JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to w sumie dość często. Widziałem kiedyś jakiegoś fajnego barberskiego vloga na youtube, jak znajdę to Ci podeślę może się przyda.
0
Łe to nie jest źle, a jak często chodzisz?
8
To wymień pięciu lepszych od niego w lidze angielskiej, czas start.
0
A ile płacisz u barbera?
0
Czy Messi ujawnił jak zamierza ustawić tych zawodników w swoim zespole?
26
Ja na to, że było jakieś 20 razy w ciągu ostatnich dwóch godzin.
0
Tylko sześciu ofensywnych zawodników?
13
Po to żeby prowadzić normalne dyskusje, a nie zamieszczać postów o zerowej wartości merytorycznej, pełnych wulgaryzmów i wycieczek osobistych.
13
10 EUR dla Niemca to tak jak 10 PLN w Polsce.
0
Może być "have" jeśli podmiot jest jakąś większą zbiorowością (np. drużyna piłkarska). Przykład: http://www.dw.com/en/bastian-schweinsteiger-to-join-chicago-fire/a-38039775
3
Wieku nie oszukasz, ciężko żeby zawodnik mający 32 lata przyspieszał i dryblował jak młody.
2
Przydałby się grajek pokroju Mertensa, który po wejściu z ławki rezerwowych nie spowodowałby drastycznego spadku jakości w ataku tak jak ma to miejsce, gdy na boisku jest PA17
0
Według kogo?
0
Patrząc na jakość, obłożenie i temperaturę wody to żadne.
27
A gdzie bożyszcze tutejszych użytkowników, czołowy obrońca świata, Hector Bellerin?
Swoją droga, dziwi brak Alonso, który kapitalnie wprowadził się do Chelsea.
1
To nie był mój argument, musisz zapytać Barceloonki co miała na myśli :)
2
Sam napisałeś, że jak się kibicuje reprezentacji to nieważne kto strzela, a nikt tu nie napisał, że nie kibicuje reprezentacji. Poza tym nikt tu nie hejtuje, tylko zwyczajnie nie przepada za tym zawodnikiem (ja osobiście go lubię, aczkolwiek bez szału).
7
Czy ja wiem, czy tak bardzo bym chciał tego Dybalę? Statystyki ma dość przeciętne, ma "już" 23 (rocznikowo 24 lata) a Juve zaśpiewałoby pewnie za niego 100 mln EUR.
0
Rafinhe na DM stratują.
5
A jest gdzieś przymus, że trzeba lubić Lewego?
2
Nie wiem jak Barca, ale Real ma taki:
8 kwietnia: Real vs Atletico
11 kwietnia: Bayern vs Real
18 kwietnia: Real vs Bayern
23 kwietnia: Real vs Barca
0
Po 6:1 dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych.
1
Znajomy postawił, ale na szczęście tylko 10 funciaków :)
9
W Madrycie nastąpiła awaria faksu i potwierdzenie przelewu nie doszło na czas...
0
Bardziej jako źródło żelaza;)
1
Tak mnie akurat naszło przy kolacji :)
0
Masz rację, na bogato albo wcale.
0
No proszę, czyli jednak nie powinno się tego łączyć. No to teraz mam dylemat: zrezygnować z ogórków czy z pomidora?
0
Dzięki, w takim razie mogę z czystym sumieniem iść robić sobie kanapki.
0
Mam nietypowe (nawet jak na standardy La Rambli) pytanie: słyszałem kiedyś, że nie powinno się łączyć w potrawach ogórka kiszonego i pomidora. Czy to prawda, i jeśli tak to dlaczego?