JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rozumiem, że pod pojęciem "wszystko" kryją się również pieniądze?
0
Być może to Messi będzie pełnił wkrótce rolę ŚPO i w takiej sytuacji transfer ŚP byłby uzasadniony.
0
Nie wiem, czy brak cofniętego rozgrywającego to największy problem, bo takie zadania można powierzyć Busqeutsowi, a jeśli pojawi się kolejny cofnięty rozgrywający to pozostanie tylko jedno miejsce w pomocy dla zawodnika o profilu ofensywnym, którego obecnie nie mamy (Rafinha i Denis to nie są dla mnie zawodnicy na poziomie pierwszej 11), dlatego uważam, że transfer Coutinho byłby jak najbardziej trafiony.
3
To nie rozwiązuje problemów z pomocą.
87
Sprzedaż Vidala to byłoby straszne świństwo ze strony zarządu, mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.
4
Nie można powiedzieć żeby Glik przeszedł obok meczu.
0
Nazwisko nieprzypadkowe.
148
To brzmi jak niesmaczny żart.
9
Tak naprawdę to jest jedyny rezerwowy, który zapewnia odpowiednią jakość po wejściu na boisko, pod warunkiem oczywiście, że gra na swojej nominalnej pozycji.
0
Po prostu De Bruyne nie dorasta Messiemu do pięt, poza tym nie odnalazłby się w hiszpańskiej piłce, gdzie gra się na zdecydowanie mniejszej przestrzeni niż w Anglii.
2
Liverpool - YNWA.
0
To wymieńmy Messiego za De Bruyne:)
0
Słabe te czasy na 100m.
0
Lepiej niż Messi powiadasz?
0
I jeszcze Gomes, Rafinha, Denis, Alena i Turan, co daje nam łącznie 11 pomocników, z czego trzeba by sprzedać co najmniej czterech żeby to miało sens.
2
Coutinho, Eriksen. De Bruyne moim zdaniem nie odnalazłby się w grze kombinacyjnej tak jak wcześniej wspomniana dwójka.
3
Na pozycję Iniesty mógłby się przydać, pytanie tylko jaką cenę udałoby się wynegocjować.
0
Robi wrażenie :)
6
Już tłumaczę:
1. Bzdura, Barcelona kupiła Neymara i Suareza - najlepszych ofensywnych piłkarzy na świecie obok Messiego.
2. Budżet może i gigantyczny, ale w statucie klubu jest napisane, że na transfery może zostać przeznaczona tylko pewna część zysków aby zapewnić płynność finansową klubu, do tego dochodzą gigantyczne pensje dla Tridente, dlatego Barcelona ogląda każdego eurocenta z każdej strony przed jego wydaniem.
3. Spójrz na liczbę trofeów zdobytych przez LE od momentu przejęcia Barcelony i zestaw to z osiągnięciami "klasowych" trenerów z tego samego okresu. I kto jest klasowy?
4. Patrz pkt. 1
Mam nadzieję, że pomogłem.
6
A po co nam potrzebny skoro mamy dwóch lewych obrońców, z czego jeden to światowa czołówka, a drugi jest stosunkowo młody i dość solidny?
0
Jest Alba.
0
Czekam z niecierpliwością na Twoją większą aktywność :)
1
http://www.stolikkibica.pl/bar/88283-U-Bocka).
:)
21
Szkoda, że nikt nie wspomina wałków z pierwszego meczu z Chelsea.
13
To nie Francuz, to Francuzka - dlatego ;)
37
Potrzebujesz poleceń żeby przekazać pieniądze potrzebującym?
25
''Marine Le Pen żartowała sobie w jej trakcie, że Macron jest nową wersją Hollande'a i bez względu na to kogo wybiorą w niedzielę Francuzi, rządzić będzie kobieta - albo ona, albo Angela Merkel. Gdy Macron próbował ją pouczać wypaliła mu, żeby nie bawił się z nią w w swoje gierki, bo nie ma między nimi relacji nauczyciel-uczeń.''
Coś pięknego.
11
Tego to się nie spodziewałem.
4
Naprawdę chcesz zaczynać podróż do przeszłości? Szybko zapomniałeś o 1/8, 6:2 i 5:0. Szkoda, że takie głupie argumenty wyciągasz. A Zidane'a jako piłkarza nikt tutaj nie skreśla.
4
Może by zmieniło, a może nie. Na pewno bardziej zmieniłoby mecz, gdyby Real kończył w 9 po wyrzuceniu Marcelo, ale mniejsza z tym. Najważniejsze, że mimo pobłażliwości sędziego udało się wygrać i wciąż mamy szansę na mistrzostwo.