0

No to w sumie dość często. Widziałem kiedyś jakiegoś fajnego barberskiego vloga na youtube, jak znajdę to Ci podeślę może się przyda.

0

Łe to nie jest źle, a jak często chodzisz?

8

To wymień pięciu lepszych od niego w lidze angielskiej, czas start.

0

A ile płacisz u barbera?

0

Czy Messi ujawnił jak zamierza ustawić tych zawodników w swoim zespole?

26

Ja na to, że było jakieś 20 razy w ciągu ostatnich dwóch godzin.

0

Tylko sześciu ofensywnych zawodników?

13

Po to żeby prowadzić normalne dyskusje, a nie zamieszczać postów o zerowej wartości merytorycznej, pełnych wulgaryzmów i wycieczek osobistych.

13

10 EUR dla Niemca to tak jak 10 PLN w Polsce.

0

Może być "have" jeśli podmiot jest jakąś większą zbiorowością (np. drużyna piłkarska). Przykład: http://www.dw.com/en/bastian-schweinsteiger-to-join-chicago-fire/a-38039775

3

Wieku nie oszukasz, ciężko żeby zawodnik mający 32 lata przyspieszał i dryblował jak młody.

2

Przydałby się grajek pokroju Mertensa, który po wejściu z ławki rezerwowych nie spowodowałby drastycznego spadku jakości w ataku tak jak ma to miejsce, gdy na boisku jest PA17

0

Według kogo?

0

Patrząc na jakość, obłożenie i temperaturę wody to żadne.

27

A gdzie bożyszcze tutejszych użytkowników, czołowy obrońca świata, Hector Bellerin?

Swoją droga, dziwi brak Alonso, który kapitalnie wprowadził się do Chelsea.

1

To nie był mój argument, musisz zapytać Barceloonki co miała na myśli :)

2

Sam napisałeś, że jak się kibicuje reprezentacji to nieważne kto strzela, a nikt tu nie napisał, że nie kibicuje reprezentacji. Poza tym nikt tu nie hejtuje, tylko zwyczajnie nie przepada za tym zawodnikiem (ja osobiście go lubię, aczkolwiek bez szału).

7

Czy ja wiem, czy tak bardzo bym chciał tego Dybalę? Statystyki ma dość przeciętne, ma "już" 23 (rocznikowo 24 lata) a Juve zaśpiewałoby pewnie za niego 100 mln EUR.

0

Rafinhe na DM stratują.

5

A jest gdzieś przymus, że trzeba lubić Lewego?

2

Nie wiem jak Barca, ale Real ma taki:

8 kwietnia: Real vs Atletico

11 kwietnia: Bayern vs Real

18 kwietnia: Real vs Bayern

23 kwietnia: Real vs Barca

0

Po 6:1 dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych.

1

Znajomy postawił, ale na szczęście tylko 10 funciaków :)

9

W Madrycie nastąpiła awaria faksu i potwierdzenie przelewu nie doszło na czas...

0

Bardziej jako źródło żelaza;)

1

Tak mnie akurat naszło przy kolacji :)

0

Masz rację, na bogato albo wcale.

0

No proszę, czyli jednak nie powinno się tego łączyć. No to teraz mam dylemat: zrezygnować z ogórków czy z pomidora?

0

Dzięki, w takim razie mogę z czystym sumieniem iść robić sobie kanapki.

0

Mam nietypowe (nawet jak na standardy La Rambli) pytanie: słyszałem kiedyś, że nie powinno się łączyć w potrawach ogórka kiszonego i pomidora. Czy to prawda, i jeśli tak to dlaczego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?