JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe kto zagra za Messiego, chyba najlepszą opcją byłby Rafinha.
1
Ależ byłoby pięknie gdyby Pique strzelił im bramkę, najlepiej w 93 minucie ;)
8
1. Harald Schumacher
2. Vinnie Jones
3. Roy Keane
8
Biglia to niesamowite drewno, ani warunków fizycznych, ani rozegrania, ani szybkości. Pastore nic nie gra w klubie, nie rozumiem dlaczego miałby grać w reprze, Dybala kontuzjowany był, Icardi ma kredki w głowie, Lamela jest kontuzjowany, Vietto to nie jest poziom reprezentacji, Z tych których wymieniłeś wziąłbym Lanziniego, Piattiego, Perrotiego i może Gaitana.
0
Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jak to się stało, ze Messi dostał 4 mecze zawieszenia, skoro w protokole meczowym nie odnotowano żadnych obelg pod adresem sędziów, a co najśmieszniejsze, oni sami zaprzeczyli jakoby Messi ich obraził.
0
Aż tak źle Argentyna gra?
0
Za to pewnie kurs ładnie poszedł w górę... dobrze, że dałem handicap.
0
Jak to wraca?
5
21:00 - pozycja obowiązkowa dziś.
3
Wawrinka, Nadal, a co do Argentyny to gra na najbardziej niesprzyjającym terenie w Ameryce Płd. więc dałbym podpórkę, była jeszcze Japonia, ale już rozegrała swój mecz :)
0
Myślę, że Halilović nie zaprezentowałby się gorzej od Denisa czy Rafinhi.
2
Komentuję, ze obejrzeć później :)
0
Halilović radzi sobie całkiem nieźle w Las Palmas, Munir również nie gorzej w Valencii, Sandro strzela dla Malagi, więc nie jest tak źle. Najbardziej tylko szkoda mi Adamy Traore, który kisi się w drewnianym Middlesborough.
0
Rekord straty to było jakieś 5 000, ale ostatnio trochę odbiłem.
0
Icardi ma problemy z głową, lubi imprezować i ma skłonność do częstego popadania w konflikty - nie chciałbym go w Barcelonie.
0
Ostatnio Barca B właśnie gra całkiem dobrze i mają realne szanse na powrót do Segunda więc nie skreślałbym ich tak szybko ;)
0
Ja akurat z 365 nie korzystam, ale może innym się przyda :) Może zmienny adres IP i maskowanie sieci byłoby rozwiązaniem, ale nie mam o tym pojęcia więc nie wiem, czy to możliwe.
0
Będzie trzeba przerzucić się na STSy.
0
Jak na razie nie widziałem nigdzie takich informacji, ale niewykluczone że tak będzie.
0
Wydaje mi się, że wprowadzili niedawno taką opcję, ale nie korzystałem z niej jeszcze.
0
Korzystam z bwina od dobrych 6 lat i nie miałem do tej pory żadnych zastrzeżeń.
0
Myślę, ze jednak Unzue dałby nieco więcej szans wychowankom. Nie mam żadnych argumentów aby tak twierdzić, ale po prostu takie mam przeczucie.
9
Tak sobie myślę, że plusem odejścia LE będzie więcej szans dla zawodników z Barcy B, a przynajmniej mam nadzieję, że nowy trener będzie częściej z nich korzystał.
1
Czy mecz Hiszpanii z Francją będzie transmitowany w TV?
0
Dopiero co przeszedł do Atleti, a już do Chin chce uciekać :) Pewnie plota.
0
A Gumbau?
0
Nike nie odda Adidasowi jednego ze swoich najbardziej rozpoznawalnych i dochodowych projektów.
1
Zadziwiająco niska cena jak na obecne standardy rynkowe.
14
Dobrze.
29
Tak.
http://v.uecdn.es/p/110/thumbnail/entry_id/0_t96p1hfk/width/660/cache_st/20160421200246/type/2/bgcolor/000000/0_t96p1hfk.jpg