JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Muller dobrze gra jak na razie, ale Nadal pewnie pociśnie w kolejnych setach.
0
Warto odwiedzić Luwr zwłaszcza jeśli jesteś studentem bo studenci mają wejście za darmo.
0
Wimbledon od ładnych paru lat jest transmitowany przez Polsat.
0
Pomijam fakt, że poza szybkością nic nie pokazał w tej akcji. Taki Adama vol. 2
0
Polsat Sport, Polsat Sport Extra i dwa dodatkowo płatne kanały
0
No tak samo by było gdyby ściągnęli Bellerina.
0
Nie wydaje mi się żeby to był faul na czerwoną kartkę.
0
Myślę, że mniej niż 50 mln EUR.
20
I ta kandydatura podoba mi się o niebo bardziej niż skrzydłowi Bellerin, Cancelo czy Semedo za którego wołają 50 mln EUR.
0
Odgwizdanie nieistniejącego spalonego Lewemu przy wyjściu sam na sam zabiło ten dwumecz, bo wynik mógł być zupełnie inny. Pomijam brak czerwonej dla Casemiro bo to był śmiech.
0
Po co taka zapchajdziura? Chyba tylko po to żeby kolejnemu piłkarzowi płacić wysoki kontrakt...
6
Jeśli ten Pinokinho naprawdę przejdzie do Barcelony to będzie dramat... Ja wciąż mam nadzieję, że ten czarny scenariusz się jednak nie ziści.
0
Skoro jesteśmy przy błędach sędziowskich to przypomnij mi jeszcze wasz dwumecz z Bayernem - czemu o tym nie wspominasz?
7
Tak.
0
Pełna zgoda.
0
Aubameyang już przeszedł?
1
Ja nie mówię czy wystarczyła czy nie tylko pokazuję co Barca ma do zaoferowania. A co ma do zaoferowania PSG poza walką o mistrza Francji?
0
MSN, Busquets, Iniesta - mało?
0
A Palencia?
0
27 zawodników w kadrze, ok.
0
Zacznijmy od tego, że JJ w ogóle dziś nie biegał i nie prezentował poziomu z poprzedniego meczu. A na skróty momentami dawał się nabierać jak dziecko, zamiast zrobić krok do przodu to czekał za końcową linią prowokując właśnie do grania drop shotów.
1
Straszna cienizna, nie biegał, nie walczył - nic. Momentami Paire go ośmieszał na korcie. Dość powiedzieć, że Francuz miał ok. 15 kończących skrótów, bo Janowiczowi się nie chciało biegać.
0
Za to JJ niestety dzisiaj nie gra tak jak w poprzedniej rundzie...
9
Nie widzę związku - Essien też nie przeszedł testów w jednym z polskich klubów, a potem grał w pierwszym składzie w Chelsea.
0
JJ mentalnie na razie nie wyszedł na kort...
0
Lada chwila zaczynają, transmisja na polsacie sport albo polsacie sport extra.
0
Można i tak, a można też traktować te plotki z przymrużeniem oka ;)
0
Nie ma się teraz czym podniecać to się podniecają plotkami transferowymi, proste ;)
1
A jakie mecze teraz masz?
0