0

lepszego chyba nie było, chociaż van Hooijdonk, Ronaldinho, Pirlo byli w tym aspekcie zbliżeni do niego.

1

To by była świetna sprawa sprowadzic Ceballosa, ale pewnie i tak trafi do Realu.

1

Wlasnie zamierzam obejrzec pojedynek Francuzów i oczywiscie licze na Gaela.

0

Djoković jest bez formy i mam nadzieje, ze potwierdzi to na kortach Wimbledonu, natomiast jeśli Fed utrzyma formę z Halle, na co mocno licze, to bedzie ciezko go pokonac. Co do Nadala to nie daje mu wiekszych szans, jak dojdzie do 1/4 to bedzie to dla niego sukces.

0

Jak oni sobie wyobrażają Mahreza na rozegraniu?

0

A czego się spodziewałeś w przerwie międzysezonowej? :P

1

* Cochise ;)

2

Wszystkie strzały jakie oddał leciały około 5 metrów nad bramką... oprócz jednego, który poturlał się jakieś 2 metry od bramki.

0

Nic się nie stało, przegrali w karnych i tyle.

21

Liczę na finał Chile - Meksyk.

0

Widzę, że po wzmocnieniach przyszedł czas na osłabienia.

0

Ech, i znów będzie ból w komentarzach...

1

Perez osobiście zdementował.

0

I jak? ;)

0

Ceballos - co za mecz, jak on się porusza z piłką przy nodze, przyjemnie było go oglądać.

1

Sprawdź to, może Ci podejdzie



A tutaj cały album

0

Dokąd poszedł Elia?

2

Ja ostatnio obejrzałem 2 sezony Scooby Doo, gdzie jesteś, a teraz jestem w trakcie oglądania Szczeniaka zwanego Scooby Doo ;)

0

On jest Francuzem?

1

Wczesniej nie pisalo, dopiero zedytowal.

3

W Milanie grał całkiem dobrze w ubiegłym sezonie, przydałby się taki zawodnik.

0

Skąd info o ofercie?

0

Alonso to jeden z najlepszych obrońców/skrzydłowych w zeszłym sezonie w PL.

0

Alex Sandro gdzieś odchodzi?

2

W końcu ktoś normalny w tym stadzie pelikanów.

7

Ostatni raz tak się uśmiałem, kiedy wstawiałem wodę na herbatę.

6

Nie wierzcie we wszystko co pisze prasa...

0

Dobry jest, ale na Federera w takiej formie to zdecydowanie za mało ;)

0

A wcześniej dał prowadzenie w finale z Juventusem...

0

Skwaszoną minę miał przez większość meczu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?