JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No zobaczymy jak to Valverde rozwiąże, tak czy siak pomocnik z topu jest potrzebny.
0
No jak będzie VAR to na pewno nie będzie tylu kontrowersyjnych sytuacji co do tej pory, więc nie będzie czego tłumaczyć.
0
ja rozumiem, że lubisz wychowanków, ale trzeba sobie zadać pytanie, czy taki Samper i Adama byliby REALNYM wzmocnieniem Barcelony.
0
To chyba musiało być fałszywe ćwierkanie ;)
0
za 100 mln pewnie by się udało, pytanie tylko, czy Barcelona będzie chciała przeprowadzić taki transfer czy znowu skończy się na jakichś średniakach.
0
Gdzie tak słyszałeś?
1
Jeszcze Adamę ściągnąć do pierwszego składu i możemy bić się o Ligę Europejską.
27
Ok, tak zrobimy, pozdrawiamy.
0
Weź po uwagę fakt, że cena może wzrosnąć, kiedy kluby będą wiedziały, że Barcelona ma pieniądze i nie zawaha się ich użyć.
1
Nie będzie łatwe to fakt, ale trzeba spróbować, bo kto jak kto, ale Verratti jest wart takich pieniędzy.
0
A skąd wiadomo, że przedstawili konkretną ofertę? Wszystko jest kwestią negocjacji i uważam, że Barcelona jest w stanie wyciągnąć Verrattiego, tym bardziej że kolejny raz PSG nic nie wygrało i jako projekt sportowy staje się coraz mniej atrakcyjne.
0
A skąd pewność, że Valverde przestawi zespół na 4231?
0
Tu nie chodzi tylko o kwestie finansowe, ale i sportowe o czym wspominałem w poprzednim poście.
9
Ludzie narzekają, bo widzą jakie są efekty ostatnich transferów i mają dosyć półśrodków. Już widzę takiego Seriego jak wychodzi w pierwszym składzie na Real, czy Atletico. Człowiek ma zero ogrania na arenie międzynarodowej, z silniejszymi rywalami grał tylko z Monaco i PSG i taki ktoś ma być WZMOCNIENIEM (bo zakładam, że rozmawiamy o wzmocnieniu a nie o kolejnym uzupełnieniu składu)?
Tutaj nie jest potrzebny kolejny zawodnik, który "może osiągnie klasę światową" bo takich już mamy, w dodatku młodszych. Potrzebny jestem zawodnik gotowy, na już, tyle że takich zawodników ciężko wyciągnąć, ale wierzę, że Barcelona jest w stanie złożyć konkretną ofertę (finansową i sportową), która przekona np. takiego Verrattiego do transferu.
0
Chyba tylko Juve (Higuain, Dybala, Dani Alves)
edit: nie doczytałem, że z topowych drużyn, więc Dybalę trzeba tu pominąć, ale np. można by jeszcze dać Pjanicia.
0
Żartem można było to nazwać z 5 lat temu.
2
Mi to pasuje, aczkolwiek nie mam żadnego kandydata na PO - angielskie wynalazki pokroju Walkera i Bellerina mnie nie przekonują i ciężko wskazać tutaj idealnego zawodnika (jeden gra w Juventusie). Być może warto by dać szansę Palenci, ale nie wiem czy to nie za duży przeskok dla niego.
3
6. Ja jestem za Estremadurczykiem
0
Uzupełnienia są, brakuje tylko kogoś do podstawy.
10
Mnie.
1
Eeech, Cannavaro zawsze będzie mi się kojarzył z malowniczym wbiegnięciem w słupek...
2
Ja bym się tak nie zapędzał. Takie same zachwyty były nad Vietto i Correą, a prawda jest taka, że statystyki Dybali w tym sezonie są mocno przeciętne jak na poziom jaki rzekomo prezentuje, gorsze niż Neymara. Poza tym Dybala ma już rocznikowo 24 lata, a więc jest tylko rok młodszy od Neymara i prawdę mówiąc nie jestem pewien, czy kiedykolwiek zbliży się do Brazylijczyka (o Messim nawet nie wspomnę).
0
Bo nie mam takiej potrzeby :)
1
Naprawdę są tu jeszcze ludzie, którzy nie wiedzą, że każdy może sobie edytować treść Wikipedii?
0
jeszcze Transfermarkt.uk
22
gw i wszystko jasne.
0
Laporte obniżył trochę loty i szczerze mówiąc nie jestem przekonany co do niego.
0
Il Capitano per siempre - mój ulubiony włoski piłkarz wszechczasów.
8
Hehe, świetny tekst z tym powrotem :)
1
Takie mecze ciężko przewiedzieć bo decyduje dyspozycja dnia, a nie forma na przestrzeni całego sezonu, ale powodzenia - oby weszło.