1

Finały rządzą się swoimi prawami, był kluczowy w finale i nie da się temu zaprzeczyć. Poza tym już od kilku sezonów jest najbardziej bramkostrzelnym pomocnikiem w Barcelonie i pisanie, że jest słaby, drewniany itp. jest śmieszne.

1

Napisałeś, że Rakitić nie przyczynił się walnie do zdobycia trypletu, co jest nieprawdą bo strzelił otwierającą bramkę w finale LM z Juve.

2

Przypomnij mi kto strzelił otwierającą bramkę w finale LM z Juventusem?

0

Niemcy robią naloty na isis?

0

Jak się udało spotkanie (pomijając wynik meczu) ?

0

Grała lepiej to fakt, ale najpierw pisałeś, że Juventus nie dał pograć Barcelonie.

1

Jak to Juve nie dało pograć Barcelonie? Swoją szansę miał Iniesta, Suarez, Messi. Wbrew pozorom Barcelona mogła spokojnie strzelić ze dwie bramki i moim zdaniem Juve wcale nie grało lepiej niż PSG.

3

Bardzo ładne życzenia, wszystkiego najlepszego również ode mnie :)

6

Tu nie chodzi o obrażenia, tylko o sam fakt że taki atak miał miejsce i teraz żadna drużyna piłkarska grająca w Niemczech czy Francji nie może czuć się bezpieczna.

2

A co się właściwie dzieje z Albą? Czemu nie może grać w formacji 4-3-3 na swojej nominalnej pozycji, a gra Mathieu, który może raz czy dwa w całym meczu podłączył się do ataku? Coraz mniej rozumiem decyzje LE.

0

Przebłyski geniuszu to za mało, tu trzeba zagrać całe spotkanie na najwyższym poziomie, a patrząc na to jak grała pomoc Barcelony, to nie spodziewałbym się cudów. Samo zepchnięcie Juventusu do defensywy nic nie da, bo obrona Starej Damy to monolit i w takiej głębokiej defensywie mogą spokojnie przetrwać cały mecz, a jestem pewien że swoje szanse na pewno będą mieli.

15

Powtórka z Paryża, tyle że tym razem nie ma możliwości odrobienia strat. Śmiem twierdzić, że strzelenie 3 bramek Juventusowi będzie większym wyczynem niż 6 bramek PSG. Tym bardziej patrząc na formę obydwu zespołów.

1

Może wcześniej nie odczuwał takiej potrzeby. Trzeba chcieć dać sobie pomóc ;)

29

Szczerze mówiąc nie dziwię się Neymarowi, bo gdyby mnie tak poniewierano co mecz (na ogół bez reakcji ze strony "sędziów") to już dużo wcześniej bym się zagotował. Oby praca z psychologiem przyniosła pozytywne efekty. Zresztą już sam fakt, że Neymar poprosił o pomoc psychologa dobrze o nim świadczy, bo nie trzyma w sobie problemu tylko chce go rozwiązać.

0

Napisz do użytkownika: LuisSalvano

0

Gra na tej pozycji w Juve od dłuższego czasu.

0

Wyobraźmy sobie, że Mascherano strzela bramkę.

1

Gomes jest za słaby fizycznie i piłkarsko żeby grać na tak newralgicznej pozycji jak DM.

0

Ech, Arsenal...

0

Proszę Cię, nie porównuj austriackiej Bundesligi do niemieckiej.

0

Któraś z gazet hiszpańskich pisała, że niby wypada do końca sezonu.

0

Hummelsa nie będzie do końca sezonu.

1

Haha, piszesz, że Thiago to średniak a potem proponujesz grajków z Lipska, którzy dopiero pierwszy sezon pokazują coś w Bundeslidze.

0

Ale pamiętam, że na początku lat 2000, Gaudio był takim one-shot Wonder grajkiem.

0

A tym argentyńskim finalistą RG nie był przypadkiem Gaston Gaudio, a nie Coria?

1

Agassi, Monfils, Michael Chang no i oczywiście Król Roger!

0

Akurat z Deulo to mam nadzieję, że Barca go wykupi, 12 mln EUR za takiego zawodnika przy obecnych standardach rynkowych to praktycznie promocja.

0

No może trochę przesadziłem, ale faktem jest że Milan w tej chwili to co najwyżej europejski średniak.

0

Ja wiem, ze lubisz Milan, ale w tej chwili to mogą aspirować co najwyżej do miana europejskiego średniaka i nie ma tam zbyt wielu naprawdę klasowych piłkarzy.

1

Na tle Milanu to nawet Gomes wyglądałby kapitalnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?