JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajna lampa.
0
Przez jakie stronki analizowałeś?
3
Gundogan to się może poukładać co najwyżej w domu, w łóżku.
0
Znając realia polskiej piłki to wszystko w tej biografii wydawało mi się całkiem prawdopodobne ;)
6
Nie to żebym się czepiał czy coś, ale niżej nie było podanej kwoty transferu i dodatkowej informacji, że może paść rekord transferowy w zbliżającym się oknie transferowym w PL ;)
Btw, chora kwota.
0
David Silva pewnie powoli będzie wracał do Hiszpanii albo pójdzie do Chin.
0
Mówisz?
0
Niewiele biografii piłkarzy dotychczas czytałem, ale biografia Szamo była ciekawa.
2
Dokładnie.
Pytanie tylko na ile Barca rzeczywiście była nimi zainteresowana, a na ile były to wymysły prasy.
0
Akurat Musacchio by się przydał.
5
Jak dla mnie to jest trochę zbyt ofensywne ustawienie, zwłaszcza w przypadku gry z mocniejszymi rywalami, no ciężko mi to mówić, ale Iniesta już chyba nie da rady grać od pierwszej minuty.
1
Trzeba młodszych zawodników wprowadzać do zespołu, poza tym Alexis byłby drogi, a mamy pilniejsze potrzeby transferowe.
6
Zapomniałeś napisać, że jesteś za Estremadurczykiem.
6
Zawsze lubię sobie fantazjować co zrobiłbym osobie, która wymyśla takie oszustwa gdybym ją spotkał :)
2
Na początku nastaw się głównie na regularność, więc myślę że kilometr lub dwa na początek wystarczą, a potem zwiększać stopniowo dystans tak jak kolega napisał.
1
Nie oglądałem żadnej z części ale zastanawiam się czy nie przejść się na tą najnowszą.
0
Zdecydowanie Griezmann. Jest bardziej wszechstronny i lepiej pracuje w pressingu.
1
Żelazna logika ;)
0
Ale co ma to że jest Twoim ulubieńcem do jego umiejętności?
1
Obiektywnie patrząc Carvajal jest zdecydowanie lepszy od tej dwójki.
6
Prawy obrońca, który przydałby się w Barcelonie.
9
Nie wiedziałem, że Mundo ma kamery w szatni Barcelony.
6
Genialny dowcip Zbyszka Wodeckiego:
1
obejrzałbym, ale pewnie nie dotrwam do końca :(
1
Skomentuję, bo inaczej pewnie zapomnę, dzięki!
0
Co ma Deulofeu do Alby?
24
Cały czas zastanawiam się nad fenomenem Biglii - dla mnie to jest zawodnik pokroju Gago, zupełny średniak nie wnoszący nic do zespołu.
1
Ja pamiętam kilka jego spotkań, gdzie bronił niepewnie i na pewno nie umieściłbym go w pierwszej 10. bramkarzy.
0
Oglądam.
W drugiej może i tak, ale w pierwszej popełniał mnóstwo błędów i moim zdaniem nie zasłużył na tak wysokie miejsce.
12
Jeśli taki kasztan jak Mignolet jest na 8. miejscu to ja dziękuję za taki ranking.