0

Ale żeby miał dwie nogi, nie jedną.

0

W ubiegłym sezonie jakoś nie wszędzie.

0

Nie gadaj bzdur, z Pouille zagrał bardzo dobry mecz i jeśli utrzyma poziom z tego spotkania to spokojnie jest w stanie pokonać Paire.

0

Genialny punkt zdobyty przez Dimitrova przy meczbolu w meczu z Baghdatisem. Jak znajdę to wrzucę link.

13

Wiadomo, że była to wypowiedź w dużej mierze pod publiczkę, ale mimo wszystko można z niej wyciągnąć dużo ciekawych wniosków, a przede wszystkim, że trzeba bronić niezależności kraju i wartości takich jak rodzina i patriotyzm, co powinno dać do myślenia niektórym opozycyjnym partiom jeśli chcą one w przyszłości walczyć o coś więcej.

1

Trump w Warszawie.

2

Taki z niego obrońca, że na U-21 robili z nim co chcieli. Gościu jest dobry do przodu, a o bronieniu ma pojęcie jak świnia o szachach.

0

No nie do końca śmieszne, bo jednak przez całą karierę Iniesta nie miał wcale aż tak dużo bramek i asyst, a i tak był kluczową postacią w pomocy, podobnie jak teraz Verratti.

Jakie widzisz w takim razie alternatywy?

0

LL - wiadomo

PL - Liverpool, Arsenal, West Ham, Newcastle

Bundesliga - obojętne, byle nie BvB

Serie A - Inter, Roma

Ligue 1 - OM, OL

Ekstraklasa - nie interesuję się polską ligą

0

No popatrz, to tak samo jak Inieście. Czy on też jest sztucznie lansowany?

0

Z czego większość to co najwyżej średniaki... Rzeczywiście jest czego zazdrościć.

1

Nie dał szans w 4 secie :)

0

Ale się dobrze wybronił. Z kim w następnej rundzie może zagrać?

0

Ależ jest zmotywowany, powinien to dowieźć.

2

Oglądam, JJ dobrze gra, trzyma nerwy na wodzy generalnie, chociaż teraz właśnie seta przegrał.

Pouille też dobrze gra.

0

Podejrzewam, że Zverev może namieszać jako pierwszy.

2

Tymczasem JJ 2:0 w setach z Pouille! Obydwa wygrane w tiebreaku.

0

Jest młody, wszystko przed nim. Na pewno jest to jeden z ciekawszych tenisistów młodego pokolenia.

0

No właśnie chyba jednak nie niestety :(

0

Być może nie, ale trochę krwi może mu napsuć ;) O ile wygra z Bemelmansem.

1

Komentarz usunięty

0

Poczekajmy do końca.

1

Tylko pierwsza opcja, Bellerin nie ma pojęcia o defensywie.

5

Ja mysle ze szejkom nie zalezy na kasie bo maja jej jak ropy, ale chca go zatrzymac bo wiedza ile znaczy dla zespołu.

0

Niektórzy myślą pięściami.

1

No to jak zrozumiesz to będziesz wiedział skąd taka kwota za Włocha.

0

BeIN Sports takie wiarygodne.

0

Dlaczego miałaby rozwiązać jego kontrakt?

0

A ile jest wart według Ciebie?

0

Blair Witch Project - za straszne dla mnie, ale kuzyn oglądał w nocy i potem do rana siedział przy zapalonym świetle bo bał się zasnąć ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?