1

W końcu jakieś dobre dowcipy na La Rambli :)

0

Ponoć zaklepany przez Atleti.

2

1

Mascherano!!! Jak on to dobrze strzelił pod poprzeczkę...

0

Może w końcu Arda zagra.

0

Ja bym zaryzykował chociaż z 2 dyszki.

0

Ale, że BVB strzeli over 1,5, czy że łącznie padnie over 1,5?

1

Możesz spróbować zrobić banany na grillu, zawijasz je w folię aluminiową i pieczesz aż będą miękkie. Ponoć bardzo smaczne są chociaż ja nie przepadam bo są dla mnie za słodkie :)

6

Spać.

1

Na pewno Morata zgodzi się na powrót do Juve tuż po tym jak przeszedł stamtąd do Realu. Pomijam fakt, że Dybala na pewno nie jest wart więcej niż James i Morata razem wzięci.

0

Za samą próbę niebezpiecznego zagrania powinien dostać 3 mecze, bo gdyby Messi nie uciekł z nogami to by był połamany.

3

Dobrze, że chociaż na jeden...

5

Trzeba było wykorzystać patelnię od Asensio, Panie Makaronowłosy.

0

Właśnie o tej stronie słyszałem, ale zapomniałem nazwy, dzięki!

0

Znacie jakiś naprawdę dobry serwis pogodowy (może być anglojęzyczny)?

0

Ale mi nie chodziło o to, że Deulofeu brakuje asyst i goli tylko, że brakuje tych informacji w Twoim zestawieniu ;)

1

\Wszystkie fajnie pięknie, ale brakuje kluczowych statystyk, a mianowicie goli i asyst.

0

Pewnie chodziło o wszystkie rozgrywki klubowe, nie wliczając reprezentacyjnych.

0

Od kiedy Man Utd gra w La Liga? ;)

8

Jeszcze ma czas, ale powoli powinno się go wprowadzać do pierwszego zespołu, zwłaszcza w meczach ze słabszymi rywalami, lub gdy wynik meczu pozwala na przeprowadzenie zmian bez ryzyka utraty prowadzenia.

3

Bo ten klub to zlepek indywidualności a nie drużyna.

1

Jeśli Man Utd uda się kupić Belottiego to będzie to naprawdę poważne wzmocnienie.

1

A kto ma dostać? Lewy?

1

Varane już trenuje i może zagrać z Depor.

4

Cóż to był za weekend, najpierw wesele, na którym świetnie się bawiłem, później poprawiny no i na deser kapitalny mecz Barcelony - chwilo trwaj!

#grandemessi

2

Żyjesz!!!

0

Dzięki, o to chodziło! :)

0

U mnie niestety jest tego dużo więcej ;)

0

Robię format systemu i chciałbym zachować moje ulubione zakładki (przeglądarka mozilla). Czy ktoś wie w jaki sposób mógłbym jest wyeksportować? Szukałem info w google, ale nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi.

0

Dlatego napisałem, że niesłusznie uznana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?