0

Dobry jest, ale na Federera w takiej formie to zdecydowanie za mało ;)

0

A wcześniej dał prowadzenie w finale z Juventusem...

0

Skwaszoną minę miał przez większość meczu ;)

2

Federer przejechał się po Ruso-Niemcu, co za mecz Mistrza!

0

Daj Boże oglądać mi takiego coraz słabszego Rakiticia, który notuje po 10 asyst i 10 goli w sezonie w kolejnych latach.

1

Widocznie nie dało się wyciągnąć.

3

A Ty serio myślałeś, że za takich grajków ktoś da po 10 mln? W momencie oddania Sandro to też był przeciętniak za którego nikt by nie zapłacił. Myślisz, że Barcelona nie próbowała załatwić tego jak najkorzystniej dla siebie?

1

A kogo sprzedał Fernandez?

9

"Paulinho nie jest piłkarzem w typie Busquetsa, ale nie ma również cech Iniesty czy Rakiticia. Wyróżnia się natomiast innymi walorami. Potrafi podawać i dobrze współpracować z kolegami na boisku" - tyle to i ja potrafię.

23

Ja zastanawiam się jak użytkownik strony internetowej, który łyka plotki jak młody pelikan może lepiej znać się na piłce od kogoś, kto jest związany z futbolem przez większość swojego życia.

0

Tylko kiedy ostatnio on był zdrowy i w formie? Chyba w Totenhamie.

0

Poza Pjaniciem i ewentualnie Triguerosem nie widzę tutaj nikogo kto byłby realnym wzmocnieniem.

1

Tę jedną sytuację, kiedy Bale'owi udało się kogoś ograć masz pewnie zapisaną jako gif i codziennie sobie oglądasz, bo nie rozumiem jak normalny człowiek może się podniecać jednym takim zagraniem przez tyle lat.

0

Szybkość i drybling.

0

Nic nie powiem, nie ja chciałem transferu Gomesa. Co do reszty pomocników nie mam wiekszych zastrzezen. Pewnego poziomu sie nie przeskoczy.

0

Grając w Arsenalu zarzekał sie ze nie zagra w innym londynskim klubie, chyba ze to byla plota z tym tekstem. Tak czy siak ja sobie nie wyobrazam takiego przejscia.

0

Tak całkiem serio Cesc miał niezłe staty, ale grał na nieswojej pozycji przez co nie mógł w pełni pokazać swoich atutów. Dla mnie stracił wiele wybierając Chelsea.

20

I znowu te zjazdy formy na wiosnę? Nieeee

1

Lucasa Limę.

0

Niestety jeszcze troche musze poczekac zeby przetestowac...

0

Też tak mam, no i bardzo szybko mozna zamach wyprowadzic.

2

I będzie to prawda :)

0

Od razu wzialem Yonexa, bo potrzebowałem miec dwie prawie identyczne rakiety, a ta starsza bedzie jako zapasowa.

0

Bardzo podobnym modelem grałem do tej pory, ale trochę starszym https://strefatenisa.com.pl/rakieta-tenisowa-yonex-vcore-si-98-305g.html i przyzwyczaiłem się mocno juz do tego kształtu główki i już zostałem przy Yonexie :) Princem grałem tylko raz, dość dawno temu i nawet nie pamietam modelu, ale bylem zadowolony.

1

305g, cena 630 razem z naciąganiem i owijka gratis. Parametrów naciągu nie pamiętam, ale sprawdzony bo juz wielokrotnie z niego korzystalem.

Cena ulgowa bo po znajomosci ;) rakieta oczywiscie nowa

1

Ja dzisiaj kupiłem Yonexa Vcore SV 98, ale jeszcze trochę sobie poczekam zeby przetestowac...

0

ok

0

Jaka dyscyplina?

0

Myślałem, czy sobie po raz kolejny Frantica nie obejrzeć, ale późno leci i nie wiem czy dotrwam...

0

Dzięki Panowie, ale akurat to nie są moje gatunki filmowe ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?