0

No zobaczymy jak to Valverde rozwiąże, tak czy siak pomocnik z topu jest potrzebny.

0

No jak będzie VAR to na pewno nie będzie tylu kontrowersyjnych sytuacji co do tej pory, więc nie będzie czego tłumaczyć.

0

ja rozumiem, że lubisz wychowanków, ale trzeba sobie zadać pytanie, czy taki Samper i Adama byliby REALNYM wzmocnieniem Barcelony.

0

To chyba musiało być fałszywe ćwierkanie ;)

0

za 100 mln pewnie by się udało, pytanie tylko, czy Barcelona będzie chciała przeprowadzić taki transfer czy znowu skończy się na jakichś średniakach.

0

Gdzie tak słyszałeś?

1

Jeszcze Adamę ściągnąć do pierwszego składu i możemy bić się o Ligę Europejską.

27

Ok, tak zrobimy, pozdrawiamy.

0

Weź po uwagę fakt, że cena może wzrosnąć, kiedy kluby będą wiedziały, że Barcelona ma pieniądze i nie zawaha się ich użyć.

1

Nie będzie łatwe to fakt, ale trzeba spróbować, bo kto jak kto, ale Verratti jest wart takich pieniędzy.

0

A skąd wiadomo, że przedstawili konkretną ofertę? Wszystko jest kwestią negocjacji i uważam, że Barcelona jest w stanie wyciągnąć Verrattiego, tym bardziej że kolejny raz PSG nic nie wygrało i jako projekt sportowy staje się coraz mniej atrakcyjne.

0

A skąd pewność, że Valverde przestawi zespół na 4231?

0

Tu nie chodzi tylko o kwestie finansowe, ale i sportowe o czym wspominałem w poprzednim poście.

9

Ludzie narzekają, bo widzą jakie są efekty ostatnich transferów i mają dosyć półśrodków. Już widzę takiego Seriego jak wychodzi w pierwszym składzie na Real, czy Atletico. Człowiek ma zero ogrania na arenie międzynarodowej, z silniejszymi rywalami grał tylko z Monaco i PSG i taki ktoś ma być WZMOCNIENIEM (bo zakładam, że rozmawiamy o wzmocnieniu a nie o kolejnym uzupełnieniu składu)?

Tutaj nie jest potrzebny kolejny zawodnik, który "może osiągnie klasę światową" bo takich już mamy, w dodatku młodszych. Potrzebny jestem zawodnik gotowy, na już, tyle że takich zawodników ciężko wyciągnąć, ale wierzę, że Barcelona jest w stanie złożyć konkretną ofertę (finansową i sportową), która przekona np. takiego Verrattiego do transferu.

0

Chyba tylko Juve (Higuain, Dybala, Dani Alves)

edit: nie doczytałem, że z topowych drużyn, więc Dybalę trzeba tu pominąć, ale np. można by jeszcze dać Pjanicia.

0

Żartem można było to nazwać z 5 lat temu.

2

Mi to pasuje, aczkolwiek nie mam żadnego kandydata na PO - angielskie wynalazki pokroju Walkera i Bellerina mnie nie przekonują i ciężko wskazać tutaj idealnego zawodnika (jeden gra w Juventusie). Być może warto by dać szansę Palenci, ale nie wiem czy to nie za duży przeskok dla niego.

3

6. Ja jestem za Estremadurczykiem

0

Uzupełnienia są, brakuje tylko kogoś do podstawy.

10

Mnie.

1

Eeech, Cannavaro zawsze będzie mi się kojarzył z malowniczym wbiegnięciem w słupek...

2

Ja bym się tak nie zapędzał. Takie same zachwyty były nad Vietto i Correą, a prawda jest taka, że statystyki Dybali w tym sezonie są mocno przeciętne jak na poziom jaki rzekomo prezentuje, gorsze niż Neymara. Poza tym Dybala ma już rocznikowo 24 lata, a więc jest tylko rok młodszy od Neymara i prawdę mówiąc nie jestem pewien, czy kiedykolwiek zbliży się do Brazylijczyka (o Messim nawet nie wspomnę).

0

Bo nie mam takiej potrzeby :)

1

Naprawdę są tu jeszcze ludzie, którzy nie wiedzą, że każdy może sobie edytować treść Wikipedii?

0

jeszcze Transfermarkt.uk

22

gw i wszystko jasne.

0

Laporte obniżył trochę loty i szczerze mówiąc nie jestem przekonany co do niego.

0

Il Capitano per siempre - mój ulubiony włoski piłkarz wszechczasów.

8

Hehe, świetny tekst z tym powrotem :)

1

Takie mecze ciężko przewiedzieć bo decyduje dyspozycja dnia, a nie forma na przestrzeni całego sezonu, ale powodzenia - oby weszło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?