1

Tour?

1

Właśnie u mnie to działa w drugą stronę - im mniej strachu, tym lepiej. A są tam jakieś elementy Sci-fi czy nie?

2

W kinach leci jeszcze "Uciekaj", ale nie oglądam horrorów, więc nie powiem Tobie czy warto oglądać.

0

Mam nadzieję, że to plotka bo 60 mln GBP za takiego zawodnika to brzmi jak żart.

1

Trochę źle to zabrzmiało, ale wiem o co Ci chodziło ;)

0

Najlepsze są studenckie kanapki z serem

http://demotywatory.pl//uploads/1260096425_by_emaicqs_600.jpg

3

Dopiero się dowiedziałem o przykrym "incydencie" w Londynie. Ciekawe kim był kierowca.

1

Hehe, akurat tym razem nie ;)

22

Super jakby udało mu się przejść do Ajaxu, tam na pewno miałby lepsze warunki do rozwoju.

0

Ciężkie wesele za mną, więc jest wena ;)

1

kuba otwiera lodówkę po raz pierwszy - skojarzyło mi się ze stacją drogi krzyżowej :)

1

Nie mogę jeść wcześniej bo w nocy będę głodny.

0

o której się zaczął?

14

Nienawidzę tego uczucia kiedy jestem głodny i chcę sobie zrobić coś do jedzenia i kiedy widzę te wszystkie produkty, z których będę robił jedzenie to robię się jeszcze bardziej głodny i nie mogę normalnie funkcjonować - taka myśl wieczorna.

0

Gol dla Barcy B!

0

Tego nie napisałem.

22

A to trzeba oglądać cały sezon "Ekstraklasy" żeby móc stwierdzić, że poziom tej ligi to dno?

0

Zapomniałem o tej klauzuli.

0

Tak duży talent, że nawet w Granadzie się nie łapał do podstawowego składu... Nie wiem czy taki zawodnik byłby wzmocnieniem dla Barcelony.

7

Ja mam nadzieję, że skupi się na wszystkich rozgrywkach.

0

"31 maja 2017, 23:32

@jaikuba: Kolega Tobie grzecznie zwrócił uwagę, a Ty niepotrzebnie się denerwujesz, bo dzięki temu że Cię poprawił to być może w przyszłości unikniesz niemiłej sytuacji jak będziesz z kim rozmawiał na żywo :) Kontuzjogenny i podatny na kontuzje to słowa o różnym znaczeniu i nie można ich zamiennie używać, pozdrawiam! :)"

Jeżeli to dla Ciebie nie jest grzeczne zwrócenie uwagi to nie mamy o czym rozmawiać.

0

Te słowa kierowałem do innego użytkownika, nie do Ciebie ani Twojej znajomej. Nie chce mi się już o tym rozmawiać, bo sam fakt jaka burza się rozpętała tutaj tylko dlatego, że ktoś Ci grzecznie uwagę, że się pomyliłeś mówi sam za siebie. Miłego dnia.

0

Jaki znowu nieludzki osąd?

0

Napisałem to dlatego, że nie potrafisz normalnie rozmawiać tylko obrażasz innych użytkowników, którzy w grzeczny sposób zwrócili Ci uwagę.

0

Messi nie biega już w ofensywie zbyt wiele i zastanawiam się po prostu czy nie sprawdziłby się w bardzie statycznej roli "oddając" miejsce w ataku komuś innemu.

0

Zadałem sobie trud i specjalnie jeszcze raz przejrzałem swoje komentarze - w żadnym Cię nie obraziłem, może mnie z kimś mylisz?

To nie jest żaden mój ziomek, zwykły użytkownik tej strony.

1

Pokaż mi w którym komentarzu Cię obraziłem. Nie znasz mnie w ogóle, a piszesz że pragnę zła - ubawiłem się serdecznie czytając Twój komentarz.

0

Chińczycy aż tak dużo nie płacą za zawodników, za to oferują horrendalnie wysokie zarobki.

0

Jestem wyluzowany, po prostu swoim ostatnim zachowaniem pokazałeś, że trudno z Tobą rozmawiać tutaj.

0

Chodzi mi o to, że ustawienie Messiego na stałe w pomocy spowodowałoby, że nie dochodziłoby do sytuacji, w których Messi z ataku musi się cofać do pomocy, przez to automatycznie mamy jednego zawodnika mniej z przodu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?