JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Finały rządzą się swoimi prawami, był kluczowy w finale i nie da się temu zaprzeczyć. Poza tym już od kilku sezonów jest najbardziej bramkostrzelnym pomocnikiem w Barcelonie i pisanie, że jest słaby, drewniany itp. jest śmieszne.
1
Napisałeś, że Rakitić nie przyczynił się walnie do zdobycia trypletu, co jest nieprawdą bo strzelił otwierającą bramkę w finale LM z Juve.
2
Przypomnij mi kto strzelił otwierającą bramkę w finale LM z Juventusem?
0
Niemcy robią naloty na isis?
0
Jak się udało spotkanie (pomijając wynik meczu) ?
0
Grała lepiej to fakt, ale najpierw pisałeś, że Juventus nie dał pograć Barcelonie.
1
Jak to Juve nie dało pograć Barcelonie? Swoją szansę miał Iniesta, Suarez, Messi. Wbrew pozorom Barcelona mogła spokojnie strzelić ze dwie bramki i moim zdaniem Juve wcale nie grało lepiej niż PSG.
3
Bardzo ładne życzenia, wszystkiego najlepszego również ode mnie :)
6
Tu nie chodzi o obrażenia, tylko o sam fakt że taki atak miał miejsce i teraz żadna drużyna piłkarska grająca w Niemczech czy Francji nie może czuć się bezpieczna.
2
A co się właściwie dzieje z Albą? Czemu nie może grać w formacji 4-3-3 na swojej nominalnej pozycji, a gra Mathieu, który może raz czy dwa w całym meczu podłączył się do ataku? Coraz mniej rozumiem decyzje LE.
0
Przebłyski geniuszu to za mało, tu trzeba zagrać całe spotkanie na najwyższym poziomie, a patrząc na to jak grała pomoc Barcelony, to nie spodziewałbym się cudów. Samo zepchnięcie Juventusu do defensywy nic nie da, bo obrona Starej Damy to monolit i w takiej głębokiej defensywie mogą spokojnie przetrwać cały mecz, a jestem pewien że swoje szanse na pewno będą mieli.
15
Powtórka z Paryża, tyle że tym razem nie ma możliwości odrobienia strat. Śmiem twierdzić, że strzelenie 3 bramek Juventusowi będzie większym wyczynem niż 6 bramek PSG. Tym bardziej patrząc na formę obydwu zespołów.
1
Może wcześniej nie odczuwał takiej potrzeby. Trzeba chcieć dać sobie pomóc ;)
29
Szczerze mówiąc nie dziwię się Neymarowi, bo gdyby mnie tak poniewierano co mecz (na ogół bez reakcji ze strony "sędziów") to już dużo wcześniej bym się zagotował. Oby praca z psychologiem przyniosła pozytywne efekty. Zresztą już sam fakt, że Neymar poprosił o pomoc psychologa dobrze o nim świadczy, bo nie trzyma w sobie problemu tylko chce go rozwiązać.
0
Napisz do użytkownika: LuisSalvano
0
Gra na tej pozycji w Juve od dłuższego czasu.
0
Wyobraźmy sobie, że Mascherano strzela bramkę.
1
Gomes jest za słaby fizycznie i piłkarsko żeby grać na tak newralgicznej pozycji jak DM.
0
Ech, Arsenal...
0
Proszę Cię, nie porównuj austriackiej Bundesligi do niemieckiej.
0
Któraś z gazet hiszpańskich pisała, że niby wypada do końca sezonu.
0
Hummelsa nie będzie do końca sezonu.
1
Haha, piszesz, że Thiago to średniak a potem proponujesz grajków z Lipska, którzy dopiero pierwszy sezon pokazują coś w Bundeslidze.
0
Ale pamiętam, że na początku lat 2000, Gaudio był takim one-shot Wonder grajkiem.
0
A tym argentyńskim finalistą RG nie był przypadkiem Gaston Gaudio, a nie Coria?
1
Agassi, Monfils, Michael Chang no i oczywiście Król Roger!
0
Akurat z Deulo to mam nadzieję, że Barca go wykupi, 12 mln EUR za takiego zawodnika przy obecnych standardach rynkowych to praktycznie promocja.
0
No może trochę przesadziłem, ale faktem jest że Milan w tej chwili to co najwyżej europejski średniak.
0
Ja wiem, ze lubisz Milan, ale w tej chwili to mogą aspirować co najwyżej do miana europejskiego średniaka i nie ma tam zbyt wielu naprawdę klasowych piłkarzy.
1
Na tle Milanu to nawet Gomes wyglądałby kapitalnie.