0

Myślę, że to nie jest powodem, dla którego użyto słowa "incydent", ale teraz to już nie ma większego znaczenia.

0

To fakt.

1

Teraz tak, ale wcześniej cały czas pojawiało się słowo "incydent".

0

Arbeloa - cono cido ;)

8

Ciekawe czy Makaron wysłał już May zapas kredy z wyrazami wsparcia.

2

Nie do końca się z Tobą zgodzę. Spójrzmy np. na pojęcie incydentu lotniczego i katastrofy lotniczej. Incydentem lotniczym byłoby niebezpieczne zbliżenie się dwóch samolotów w jednym korytarzu powietrznym, awantura pijanego pasażera na pokładzie, albo przemielenie jakiegoś ptaka przez silnik samolotu. Natomiast katastrofa lotnicza to rozbicie się samolotu, ofiary śmiertelne, dużo rannych.



Nie wydaje mi się żeby zamach w którym ginie ponad 20 osób a ponad 50 zostało rannych kwalifikował się do miana incydentu. Ktoś tam wyżej dobrze napisał, że incydent to coś mało istotnego nie mającego dużego wpływu na sytuację.

Po prostu śmieszne jest to, że media panicznie unikają słowa "zamach".

0

Ja nie widzę sensu sprzedaży, która przyniesie dużą stratę.

6

Gomes nie odejdzie, nie sprzedaje się zawodnika po jednym sezonie, bo to nie jest korzystne dla żadnej ze stron.

0

Jeśli to prawda to powinien pójść siedzieć na długie lata.

1

Takie czasy teraz panują, zamiast podać Tobie rękę będą filmowali jak spadasz.

2

Boją się użyć słowa zamach żeby nie siać paniki.... która i tak została już zasiana :)

2

Wyobrażam sobie. Pique akurat jest ostatnią osobą, która gryzie się w język i na pewno skorzystałby z okazji żeby wbić szpilę rywalom (vide casus Kevina Roldana).

11

20 uczestników miało wystąpić, 100 się wycofało ;)

0

*potrafił, i wcale nie jest takie pewne czy znowu się odbuduje, no ale zobaczymy.

0

A Krychowiak to jaka półka? To że jest Polakiem nie znaczy, że trzeba od razu tak go wywyższać tym bardziej, że jego ostatniego dobrego występu nie pamiętają nawet najstarsi górale.

1

Krychowiak to będzie osłabienie, a nie wzmocnienie. Pozostałe nazwiska też nie rzucają na ziemię, może poza Perisiciem i Icardim. Obstawiam, że Inter znowu będzie się bił o 7, 8 miejsce.

0

Niestety nie mogę się wypowiedzieć na temat wymienionych przez Ciebie ekip, ponieważ ich nie znam :) Generalnie moja wiedza na temat współczesnych zespołów jest znikoma :)

0

To miało być do mnie? :)

2

Na taką perełkę natknąłem się przeglądając youtube - piękne czasy



1

Nie przejmuję się takimi opiniami :)

0

Nigdy w życiu. Dla mnie to zawodnik mocno przypominający Ozila. Dobre podanie i strzał, tragiczna szybkość, zwrotność, drybling i gra w obronie.

0

Po prostu Twoja teoria jest mocno naciągana i chyba w tym przypadku mało prawdopodobna.

11

Oczyma wyobraźni widzę Twój scenariusz na boisku: pada Alba w polu karnym, sędzia ma ułamki sekundy na podjęcie decyzji, ale co tam! "teraz upokorzę Barcelonę, przez cały sezon narzekali na sędziowanie to teraz specjalnie gwizdnę karnego z dupy żeby ich ośmieszyć, ha!" - na pewno tak było.

0

Na razie to jeszcze nie ma jeszcze okienka transferowego, więc wszystkie spekulacje transferowe można sobie wsadzić w de.

4

Skąd wiesz?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

2 mecze zawieszenia za symulkę.

0

Pytanie czy Seriemu można powiedzieć 'tak'

1

Za Neymara dałbym mimo wszystko Ronniego i można się bawić.

0

Trzeba w końcu ściągnąć pomocnika z topu - dość już półśrodków w postaci Gomesa, Denisa, Rafinhi. Widzę u nas kogoś z czwórki Verratti, Thiago, Eriksen, Coutinho, choć Brazylijczyk to trochę inny profil zawodnika od pozostałej trójki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?