JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Smutna wiadomość... Czy to jakiś krewny Lucasa Radebe - byłego gracza Leeds i reprezentacji RPA?
2
Widzę, że obeznana z tematem jesteś ;)
Kolega Nowota mnie uprzedził z podobnym postem :)
1
Na pewno orientuje się dyrektor szkoły do której chodzisz ;)
1
To się przyda!
1
Ładnie rozpisane.
0
No to chyba jutro się wybiorę, bo patrzyłem co jeszcze ewentualnie zobaczyc, ale jakos nic innego mi nie przypadlo do gustu, poza ''tożsamoscia zdrajcy', którą juz widzialem
0
Ja się cieszę, będzie fajny duet z Lacazette.
1
Był już może ktoś na komedii "W starym, dobrym stylu" ? Jak wrażenia?
0
Odpadł z graczem o którym już niedługo będzie głośno ;)
0
Pouille najpierw musi pokonać nieobliczalnego Janowicza.
1
Na to wygląda :D
0
Niby też nie przepadam za takimi graczami, bo jednak mając 38 lat i 211 cm wzrostu i potrafić nawiązywać walkę z dużo młodszym i sprawniejszym rywalem to jest sztuka.
0
Dokładnie, do tego na Eurosporcie przenosili się tam gdzie były najciekawsze mecze. Dobrze że chociaż w meczu Karlovicia z Bedene też są emocje.
0
Cwaniaki...
0
Niestety nie ma nigdzie transmisji...
0
Medvedev to jest bardzo dobrze zapowiadający się zawodnik, ale i tak moim zdaniem Wawrinka to wygra
Szkoda, że nie ma nigdzie transmisji tego meczu...
4
Potwierdzam, to dziś jest ten dzień.
Moje ulubione poza tymi, które wymieniłeś:
Waiting For The Sun
Strange Days
Crystal Ship
Love Street
Summer Almost Gone
1
Wawrinka to nie jest ciężki rywal?
0
To może czas nałożyć ograniczenia na transfery w PL, gdzie obydwa Manchestery rok w rok wydają lekką rączką setki milionów na transfery i na wynagrodzenia dla piłkarzy.
0
Co ten Diaz od...
0
Dobry transfer, mam nadzieję że w końcu Arsenal coś dobrego zagra. Po cichu liczę jeszcze na transfer Mbappe, ale to byłaby raczej niestety abstrakcja.
1
Henry to był jeden z najinteligentniej grających pilkarzy jakich dane mi bylo ogladac.
0
Lacazette?
0
Wiesz, "4rsenal" "Wenger skąpiradło hehe" i tak to potem wygląda.
2
Mając 15 lat robi się różne głupie rzeczy.
0
A co jeśli po prostu nie chce tutaj zostać?
0
No i nie transmitują nigdzie - szlag by ich trafił.
0
Monfils - Gasquet o 16 zaczynają? Taka informację widzę na livescore, ale nie wiem czy jest wiarygodna...
3
Gumbau był tak drewniany, że żal było go oglądać jak się meczy na boisku patrząc na (na szczęście) nieliczne jego mecze w pierwszym zespole.
2
ROGERIO Ceni ;)