1

Smutna wiadomość... Czy to jakiś krewny Lucasa Radebe - byłego gracza Leeds i reprezentacji RPA?

2

Widzę, że obeznana z tematem jesteś ;)

Kolega Nowota mnie uprzedził z podobnym postem :)

1

Na pewno orientuje się dyrektor szkoły do której chodzisz ;)

1

To się przyda!

1

Ładnie rozpisane.

0

No to chyba jutro się wybiorę, bo patrzyłem co jeszcze ewentualnie zobaczyc, ale jakos nic innego mi nie przypadlo do gustu, poza ''tożsamoscia zdrajcy', którą juz widzialem

0

Ja się cieszę, będzie fajny duet z Lacazette.

1

Był już może ktoś na komedii "W starym, dobrym stylu" ? Jak wrażenia?

0

Odpadł z graczem o którym już niedługo będzie głośno ;)

0

Pouille najpierw musi pokonać nieobliczalnego Janowicza.

1

Na to wygląda :D

0

Niby też nie przepadam za takimi graczami, bo jednak mając 38 lat i 211 cm wzrostu i potrafić nawiązywać walkę z dużo młodszym i sprawniejszym rywalem to jest sztuka.

0

Dokładnie, do tego na Eurosporcie przenosili się tam gdzie były najciekawsze mecze. Dobrze że chociaż w meczu Karlovicia z Bedene też są emocje.

0

Cwaniaki...

0

Niestety nie ma nigdzie transmisji...

0

Medvedev to jest bardzo dobrze zapowiadający się zawodnik, ale i tak moim zdaniem Wawrinka to wygra
Szkoda, że nie ma nigdzie transmisji tego meczu...

4

Potwierdzam, to dziś jest ten dzień.

Moje ulubione poza tymi, które wymieniłeś:
Waiting For The Sun


Strange Days

Crystal Ship

Love Street

Summer Almost Gone

1

Wawrinka to nie jest ciężki rywal?

0

To może czas nałożyć ograniczenia na transfery w PL, gdzie obydwa Manchestery rok w rok wydają lekką rączką setki milionów na transfery i na wynagrodzenia dla piłkarzy.

0

Co ten Diaz od...

0

Dobry transfer, mam nadzieję że w końcu Arsenal coś dobrego zagra. Po cichu liczę jeszcze na transfer Mbappe, ale to byłaby raczej niestety abstrakcja.

1

Henry to był jeden z najinteligentniej grających pilkarzy jakich dane mi bylo ogladac.

0

Lacazette?

0

Wiesz, "4rsenal" "Wenger skąpiradło hehe" i tak to potem wygląda.

2

Mając 15 lat robi się różne głupie rzeczy.

0

A co jeśli po prostu nie chce tutaj zostać?

0

No i nie transmitują nigdzie - szlag by ich trafił.

0

Monfils - Gasquet o 16 zaczynają? Taka informację widzę na livescore, ale nie wiem czy jest wiarygodna...

3

Gumbau był tak drewniany, że żal było go oglądać jak się meczy na boisku patrząc na (na szczęście) nieliczne jego mecze w pierwszym zespole.

2

ROGERIO Ceni ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?