0

Akurat Messi za to co zrobił dla tej drużyny zasługuje na każde pieniądze i on jest akurat ostatnią osobą do której miałbym pretensje o wysoki kontrakt.

0

No i to mi się własnie nie podoba - szukanie na sile drugiego Alvesa, ktory byl jedyny w swoim rodzaju.

0

aaa, ok w sensie że when wet, kiedy jest przepocona.

0

Z grubsza to znaczy dokładnie to samo.

0

Przecież to nie jest obrońca...

12

Normalna fryzura.

0

Nie bardzo

0

nieczysty strzal Alexisa lewa noga, od slupka.

0

Napisz tylko jaki to gatunek, bo nie chce czytac opisu filmu zeby nie psuc sobie niespodzianki

1

Nie słyszałem o tym, muszę zobaczyć.

0

nie ma

0

Czy ktoś wie gdzie transmitowany jest mecz Federera ze Zverevem?

0

z ciekawości zapytam: jakich?

0

Wiem, stałem koło niego ;) I wybiera się na Depeche Mode do Warszawy 21.07 tak jak ja :)

Świetne filmiki ma

0

Na pewno jeszcze zawitają do Polski i będziesz miał okazję :)

0

A co sie dzialo? ja bylem z prawej strony tuz pod scena i nic tu sie nie dzialo strasznego poza pogo, ktore chwilami bylo dosc uciazliwe ale w normie.

1

Wszyscy generalnie mieli beke z jej wystepu, ale nie wypadla az tak tragicznie :) Jedno dziewcze z chórku uratowało show ;)

0

Ja slyszalem ze sa w formie, ale nie sadzilem, ze az w takiej.

0

Z czym Cię zaskoczylem? :)

4

Mimo zlamanej reki wybralem sie na koncert GnR w Gdansku i wrazenie byly po prostu niesamowite! Slash zniszczyl system a Axel nadspodziewanie dobrze dawal rade zarowno pod wzgledem wokalnym jak i motorycznym.



- moj artystyczny gips

9

Dawidowicz wygląda jakby dopiero co z jaskini wyszedł i nie wiedział co to piłka nożna - dramat.

0

Co masz na myśli?

0

Hazard zostaje.

0

Mbappe moze

6

Powoli zaczynam przekonywać się do realności doniesien prasowych w sprawie Verrattiego, cos jednak musi byc na rzeczy. Mam nadzieje, ze uda sie go sprowadzic i ze bedzie remedium na nasze bolaczki w pomocy.

1

Real nie daj szansy byle lelakom w pierwszym składzie, do tego Asensio ma dopiero 21 lat, a już zapewnia realne wzmocnienie klubu z Madrytu. Nie potrafię sobie wyobrazić na dzień dzisiejszy jakiegokolwiek zawodnika z la Masii, który potrafiłby zrobić różnicę jak Asensio.

9

Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.

2

Nie ściągałbym żadnego, postawiłbym na Vidala i dałbym szansę Palencii.

2

Koszulki Barcelony w poprzeczne pasy.

0

No i nadal ma z tym problemy spore, a nie rozumiem po co mamy płacić 40 mln za skrzydłowego, który nie potrafi bronić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?