0

Taki sam ewenement jak City i PSG po zasileniu petrodolarami ;)

0

W takim razie czekam na następną zagadkę :)

1

Troszkę w błąd wprowadziłeś bo Riquelme zawiesił buty na kołku już jakiś czas temu.

0

Warto, dobry film. Film oparty na faktach, więc nie jest specjalnie przesadzony.

0

Daj znać jak wrażenia, jak się nie spodoba to też daj znać :)

Tutaj opis filmu:

W dniu 48. urodzin Nicholas Van Orton zostaje zaproszony do tajemniczej gry, która odmienia jego monotonne życie.

1

Ja, podobnie jak koledze niżej, polecam Tobie film "Gra". jeden z moich ulubionych filmów wszech czasów, nieszablonowy thriller sensacyjny, myślę, że się nie zawiedziesz ;)

1

O to, to - "Gra" jeden z moich ulubionych filmów wszech czasów, zdecydowanie polecam.

1

Kto to jest Monalas? Gdzie on gra w ogóle?

16

Nie chciałbym ani Bellerina ani Cancelo.

0

Palencia gra na równym i dobrym poziomie, ale w trzeciej klasie rozgrywkowej. Uważasz, że taki przeskok o dwa szczeble rozgrywek dobrze by mu zrobił?

6

On nie ingeruje, on zwraca uwagę na fakt, że smutne jest picie od 12. Ingerowałby, gdyby pojechał do niego i zabrał mu flaszkę.

0

*dewaluujecie

P.S. - zgadzam się

2

Widzę, że Lucho postawił na szybką pomoc.

0

Dlatego serię tą traktuję bardziej jak komedię niż film akcji.

2

Gdyby każdy piłkarz miał dementować każdą plotkę na jego temat opublikowaną w tabloidach to nie miałby czasu grać w piłkę.

1

Nierealistyczne to było już w 7 części jak skakali sobie autem między budynkami, generalnie potraktowałem to jako komedię i tylko dlatego nie żałowałem zmarnowanego czasu.

0

A żaden z pokonanych zespołów to nie jest półka Juventusu.

0

Chociażby zamieszczanie dziecinnych twittów.

0

A kogo tam wstawić? Albę który będzie biegł do chorągiewki?

2

Kapitan Barcelony powinien godnie reprezentować Klub nie tylko na boisku, ale również poza nim. Pique ma z tym czasem pewne problemy.

1

Dobra nakładka.

Poza tym cieszy powrót Ardy, liczę na jego występ od pierwszej minuty i mam nadzieję, że zamknie usta tym, którzy go skreślają i sprzedają.

17

W jaki sposób mogłoby to wyjść na dobre?

2

Nie ma takich kont. W każdym banku prędzej, czy później dokładane są rozmaite opłaty np. za wypłaty z bankomatów, za wypłaty poniżej określonej kwoty, za niezrealizowanie określonych obrotów kartą w ciągu miesiąca, itp.

Dlatego warto zapytać się kogoś kto posiada konto w danym banku już od dłuższego czasu.

1

Belotti to jest fenomen, gra w dość przeciętnym klubie jakim jest Torino a wykręca niesamowite statystyki.

3

Bardzo, bardzo słaba prowokacja - 2/10

3

Jeśli nawiązujesz do delikatesów Alma to firma nimi zarządzająca zbankrutowała jakiś czas temu ;)

0

Mała wskazówka na przyszłość: miejscówkę na takie mecze dobrze jest rezerwować nawet z tygodniowym wyprzedzeniem, oczywiście w miarę możliwości ;)

0

To już oficjalne?

1

Tylko, że ja ani słowem nie wspomniałem o Fabregasie.

0

Trochę słabo, że aż tyle osób się wykruszyło, ale ważne że było fajnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?