0

Zawodnik jednego zwodu, zejście na prawą nogę i dzida.

1

Chodzi o to, że kontuzjogenny odnosi się do czynności (np. piłka nożna, boks, jazda na rowerze bez trzymanki, wkładanie widelca do gniazdka itp.) a podatny na kontuzje odnosi się do osoby, która łatwo łapie kontuzje (np. Gundogan, Reus, Vermalaen, Woodgate).

1

Kolega Tobie grzecznie zwrócił uwagę, a Ty niepotrzebnie się denerwujesz, bo dzięki temu że Cię poprawił to być może w przyszłości unikniesz niemiłej sytuacji jak będziesz z kim rozmawiał na żywo :) Kontuzjogenny i podatny na kontuzje to słowa o różnym znaczeniu i nie można ich zamiennie używać, pozdrawiam! :)

1

Widzisz komentarze osób, które obserwujesz bez konieczności przeszukiwania wszystkich artykułów.

5

Zimni Jak serca naszych dziewczyn.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Też się tego nie spodziewałem. Ciekawe ile osób polecających mój komentarz znało wcześniejszy kontekst Twojej "rozmowy" z Wiktorią :)

1

W Turcji można sobie przechodzić na czerwonym świetle wedle uznania, z tego co się orientuję na Wyspach też tak jest. No, ale niestety - w Polsce większość przepisów jest idiotycznie skonstruowana.

2

No i widzisz, zaprzepaściłeś szansę kupna całkiem dobrego odświeżacza powietrza do toalety.

0

Dobrze że nie Alternatywy 4, bo dopiero byłby cyrk.

1

Mimo wszystko ważniejsze jest ściągnięcie zawodnika gwarantującego jakość, a dopiero później szukanie uzupełnień, nie na odwrót.

3

Właśnie pomoc nie potrzebuje uzupełnienia tylko kogoś z topu. Uzupełnienia już mamy (Roberto, Gomes, Denis, Rafinha, nie licząc Ardy czy Aleni - mówię tutaj o całej pomocy) i teraz potrzebny jest ktoś, kto mógłby grać z miejsca w podstawowym składzie, kto robiłby różnicę - nawet kosztem tego Rakiticia.

0

Właśnie takie wnioski można wyciągnąć z niektórych komentarzy tutaj. Genialne krosy, podania w stylu Xaviego, poruszanie się w stylu Xaviego itp, itd.

Co do Rakiticia, to jest to na tyle solidny zawodnik, że moim zdaniem spokojnie zasługuje, żeby w kolejnym sezonie dalej być zawodnikiem pierwszego zespołu.

3

Co drugi komentarz to Seri. Co najmniej jakby miał być zbawicielem świata, lekarstwem na wszystkie bolączki Barcelony w pomocy i kim jeszcze. Naprawdę to jest zawodnik do pierwszego składu Barcelony?

0

Pewnie gdyby nie Neymar to grałby częściej na swojej nominalnej pozycji, bo gdy już tam występował to pokazywał się z dobrej strony.

0

Nie mogłem się powstrzymać :)

0

Arda to nie jest zawodnik stworzony do gry w środka pola.

81

Dziewczyny na La Rambli nie znajdziesz lepiej poszukać w swojej okolicy.

1

Już widzę, jak Alonso wychowanek Realu idzie do Barcelony, zwłaszcza po takim sezonie w Chelsea - dobre ploty.

0

To dlaczego piszesz, że w ofensywie na pewno nie ustępuje Rakiticiowi?

No to niech zagra. Mimo całej mojej sympatii do niego jestem w 100% pewien, że nie wykręci takich statystyk jak Rakitić.

0

Jak nie ustępuje w ofensywie? Ile miał goli i asyst Roberto?

0

Tylko, że kto zagwarantuje podobne statystyki jakie wykręca Rakitić? Bo chyba nie Denis albo Gomes?

0

bardzo dobrze, jest jednym z najczęściej odbierających piłkę pomocników i oprócz tego ma najwięcej goli i asyst ze wszystkich naszych pomocników (9 goli 5 asyst) Oglądasz w ogóle jakieś mecze, czy powtarzasz to co mówią inni?

Niektórzy to by chcieli żeby w pomocy grał Coutinho Pogba i Thiago...

23

Moim zdaniem Rakitić daje zbyt dużo Barcelonie żeby go sprzedawać już teraz. Ma przyzwoite statystyki ofensywne, do tego dobrze pracuje w defensywie i mimo wielu negatywnych opinii ja jestem za tym żeby pozostał w klubie.

3

?

1

Myślę, że Seri nie grał nigdy w Lidze Mistrzów przeciwko takim zespołom jak Barcelona, czy Manchester.

Ja nie jestem odpowiedzialny za transfery Barcelony, niestety.

4

Suche statystyki to nie wszystko. Jakie doświadczenie w europejskich pucharach ma Seri, a jakie Verratti, z jakimi przeciwnikami grał Seri a z jakimi Verratti...

0

Nie każdy jest Iniestą, Xavim i Puyolem. Myślisz że gra samymi wychowankami pozwoli osiągać sukcesy?

0

Uff

0

Dlaczego za wszelką cenę? Bellerin to bardziej skrzydłowy niż obrońca i ma słabe umiejętności obronne, Thiago dopiero co podpisał nowy kontrakt i raczej nigdzie się nie wybiera, a Grimaldo prawie nic nie grał w minionym sezonie. Takie ściąganie wychowanków dla samego ściąganie jest nic nie warte, jeżeli nie są oni w stanie realnie przyczynić się do wzmocnienia zespołu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?