JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tak mam z Murrayem, na początku go lubiłem a teraz co raz mniej go lubię. Roddick większość kariery niestety zmarnował na pobijanie rekordów serwisowych zamiast na skupienie się na grze, no i Nalbandian faktycznie zmarnował swój potencjał, niestety.
0
Noo, też nie wiem czy to było spowodowane jakąś kontuzją Serba, czy odpuszczeniem, tak czy inaczej cieszy mnie ten wynik, bo nie przepadam za nim.
0
Dobre porównanie.
0
Też niestety nie mogłem oglądać, ale wiem, że w ostatnim secie było 6:0 dla Thiema.
0
Na pewno na korzyść Murraya działa przygotowanie kondycyjne i im dłużej będzie trwał mecz tym bardziej szala zwycięstwa będzie przechylała się na korzyść szkota. Szybkościowo też Murray wygląda lepiej, ale zobaczymy jak to się potoczy.
0
Ja ledwo co pamiętam tamte czasy niestety, mi najbardziej podobały się te z początków Ronaldinho.
0
Ciężko tutaj o jakąś trafną nazwę, można by to nazwać gemem rozstrzygającym, ale same słowo "gem" jest wzięte z języka angielskiego :)
1
Barca (ale nie te nowe), Liverpool (Carlsberg), Argentyna, Inter
6
No tak, 20-latek to idealne wzmocnienie pierwszego składu - a w razie konieczności na pewno chętnie będzie siedział na ławce i wchodził w co dziesiątym meczu na 10 minut.
1
To będzie długi mecz.
0
Przecież to był żart.
2
Prawdę mówiąc moi ulubieni tenisiści już odpali, więc nie mam za bardzo komu kibicować, ale jednak mimo wszystko życzyłbym sobie sukcesu Wawrinki i typuję finał Nadal - Wawrinka.
15
I przy okazji zmieniłaś/zmieniłeś płeć ;)
1
"Frantic" to jeden z moich ulubionych filmów :) no i od tytułowej piosenki właśnie zacząłem przesłuchiwać całą dyskografię Jones. Myślę, ze Bongo Fury mam gdzieś pod ręką, jutro sobie posłucham, dzięki :)
1
Byłem na Pontym w Poznaniu jakoś w maju, czy kwietniu. Genialny występ i pełen energii pomimo że ma ponad 70 lat... Wołowe Serce jest tak nietypowy, że rzadko go słucham, ale jak już słucham to zawsze jest to "Karuzela" ;)
Oprócz The Doors to przede wszystkim Pink Floyd, potem David Bowie, Queen, Dire Straits, Jimi Hendrix, Led Zeppelin, Santana, The Stranglers, Chris Rea, Grace Jones i wiele wiele innych...
Właśnie czuję, że do Zappy muszę dojrzeć, nie chcę słuchać go zbyt wcześnie bo boję się że się zrażę niepotrzebnie.
0
Podejrzewam, że to pewnie jego najbardziej komercyjny utwór, dlatego go znam :) A Frank Zappa też u mnie czeka w kolejce do przesłuchania. A jeśli chodzi o eksperymentalny jazz to kojarzysz Jean-Luca Ponty? Też współpracował z Zappą swoją drogą.
1
Miałem to samo pytanie Tobie zadać :) Nie słucham, ale muszę zacząć bo podejrzewam, że by mi się spodobał. Znam chyba jedną piosenkę jego, którą zrobił z Davidem Bowie "This is not America".
0
Szanucek!
0
Buenos Aires?
0
Hmm, dziwnie - ale jednak miałem rację, że tak wcześnie.
0
Belotti przypomina mi trochę Vieriego pod względem stylu gry. Myślałem, że przejdzie do Chelsea.
0
Belotti już jest zaklepany?
0
Ja też muszę przesłuchać Spirit zwłaszcza, że za miesiąc już koncert i może też w przyszłym roku się wybiorę.
0
Posłuchaj sobie "Sorrow" (genialny tekst) i "Marooned" (genialna gitara).
1
Chodzi Ci o cały album, czy o konkretny utwór, bo nazwa albumu to The Wall, a utwór Another Brick In The Wall jest podzielony na 3 części, z której ja najbardziej lubię pierwszą.
2
Sorrow i Marooned.
1
Oczywiście, że nie warto. Trzeba się skupić na prawej obronie i środku pola. Deulofeu będzie idealnym transferem.
0
Sprawiedliwiej byłoby na pewno gdyby grali równolegle, ale może być tak jak mówisz.
0
Godzinę wziąłem ze livescore'a i rzeczywiście dość dziwne wydały mi się te godziny, więc na pewno masz rację i przypuszczam, że mecze będą rozgrywane w innych godzinach.
1
Jutro o 12:50.