JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale żeby miał dwie nogi, nie jedną.
0
W ubiegłym sezonie jakoś nie wszędzie.
0
Nie gadaj bzdur, z Pouille zagrał bardzo dobry mecz i jeśli utrzyma poziom z tego spotkania to spokojnie jest w stanie pokonać Paire.
0
Genialny punkt zdobyty przez Dimitrova przy meczbolu w meczu z Baghdatisem. Jak znajdę to wrzucę link.
13
Wiadomo, że była to wypowiedź w dużej mierze pod publiczkę, ale mimo wszystko można z niej wyciągnąć dużo ciekawych wniosków, a przede wszystkim, że trzeba bronić niezależności kraju i wartości takich jak rodzina i patriotyzm, co powinno dać do myślenia niektórym opozycyjnym partiom jeśli chcą one w przyszłości walczyć o coś więcej.
1
Trump w Warszawie.
2
Taki z niego obrońca, że na U-21 robili z nim co chcieli. Gościu jest dobry do przodu, a o bronieniu ma pojęcie jak świnia o szachach.
0
No nie do końca śmieszne, bo jednak przez całą karierę Iniesta nie miał wcale aż tak dużo bramek i asyst, a i tak był kluczową postacią w pomocy, podobnie jak teraz Verratti.
Jakie widzisz w takim razie alternatywy?
0
LL - wiadomo
PL - Liverpool, Arsenal, West Ham, Newcastle
Bundesliga - obojętne, byle nie BvB
Serie A - Inter, Roma
Ligue 1 - OM, OL
Ekstraklasa - nie interesuję się polską ligą
0
No popatrz, to tak samo jak Inieście. Czy on też jest sztucznie lansowany?
0
Z czego większość to co najwyżej średniaki... Rzeczywiście jest czego zazdrościć.
1
Nie dał szans w 4 secie :)
0
Ale się dobrze wybronił. Z kim w następnej rundzie może zagrać?
0
Ależ jest zmotywowany, powinien to dowieźć.
2
Oglądam, JJ dobrze gra, trzyma nerwy na wodzy generalnie, chociaż teraz właśnie seta przegrał.
Pouille też dobrze gra.
0
Podejrzewam, że Zverev może namieszać jako pierwszy.
2
Tymczasem JJ 2:0 w setach z Pouille! Obydwa wygrane w tiebreaku.
0
Jest młody, wszystko przed nim. Na pewno jest to jeden z ciekawszych tenisistów młodego pokolenia.
0
No właśnie chyba jednak nie niestety :(
0
Być może nie, ale trochę krwi może mu napsuć ;) O ile wygra z Bemelmansem.
1
Komentarz usunięty
0
Poczekajmy do końca.
1
Tylko pierwsza opcja, Bellerin nie ma pojęcia o defensywie.
5
Ja mysle ze szejkom nie zalezy na kasie bo maja jej jak ropy, ale chca go zatrzymac bo wiedza ile znaczy dla zespołu.
0
Niektórzy myślą pięściami.
1
No to jak zrozumiesz to będziesz wiedział skąd taka kwota za Włocha.
0
BeIN Sports takie wiarygodne.
0
Dlaczego miałaby rozwiązać jego kontrakt?
0
A ile jest wart według Ciebie?
0
Blair Witch Project - za straszne dla mnie, ale kuzyn oglądał w nocy i potem do rana siedział przy zapalonym świetle bo bał się zasnąć ;)