0

Skok na spadochronie, bungee, go-go, escape room, jazdy po torze wyścigowym (najlepiej przed spożyciem alkoholu), itp.

0

Drugie zdanie trochę Ci się gryzie z post scriptum ;)

2

A co miał pokazać przez kilka minut?

5

Coś pięknego, jak ta gra cieszy oczy.

1

Pierwszy pit-stop Neymara.

0

Czy mecze na Aliez działają już normalnie?

2

0

Jeszcze trochę i dobije ;)

3

tłumacz google to dziadostwo.

0

Z uwzględnieniem meczów reprezentacyjnych czy bez?

0

Priv.

0

Przeczytałem całość, ale chodziło mi o mecz w Barcelonie. Trochę namieszałem.

0

Nie musi powtarzać, wystarczy że z Turynu wywiezie bezpieczną zaliczkę.

9

Na przyszłość staraj się umieszczać wszystkie wpisy w jednym poście, tak będzie lepiej ;)

1

Jak dla mnie najlepszy w historii jest Małysz. Nie jest rekordzistą indywidualnych zwycięstw, ani rekordzistą w miejscach na podium, ale w swojej karierze musiał konkurować z takimi skoczkami jak Funaki, Ahonen, Schimtt, Hannawald, Hautamaeki, Widhoelzl, Ammann, Morgenstern i pewnie jeszcze paru innych, o których w tej chwili zapomniałem, bo wymieniam wszystkich z głowy. Wszyscy ci zawodnicy to byli w czasach Małysza czołowi zawodnicy świata, a i tak Małysz po prostu ich deklasował. Skoki stały wtedy na znacznie wyższym poziomie niż obecnie (dłuższe odległości uzyskiwane obecnie niekoniecznie świadczą o wyższym poziomie).

0

Ok, nie zauważyłem wcześniejszego komentarza, w każdym razie dość nietypowo to rozpisałeś.

18

Tak, nie wiesz, że Bartra zbiera pozytywne recenzje za swoje występy w BvB, a do tego gra regularnie.

0

Jedna z najważniejszych decyzji? Może decyzja o zakończeniu kariery?

0

Ponoć ma zostać.

0

Nie dostanie, sędziowie o to zadbają.

0

Świetne tapety :)

0

A od kiedy Messi gra na lewej stronie, a Neymar na prawej?

0

Coentrao umie biegać?

0

Chyba poza top5

1

Aaa, ok nie doczytałem.

0

Jak obydwie to Celta - Las Palmas

1

To zależy czy patrzysz z perspektywy tej dziewczyny, czy z perspektywy chłopaka.

6

Problem polega na tym, że AG21 nie ma praktycznie żadnych argumentów boiskowych i dla mnie to jest główny powód dla którego gra, jak gra. W Valencii grał lepiej, bo to on był w centrum gry, ale Barcelona to nie jest Valencia.

4

Kwestia kierunku mas powietrza, kiedy powietrze idzie z północy to odczuwalna temp jest niższa, jak z południa to wyższa.

0

Bo pauzuje za kartki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?