JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobry jest, ale na Federera w takiej formie to zdecydowanie za mało ;)
0
A wcześniej dał prowadzenie w finale z Juventusem...
0
Skwaszoną minę miał przez większość meczu ;)
2
Federer przejechał się po Ruso-Niemcu, co za mecz Mistrza!
0
Daj Boże oglądać mi takiego coraz słabszego Rakiticia, który notuje po 10 asyst i 10 goli w sezonie w kolejnych latach.
1
Widocznie nie dało się wyciągnąć.
3
A Ty serio myślałeś, że za takich grajków ktoś da po 10 mln? W momencie oddania Sandro to też był przeciętniak za którego nikt by nie zapłacił. Myślisz, że Barcelona nie próbowała załatwić tego jak najkorzystniej dla siebie?
1
A kogo sprzedał Fernandez?
9
"Paulinho nie jest piłkarzem w typie Busquetsa, ale nie ma również cech Iniesty czy Rakiticia. Wyróżnia się natomiast innymi walorami. Potrafi podawać i dobrze współpracować z kolegami na boisku" - tyle to i ja potrafię.
23
Ja zastanawiam się jak użytkownik strony internetowej, który łyka plotki jak młody pelikan może lepiej znać się na piłce od kogoś, kto jest związany z futbolem przez większość swojego życia.
0
Tylko kiedy ostatnio on był zdrowy i w formie? Chyba w Totenhamie.
0
Poza Pjaniciem i ewentualnie Triguerosem nie widzę tutaj nikogo kto byłby realnym wzmocnieniem.
1
Tę jedną sytuację, kiedy Bale'owi udało się kogoś ograć masz pewnie zapisaną jako gif i codziennie sobie oglądasz, bo nie rozumiem jak normalny człowiek może się podniecać jednym takim zagraniem przez tyle lat.
0
Szybkość i drybling.
0
Nic nie powiem, nie ja chciałem transferu Gomesa. Co do reszty pomocników nie mam wiekszych zastrzezen. Pewnego poziomu sie nie przeskoczy.
0
Grając w Arsenalu zarzekał sie ze nie zagra w innym londynskim klubie, chyba ze to byla plota z tym tekstem. Tak czy siak ja sobie nie wyobrazam takiego przejscia.
0
Tak całkiem serio Cesc miał niezłe staty, ale grał na nieswojej pozycji przez co nie mógł w pełni pokazać swoich atutów. Dla mnie stracił wiele wybierając Chelsea.
20
I znowu te zjazdy formy na wiosnę? Nieeee
1
Lucasa Limę.
0
Niestety jeszcze troche musze poczekac zeby przetestowac...
0
Też tak mam, no i bardzo szybko mozna zamach wyprowadzic.
2
I będzie to prawda :)
0
Od razu wzialem Yonexa, bo potrzebowałem miec dwie prawie identyczne rakiety, a ta starsza bedzie jako zapasowa.
0
Bardzo podobnym modelem grałem do tej pory, ale trochę starszym https://strefatenisa.com.pl/rakieta-tenisowa-yonex-vcore-si-98-305g.html i przyzwyczaiłem się mocno juz do tego kształtu główki i już zostałem przy Yonexie :) Princem grałem tylko raz, dość dawno temu i nawet nie pamietam modelu, ale bylem zadowolony.
1
305g, cena 630 razem z naciąganiem i owijka gratis. Parametrów naciągu nie pamiętam, ale sprawdzony bo juz wielokrotnie z niego korzystalem.
Cena ulgowa bo po znajomosci ;) rakieta oczywiscie nowa
1
Ja dzisiaj kupiłem Yonexa Vcore SV 98, ale jeszcze trochę sobie poczekam zeby przetestowac...
0
ok
0
Jaka dyscyplina?
0
Myślałem, czy sobie po raz kolejny Frantica nie obejrzeć, ale późno leci i nie wiem czy dotrwam...
0
Dzięki Panowie, ale akurat to nie są moje gatunki filmowe ;)