0

Fajna lampa.

0

Przez jakie stronki analizowałeś?

3

Gundogan to się może poukładać co najwyżej w domu, w łóżku.

0

Znając realia polskiej piłki to wszystko w tej biografii wydawało mi się całkiem prawdopodobne ;)

6

Nie to żebym się czepiał czy coś, ale niżej nie było podanej kwoty transferu i dodatkowej informacji, że może paść rekord transferowy w zbliżającym się oknie transferowym w PL ;)



Btw, chora kwota.

0

David Silva pewnie powoli będzie wracał do Hiszpanii albo pójdzie do Chin.

0

Mówisz?

0

Niewiele biografii piłkarzy dotychczas czytałem, ale biografia Szamo była ciekawa.

2

Dokładnie.

Pytanie tylko na ile Barca rzeczywiście była nimi zainteresowana, a na ile były to wymysły prasy.

0

Akurat Musacchio by się przydał.

5

Jak dla mnie to jest trochę zbyt ofensywne ustawienie, zwłaszcza w przypadku gry z mocniejszymi rywalami, no ciężko mi to mówić, ale Iniesta już chyba nie da rady grać od pierwszej minuty.

1

Trzeba młodszych zawodników wprowadzać do zespołu, poza tym Alexis byłby drogi, a mamy pilniejsze potrzeby transferowe.

6

Zapomniałeś napisać, że jesteś za Estremadurczykiem.

6

Zawsze lubię sobie fantazjować co zrobiłbym osobie, która wymyśla takie oszustwa gdybym ją spotkał :)

2

Na początku nastaw się głównie na regularność, więc myślę że kilometr lub dwa na początek wystarczą, a potem zwiększać stopniowo dystans tak jak kolega napisał.

1

Nie oglądałem żadnej z części ale zastanawiam się czy nie przejść się na tą najnowszą.

0

Zdecydowanie Griezmann. Jest bardziej wszechstronny i lepiej pracuje w pressingu.

1

Żelazna logika ;)

0

Ale co ma to że jest Twoim ulubieńcem do jego umiejętności?

1

Obiektywnie patrząc Carvajal jest zdecydowanie lepszy od tej dwójki.

6

Prawy obrońca, który przydałby się w Barcelonie.

9

Nie wiedziałem, że Mundo ma kamery w szatni Barcelony.

6

Genialny dowcip Zbyszka Wodeckiego:

1

obejrzałbym, ale pewnie nie dotrwam do końca :(

1

Skomentuję, bo inaczej pewnie zapomnę, dzięki!

0

Co ma Deulofeu do Alby?

24

Cały czas zastanawiam się nad fenomenem Biglii - dla mnie to jest zawodnik pokroju Gago, zupełny średniak nie wnoszący nic do zespołu.

1

Ja pamiętam kilka jego spotkań, gdzie bronił niepewnie i na pewno nie umieściłbym go w pierwszej 10. bramkarzy.

0

Oglądam.

W drugiej może i tak, ale w pierwszej popełniał mnóstwo błędów i moim zdaniem nie zasłużył na tak wysokie miejsce.

12

Jeśli taki kasztan jak Mignolet jest na 8. miejscu to ja dziękuję za taki ranking.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?