przeszedł do Atleti, a już do Chin chce uciekać :) Pewnie plota.

0

A Gumbau?

0

Nike nie odda Adidasowi jednego ze swoich najbardziej rozpoznawalnych i dochodowych projektów.

1

Zadziwiająco niska cena jak na obecne standardy rynkowe.

14

Dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?