JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Akurat Messi za to co zrobił dla tej drużyny zasługuje na każde pieniądze i on jest akurat ostatnią osobą do której miałbym pretensje o wysoki kontrakt.
0
No i to mi się własnie nie podoba - szukanie na sile drugiego Alvesa, ktory byl jedyny w swoim rodzaju.
0
aaa, ok w sensie że when wet, kiedy jest przepocona.
0
Z grubsza to znaczy dokładnie to samo.
0
Przecież to nie jest obrońca...
12
Normalna fryzura.
0
Nie bardzo
0
nieczysty strzal Alexisa lewa noga, od slupka.
0
Napisz tylko jaki to gatunek, bo nie chce czytac opisu filmu zeby nie psuc sobie niespodzianki
1
Nie słyszałem o tym, muszę zobaczyć.
0
nie ma
0
Czy ktoś wie gdzie transmitowany jest mecz Federera ze Zverevem?
0
z ciekawości zapytam: jakich?
0
Wiem, stałem koło niego ;) I wybiera się na Depeche Mode do Warszawy 21.07 tak jak ja :)
Świetne filmiki ma
0
Na pewno jeszcze zawitają do Polski i będziesz miał okazję :)
0
A co sie dzialo? ja bylem z prawej strony tuz pod scena i nic tu sie nie dzialo strasznego poza pogo, ktore chwilami bylo dosc uciazliwe ale w normie.
1
Wszyscy generalnie mieli beke z jej wystepu, ale nie wypadla az tak tragicznie :) Jedno dziewcze z chórku uratowało show ;)
0
Ja slyszalem ze sa w formie, ale nie sadzilem, ze az w takiej.
0
Z czym Cię zaskoczylem? :)
4
Mimo zlamanej reki wybralem sie na koncert GnR w Gdansku i wrazenie byly po prostu niesamowite! Slash zniszczyl system a Axel nadspodziewanie dobrze dawal rade zarowno pod wzgledem wokalnym jak i motorycznym.
9
Dawidowicz wygląda jakby dopiero co z jaskini wyszedł i nie wiedział co to piłka nożna - dramat.
0
Co masz na myśli?
0
Hazard zostaje.
0
Mbappe moze
6
Powoli zaczynam przekonywać się do realności doniesien prasowych w sprawie Verrattiego, cos jednak musi byc na rzeczy. Mam nadzieje, ze uda sie go sprowadzic i ze bedzie remedium na nasze bolaczki w pomocy.
1
Real nie daj szansy byle lelakom w pierwszym składzie, do tego Asensio ma dopiero 21 lat, a już zapewnia realne wzmocnienie klubu z Madrytu. Nie potrafię sobie wyobrazić na dzień dzisiejszy jakiegokolwiek zawodnika z la Masii, który potrafiłby zrobić różnicę jak Asensio.
9
Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.
2
Nie ściągałbym żadnego, postawiłbym na Vidala i dałbym szansę Palencii.
2
Koszulki Barcelony w poprzeczne pasy.
0
No i nadal ma z tym problemy spore, a nie rozumiem po co mamy płacić 40 mln za skrzydłowego, który nie potrafi bronić.