JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Obiektywnie to Ramos i Marcelo powinni dostać zawieszenie po tym meczu, a Casemiro nie powinien go dokończyć.
3
Dlaczego zaślepieni? Gość bije wszelkie możliwe rekordy to dlaczego nie można się zachwycać jego osiągnięciami? Czy ktoś w jakikolwiek sposób deprecjonuje tutaj umiejętności Zidane'a? Ktoś wyżej napisał tylko, że my możemy regularnie cieszyć się z podobnych zagrań, a Ty odebrałeś to jako wycieczkę personalną pod Twoim adresem.
0
Ale zgodnie z zapisami w statucie klubu, tylko część zysków może zostać przeznaczona na transfery.
1
Przygody Pirxa też bym chętnie obejrzał :)
3
Śmietnik robi się przez wypisywanie durnych plotek i podawanie swoich śmiesznych składów, bo takie rzeczy widzę tutaj przez cały okrągły rok, a wpisy o maturze są tylko w maju ;)
6
Z jednego to tak średnio dumna skoro pobił swoją dziewczynę ;)
10
Już wolę poczytać jak poszło młodzieży na maturze niż czytać kolejne plotki transferowe i "mój skład na następny sezon".
3
Szkoła Złamanych Serc to był hicior, zawsze w wakacje na dwójce oglądałem :)
0
Być może w tym roku dostanie.
2
Złota Piłka nie jest przyznawana za całokształt kariery.
0
Naprawdę wierzą, że zawieszenie zostanie zniesione, albo chociażby złagodzone? To nie Ramos.
1
Ponieważ większość piłkarzy których wypożycza Barcelona to średniaki, którzy nie wzbudzają zainteresowania na rynku transferowym.
0
Wątpię żeby Eriksen, a zwłaszcza Alli, odeszli za mniejsze pieniądze niż Cou. Co do to Herrery to trzeba było go ściągać kilka sezonów temu kiedy jeszcze grał w Hiszpanii, ale wtedy brakło zdecydowania zarządu. Teraz moim zdaniem nie jest to zawodnik, który stanowiłby o sile drugiej linii w Barcelonie.
2
Wiele zawodników równie dobrze grających? Wymień choć trzech, którzy grają na poziomie Coutinho a będą tańsi i łatwiejsi do sprowadzenia.
0
Najpierw ktoś musiałby chcieć kupić tych piłkarzy, których wymieniłeś, poza tym już Tello jest już zawodnikiem Fiorentiny.
1
Ech, takie czasy, że już nie wiadomo w co wierzyć, a w co nie.
0
Wydawało mi się, że była gdzieś kiedyś taka wypowiedź z jego strony, mówisz że nie?
0
Ok, ale pisanie że Munir jest szybki to gruba przesada.
33
Przypuszczam, że tyle samo razy, ile Cesc zapewniał, że nie zagra nigdy w innym klubie z Londynu niż Arsenal.
1
Tak samo to wiarygodne jak swego czasu masowe głosowanie na Milika w konkursie na najlepszego piłkarza młodego pokolenia.
0
Poza Verattim, Thiago i Eriksenem nie widzę nikogo kto byłby w stanie poważnie wzmocnić środek pomocy. Jest jeszcze Coutinho, ale to inna pozycja.
10
Barca-Villareal - polecam.
8
Munir jest bardzo szybki? Chyba żartujesz. Pamiętam jak jeszcze sezon temu gdy grał w Barcelonie to był notorycznie wyprzedzany przez większość obrońców i to nawet środkowych.
0
Za dużo jest tych "przyszłych". W Barcelonie potrzeba zawodników, którzy będą grać tu i teraz a nie ogrywać się i może kiedyś coś z nich będzie...
0
Szczerze mówiąc, to poza Busim i Iniestą, który zbliża się do końca swojej kariery nie widzę w tej pomocy nikogo kto mógłby zrobić różnicę.
0
Jaki Lopez?
0
No z genialnymi piłami może przesadziłem, ale grał dobrze, a potem przeszedł do wielkiego klubu i się spalił.
1
No mniejsza który. Tu potrzeba zawodnika z topu, który potrafi wziąć na siebie ciężar gry i zrobić różnicę, a nie kolejnego młodego zdolnego.
2
Tenis, golf, snooker, skoki, narciarstwo zjazdowe, lekkoatletyka
4
Gdzie Lipsk, a gdzie Barcelona. Gomes też w Valencii grał genialne piły, a u nas gra piach.