JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wreszcie ktoś, kto zauważył, że za pieniądze uzyskane ze sprzedaży Neymara nie uda się kupić Verrattiego, Coutinho, Bellerina, Thiago i Griezmanna na raz.
1
watford city słabo to widzę.
0
Wie ktoś gdzie obejrzę wszystkie odcinki serialu 07 zgłoś się bez irytujących reklam? Na cda nie ma niestety.
0
Nie każdy jest Busquetsem, Pedro i Pique - nie wierzę, że w sztabie nie ma ludzi, którzy nie potrafiliby dostać w tym szrocie który wymieniłeś parę postów wyżej talentu na miarę Busiego - łatwo jest mówić, że Barca powinna grać samymi wychowankami, ale trzeba sobie w takim razie zadać pytanie, czy chcemy zdobywać trofea, czy walczyć o Ligę Europejską. Trzeba zachować umiar i rozsądek we wprowadzaniu wychowanków, bo widzę, że pokolenie Messiego i spółki "rozpuściło" niektórych kibiców, którzy myślą, że każdy wychowanek to potencjalny zdobywca Złotej Piłki.
2
07 zgłoś się - można się śmiać, ale ten serial jak na swoje czasy był naprawdę kręcony z dużym rozmachem. Kultowe teksty, postacie i świetnie przedstawiony klimat tamtych czasów a oprócz tego często do samego końca niełatwo było rozwikłać zagadkę.
0
Kapuściany zagrał?
7
Co za skład.
3
Thauvin zapowiadał się przegenialnie, obserwowałem tego zawodnika jeszcze przed przejściem do Newcastle, gdzie jego kariera nieco wyhamowała, ale moim zdaniem podjął dobrą decyzję o powrocie do OM, bo wciąż jest młody i widać, że odbudowuje swoją pozycję, a talent niewątpliwie ma spory, oby nie skończył jak Ben Arfa, czy Obertan.
0
Messi wciąż jest najlepszym strzelcem w Europie, LM i La Liga więc czysto teoretycznie ma wciąż spore szanse na wygranie.
20
Solidny to on był 5 lat temu.
1
Tylko, że Bellerin odszedł z Barcelony kiedy jeszcze w ogóle nie było wiadomo czy coś z niego będzie, a trzymanie zawodników na siłę, wbrew ich woli, zazwyczaj nie prowadzi do niczego dobrego. Ja szczerze mówiąc wolę Paco niż Sandro, chociaż co do pozostałych zawodników się zgodzę.
0
Sandro był za słaby na grę w Barcelonie. Wolałbyś go zamiast Suareza?
11
Dlaczego Messi odpadł?
3
Cancelo to jest dokładnie ten sam profil zawodnika co Bellerin i myślę, że wcale nie byłby dużo tańszy.
4
50 mln za skrzydłowego, który nie ma pojęcia o defensywie? Ten świat szaleje coraz bardziej.
0
Nie każdy jest Busquetsem, z g bata nie ukręcisz.
0
Właśnie złożyłem dość późno, ale myślałem, że do końca maja mają czas na zwrot, ale widzę że lipa.
1
Guidetti to jest takie drewno, że cały czas się zastanawiam jakim cudem znalazł się w La Liga.
0
Do kiedy Urząd Skarbowy ma czas na zwrot z tytułu nadpłaty podatku? Do końca maja?
0
Najlepszy Walijczyk cały czas jest kontuzjowany, więc średnio się przydaje swojej drużynie.
0
To jest osobny przypadek ;)
0
No zobaczymy jak to będzie wyglądać, w każdym razie obawiam się, że to może być trochę za duży przeskok dla niektórych.
0
Ja rozumiem że trzeba solidnych zmienników, ale pisanie o Palenci czy Marlonie (jak co niektórzy tutaj) w kontekście wzmocnień jest śmieszne.
11
Przecież właśnie większość użytkowników tutaj domaga się półśrodków - codziennie czytam o jakichś Keitach z Lipska, Palenciach grających na trzecim poziomie rozgrywkowym, czy Marlonach jako (sic!) wzmocnieniu obrony.
0
Jeszcze nieodgwizdana ręka Varane'a na granicy pola karnego.
1
Dokładnie, na co komu pichichi kiedy najważniejsze trofea drużynowe zgarnie największy rywal...
16
NIE MAM PYTAŃ
0
Ale mówimy o tym, kiedy zaczęła się era Messiego, a nie o tym kiedy zdobywał największe trofea ;)
14
Era Messiego zaczęła się już w czasach Rijkaarda.
0
Gra ktoś w Fantasy Premier League? Pochwalcie się swoimi wynikami przed ostatnią kolejką, ja mam 1862 punkty :)