JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
lepszego chyba nie było, chociaż van Hooijdonk, Ronaldinho, Pirlo byli w tym aspekcie zbliżeni do niego.
1
To by była świetna sprawa sprowadzic Ceballosa, ale pewnie i tak trafi do Realu.
1
Wlasnie zamierzam obejrzec pojedynek Francuzów i oczywiscie licze na Gaela.
0
Djoković jest bez formy i mam nadzieje, ze potwierdzi to na kortach Wimbledonu, natomiast jeśli Fed utrzyma formę z Halle, na co mocno licze, to bedzie ciezko go pokonac. Co do Nadala to nie daje mu wiekszych szans, jak dojdzie do 1/4 to bedzie to dla niego sukces.
0
Jak oni sobie wyobrażają Mahreza na rozegraniu?
0
A czego się spodziewałeś w przerwie międzysezonowej? :P
1
* Cochise ;)
2
Wszystkie strzały jakie oddał leciały około 5 metrów nad bramką... oprócz jednego, który poturlał się jakieś 2 metry od bramki.
0
Nic się nie stało, przegrali w karnych i tyle.
21
Liczę na finał Chile - Meksyk.
0
Widzę, że po wzmocnieniach przyszedł czas na osłabienia.
0
Ech, i znów będzie ból w komentarzach...
1
Perez osobiście zdementował.
0
I jak? ;)
0
Ceballos - co za mecz, jak on się porusza z piłką przy nodze, przyjemnie było go oglądać.
1
Sprawdź to, może Ci podejdzie
A tutaj cały album
0
Dokąd poszedł Elia?
2
Ja ostatnio obejrzałem 2 sezony Scooby Doo, gdzie jesteś, a teraz jestem w trakcie oglądania Szczeniaka zwanego Scooby Doo ;)
0
On jest Francuzem?
1
Wczesniej nie pisalo, dopiero zedytowal.
3
W Milanie grał całkiem dobrze w ubiegłym sezonie, przydałby się taki zawodnik.
0
Skąd info o ofercie?
0
Alonso to jeden z najlepszych obrońców/skrzydłowych w zeszłym sezonie w PL.
0
Alex Sandro gdzieś odchodzi?
2
W końcu ktoś normalny w tym stadzie pelikanów.
7
Ostatni raz tak się uśmiałem, kiedy wstawiałem wodę na herbatę.
6
Nie wierzcie we wszystko co pisze prasa...
0
Dobry jest, ale na Federera w takiej formie to zdecydowanie za mało ;)
0
A wcześniej dał prowadzenie w finale z Juventusem...
0
Skwaszoną minę miał przez większość meczu ;)