11

Obiektywnie to Ramos i Marcelo powinni dostać zawieszenie po tym meczu, a Casemiro nie powinien go dokończyć.

3

Dlaczego zaślepieni? Gość bije wszelkie możliwe rekordy to dlaczego nie można się zachwycać jego osiągnięciami? Czy ktoś w jakikolwiek sposób deprecjonuje tutaj umiejętności Zidane'a? Ktoś wyżej napisał tylko, że my możemy regularnie cieszyć się z podobnych zagrań, a Ty odebrałeś to jako wycieczkę personalną pod Twoim adresem.

0

Ale zgodnie z zapisami w statucie klubu, tylko część zysków może zostać przeznaczona na transfery.

1

Przygody Pirxa też bym chętnie obejrzał :)

3

Śmietnik robi się przez wypisywanie durnych plotek i podawanie swoich śmiesznych składów, bo takie rzeczy widzę tutaj przez cały okrągły rok, a wpisy o maturze są tylko w maju ;)

6

Z jednego to tak średnio dumna skoro pobił swoją dziewczynę ;)

10

Już wolę poczytać jak poszło młodzieży na maturze niż czytać kolejne plotki transferowe i "mój skład na następny sezon".

3

Szkoła Złamanych Serc to był hicior, zawsze w wakacje na dwójce oglądałem :)

0

Być może w tym roku dostanie.

2

Złota Piłka nie jest przyznawana za całokształt kariery.

0

Naprawdę wierzą, że zawieszenie zostanie zniesione, albo chociażby złagodzone? To nie Ramos.

1

Ponieważ większość piłkarzy których wypożycza Barcelona to średniaki, którzy nie wzbudzają zainteresowania na rynku transferowym.

0

Wątpię żeby Eriksen, a zwłaszcza Alli, odeszli za mniejsze pieniądze niż Cou. Co do to Herrery to trzeba było go ściągać kilka sezonów temu kiedy jeszcze grał w Hiszpanii, ale wtedy brakło zdecydowania zarządu. Teraz moim zdaniem nie jest to zawodnik, który stanowiłby o sile drugiej linii w Barcelonie.

2

Wiele zawodników równie dobrze grających? Wymień choć trzech, którzy grają na poziomie Coutinho a będą tańsi i łatwiejsi do sprowadzenia.

0

Najpierw ktoś musiałby chcieć kupić tych piłkarzy, których wymieniłeś, poza tym już Tello jest już zawodnikiem Fiorentiny.

1

Ech, takie czasy, że już nie wiadomo w co wierzyć, a w co nie.

0

Wydawało mi się, że była gdzieś kiedyś taka wypowiedź z jego strony, mówisz że nie?

0

Ok, ale pisanie że Munir jest szybki to gruba przesada.

33

Przypuszczam, że tyle samo razy, ile Cesc zapewniał, że nie zagra nigdy w innym klubie z Londynu niż Arsenal.

1

Tak samo to wiarygodne jak swego czasu masowe głosowanie na Milika w konkursie na najlepszego piłkarza młodego pokolenia.

0

Poza Verattim, Thiago i Eriksenem nie widzę nikogo kto byłby w stanie poważnie wzmocnić środek pomocy. Jest jeszcze Coutinho, ale to inna pozycja.

10

Barca-Villareal - polecam.

8

Munir jest bardzo szybki? Chyba żartujesz. Pamiętam jak jeszcze sezon temu gdy grał w Barcelonie to był notorycznie wyprzedzany przez większość obrońców i to nawet środkowych.

0

Za dużo jest tych "przyszłych". W Barcelonie potrzeba zawodników, którzy będą grać tu i teraz a nie ogrywać się i może kiedyś coś z nich będzie...

0

Szczerze mówiąc, to poza Busim i Iniestą, który zbliża się do końca swojej kariery nie widzę w tej pomocy nikogo kto mógłby zrobić różnicę.

0

Jaki Lopez?

0

No z genialnymi piłami może przesadziłem, ale grał dobrze, a potem przeszedł do wielkiego klubu i się spalił.

1

No mniejsza który. Tu potrzeba zawodnika z topu, który potrafi wziąć na siebie ciężar gry i zrobić różnicę, a nie kolejnego młodego zdolnego.

2

Tenis, golf, snooker, skoki, narciarstwo zjazdowe, lekkoatletyka

4

Gdzie Lipsk, a gdzie Barcelona. Gomes też w Valencii grał genialne piły, a u nas gra piach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?