0

Muller dobrze gra jak na razie, ale Nadal pewnie pociśnie w kolejnych setach.

0

Warto odwiedzić Luwr zwłaszcza jeśli jesteś studentem bo studenci mają wejście za darmo.

0

Wimbledon od ładnych paru lat jest transmitowany przez Polsat.

0

Pomijam fakt, że poza szybkością nic nie pokazał w tej akcji. Taki Adama vol. 2

0

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i dwa dodatkowo płatne kanały

0

No tak samo by było gdyby ściągnęli Bellerina.

0

Nie wydaje mi się żeby to był faul na czerwoną kartkę.

0

Myślę, że mniej niż 50 mln EUR.

20

I ta kandydatura podoba mi się o niebo bardziej niż skrzydłowi Bellerin, Cancelo czy Semedo za którego wołają 50 mln EUR.

0

Odgwizdanie nieistniejącego spalonego Lewemu przy wyjściu sam na sam zabiło ten dwumecz, bo wynik mógł być zupełnie inny. Pomijam brak czerwonej dla Casemiro bo to był śmiech.

0

Po co taka zapchajdziura? Chyba tylko po to żeby kolejnemu piłkarzowi płacić wysoki kontrakt...

6

Jeśli ten Pinokinho naprawdę przejdzie do Barcelony to będzie dramat... Ja wciąż mam nadzieję, że ten czarny scenariusz się jednak nie ziści.

0

Skoro jesteśmy przy błędach sędziowskich to przypomnij mi jeszcze wasz dwumecz z Bayernem - czemu o tym nie wspominasz?

7

Tak.

0

Pełna zgoda.

0

Aubameyang już przeszedł?

1

Ja nie mówię czy wystarczyła czy nie tylko pokazuję co Barca ma do zaoferowania. A co ma do zaoferowania PSG poza walką o mistrza Francji?

0

MSN, Busquets, Iniesta - mało?

0

A Palencia?

0

27 zawodników w kadrze, ok.

0

Zacznijmy od tego, że JJ w ogóle dziś nie biegał i nie prezentował poziomu z poprzedniego meczu. A na skróty momentami dawał się nabierać jak dziecko, zamiast zrobić krok do przodu to czekał za końcową linią prowokując właśnie do grania drop shotów.

1

Straszna cienizna, nie biegał, nie walczył - nic. Momentami Paire go ośmieszał na korcie. Dość powiedzieć, że Francuz miał ok. 15 kończących skrótów, bo Janowiczowi się nie chciało biegać.

0

Za to JJ niestety dzisiaj nie gra tak jak w poprzedniej rundzie...

9

Nie widzę związku - Essien też nie przeszedł testów w jednym z polskich klubów, a potem grał w pierwszym składzie w Chelsea.

0

JJ mentalnie na razie nie wyszedł na kort...

0

Lada chwila zaczynają, transmisja na polsacie sport albo polsacie sport extra.

0

Można i tak, a można też traktować te plotki z przymrużeniem oka ;)

0

Nie ma się teraz czym podniecać to się podniecają plotkami transferowymi, proste ;)

1

A jakie mecze teraz masz?

0

- wczorajszy meczbol Dimitrova.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?