JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zawodnik jednego zwodu, zejście na prawą nogę i dzida.
1
Chodzi o to, że kontuzjogenny odnosi się do czynności (np. piłka nożna, boks, jazda na rowerze bez trzymanki, wkładanie widelca do gniazdka itp.) a podatny na kontuzje odnosi się do osoby, która łatwo łapie kontuzje (np. Gundogan, Reus, Vermalaen, Woodgate).
1
Kolega Tobie grzecznie zwrócił uwagę, a Ty niepotrzebnie się denerwujesz, bo dzięki temu że Cię poprawił to być może w przyszłości unikniesz niemiłej sytuacji jak będziesz z kim rozmawiał na żywo :) Kontuzjogenny i podatny na kontuzje to słowa o różnym znaczeniu i nie można ich zamiennie używać, pozdrawiam! :)
1
Widzisz komentarze osób, które obserwujesz bez konieczności przeszukiwania wszystkich artykułów.
5
Zimni Jak serca naszych dziewczyn.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Też się tego nie spodziewałem. Ciekawe ile osób polecających mój komentarz znało wcześniejszy kontekst Twojej "rozmowy" z Wiktorią :)
1
W Turcji można sobie przechodzić na czerwonym świetle wedle uznania, z tego co się orientuję na Wyspach też tak jest. No, ale niestety - w Polsce większość przepisów jest idiotycznie skonstruowana.
2
No i widzisz, zaprzepaściłeś szansę kupna całkiem dobrego odświeżacza powietrza do toalety.
0
Dobrze że nie Alternatywy 4, bo dopiero byłby cyrk.
1
Mimo wszystko ważniejsze jest ściągnięcie zawodnika gwarantującego jakość, a dopiero później szukanie uzupełnień, nie na odwrót.
3
Właśnie pomoc nie potrzebuje uzupełnienia tylko kogoś z topu. Uzupełnienia już mamy (Roberto, Gomes, Denis, Rafinha, nie licząc Ardy czy Aleni - mówię tutaj o całej pomocy) i teraz potrzebny jest ktoś, kto mógłby grać z miejsca w podstawowym składzie, kto robiłby różnicę - nawet kosztem tego Rakiticia.
0
Właśnie takie wnioski można wyciągnąć z niektórych komentarzy tutaj. Genialne krosy, podania w stylu Xaviego, poruszanie się w stylu Xaviego itp, itd.
Co do Rakiticia, to jest to na tyle solidny zawodnik, że moim zdaniem spokojnie zasługuje, żeby w kolejnym sezonie dalej być zawodnikiem pierwszego zespołu.
3
Co drugi komentarz to Seri. Co najmniej jakby miał być zbawicielem świata, lekarstwem na wszystkie bolączki Barcelony w pomocy i kim jeszcze. Naprawdę to jest zawodnik do pierwszego składu Barcelony?
0
Pewnie gdyby nie Neymar to grałby częściej na swojej nominalnej pozycji, bo gdy już tam występował to pokazywał się z dobrej strony.
0
Nie mogłem się powstrzymać :)
0
Arda to nie jest zawodnik stworzony do gry w środka pola.
81
Dziewczyny na La Rambli nie znajdziesz lepiej poszukać w swojej okolicy.
1
Już widzę, jak Alonso wychowanek Realu idzie do Barcelony, zwłaszcza po takim sezonie w Chelsea - dobre ploty.
0
To dlaczego piszesz, że w ofensywie na pewno nie ustępuje Rakiticiowi?
No to niech zagra. Mimo całej mojej sympatii do niego jestem w 100% pewien, że nie wykręci takich statystyk jak Rakitić.
0
Jak nie ustępuje w ofensywie? Ile miał goli i asyst Roberto?
0
Tylko, że kto zagwarantuje podobne statystyki jakie wykręca Rakitić? Bo chyba nie Denis albo Gomes?
0
bardzo dobrze, jest jednym z najczęściej odbierających piłkę pomocników i oprócz tego ma najwięcej goli i asyst ze wszystkich naszych pomocników (9 goli 5 asyst) Oglądasz w ogóle jakieś mecze, czy powtarzasz to co mówią inni?
Niektórzy to by chcieli żeby w pomocy grał Coutinho Pogba i Thiago...
23
Moim zdaniem Rakitić daje zbyt dużo Barcelonie żeby go sprzedawać już teraz. Ma przyzwoite statystyki ofensywne, do tego dobrze pracuje w defensywie i mimo wielu negatywnych opinii ja jestem za tym żeby pozostał w klubie.
3
?
1
Myślę, że Seri nie grał nigdy w Lidze Mistrzów przeciwko takim zespołom jak Barcelona, czy Manchester.
Ja nie jestem odpowiedzialny za transfery Barcelony, niestety.
4
Suche statystyki to nie wszystko. Jakie doświadczenie w europejskich pucharach ma Seri, a jakie Verratti, z jakimi przeciwnikami grał Seri a z jakimi Verratti...
0
Nie każdy jest Iniestą, Xavim i Puyolem. Myślisz że gra samymi wychowankami pozwoli osiągać sukcesy?
0
Uff
0
Dlaczego za wszelką cenę? Bellerin to bardziej skrzydłowy niż obrońca i ma słabe umiejętności obronne, Thiago dopiero co podpisał nowy kontrakt i raczej nigdzie się nie wybiera, a Grimaldo prawie nic nie grał w minionym sezonie. Takie ściąganie wychowanków dla samego ściąganie jest nic nie warte, jeżeli nie są oni w stanie realnie przyczynić się do wzmocnienia zespołu.