JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W końcu jakieś dobre dowcipy na La Rambli :)
0
Ponoć zaklepany przez Atleti.
2
https://pbs.twimg.com/media/C-XHxptWAAARuSR.jpg:large
Grande JM14
1
Mascherano!!! Jak on to dobrze strzelił pod poprzeczkę...
0
Może w końcu Arda zagra.
0
Ja bym zaryzykował chociaż z 2 dyszki.
0
Ale, że BVB strzeli over 1,5, czy że łącznie padnie over 1,5?
1
Możesz spróbować zrobić banany na grillu, zawijasz je w folię aluminiową i pieczesz aż będą miękkie. Ponoć bardzo smaczne są chociaż ja nie przepadam bo są dla mnie za słodkie :)
6
Spać.
1
Na pewno Morata zgodzi się na powrót do Juve tuż po tym jak przeszedł stamtąd do Realu. Pomijam fakt, że Dybala na pewno nie jest wart więcej niż James i Morata razem wzięci.
0
Za samą próbę niebezpiecznego zagrania powinien dostać 3 mecze, bo gdyby Messi nie uciekł z nogami to by był połamany.
3
Dobrze, że chociaż na jeden...
5
Trzeba było wykorzystać patelnię od Asensio, Panie Makaronowłosy.
0
Właśnie o tej stronie słyszałem, ale zapomniałem nazwy, dzięki!
0
Znacie jakiś naprawdę dobry serwis pogodowy (może być anglojęzyczny)?
0
Ale mi nie chodziło o to, że Deulofeu brakuje asyst i goli tylko, że brakuje tych informacji w Twoim zestawieniu ;)
1
\Wszystkie fajnie pięknie, ale brakuje kluczowych statystyk, a mianowicie goli i asyst.
0
Pewnie chodziło o wszystkie rozgrywki klubowe, nie wliczając reprezentacyjnych.
0
Od kiedy Man Utd gra w La Liga? ;)
8
Jeszcze ma czas, ale powoli powinno się go wprowadzać do pierwszego zespołu, zwłaszcza w meczach ze słabszymi rywalami, lub gdy wynik meczu pozwala na przeprowadzenie zmian bez ryzyka utraty prowadzenia.
3
Bo ten klub to zlepek indywidualności a nie drużyna.
1
Jeśli Man Utd uda się kupić Belottiego to będzie to naprawdę poważne wzmocnienie.
1
A kto ma dostać? Lewy?
1
Varane już trenuje i może zagrać z Depor.
4
Cóż to był za weekend, najpierw wesele, na którym świetnie się bawiłem, później poprawiny no i na deser kapitalny mecz Barcelony - chwilo trwaj!
#grandemessi
2
Żyjesz!!!
0
Dzięki, o to chodziło! :)
0
U mnie niestety jest tego dużo więcej ;)
0
Robię format systemu i chciałbym zachować moje ulubione zakładki (przeglądarka mozilla). Czy ktoś wie w jaki sposób mógłbym jest wyeksportować? Szukałem info w google, ale nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi.
0
Dlatego napisałem, że niesłusznie uznana.