0

Ale niestety tylko dwójka

1

:)

0

Kupiłbym kilka fajnych aut, kupiłbym jakiś fajny dom w jakimś fajnym miejscu, połowę bym rozdał rodzinie i znajomym, a za resztę bym żył do końca życia.

2

Właśnie obejrzałem powtórkę meczu Federera z Nadalem w Indian Wells - co Rog zagrał to nie mam pytań, dawno nie widziałem tak dobrego backhandu u niego, nawet w finale AU.

0

Działa, dzięki!

0

Niestety nie działa mi.

0

Jakiś link do meczu Monaco z City poproszę.

0

Ale poradziłem sobie w inny sposób :)

0

Nie działa niestety.

0

Pomocy! Próbuję aktualizować wtyczkę flash, ściągam plik instalacyjny, klikam dwukrotnie w pobrany plik i nic. Da się coś z tym zrobić?

1

Może coś takiego? Generalnie wpisz sobie: dragbikes

22

Dobrze, że nie wywaliło Ci w doliczonym czasie ;)

1

Prawdopodobnie od jutra będę chory, więc może zarwę. Transmisja polsat sport?

1

Roma Lyon może wtopić, monaco city również, dałbym że obydwie strzelą.

3

O której grają, John?

5

Kompletna abstrakcja, nie chciałbym ani jednego ani drugiego, a już na pewno nie obydwu na raz.

20

Juve-Bayern

0

LASK Linz vs. WSG Lattens (60 minuta i na razie wchodzi) 1
Juve Porto 1
Monaco City obie strzelą
Atletico Bayer 1

7

Wolałbym obrońcę niż skrzydłowego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Też kiedyś miałem czwórkę (nawet zachowałem kupon na pamiątkę :), a mój tata miał piątkę, ale niestety w czasach kiedy grosze płacili.

0

Ja ostatnio miałem trójkę, i zabrakło przesunięcia liczby o jedną pozycję do czwórki - może dziś się uda.

2

A za kogo miał grać, skoro w środku był Cesc, Iniesta, Xavi i Busquets? Normalna rzecz, że nie chciał grzać ławy.

2

Kto nie widział niech ogląda, a kto widział niech podziwia raz jeszcze, mistrzowska interwencja.

2

Najlepszy boczny - tu bym się zgodził, co do najlepszego obrońcy w historii to można dyskutować.

13

Hierro, Carlos, Koeman - paru by się jeszcze znalazło.

14

Ale to działa dokładnie tak samo w drugą stronę. Piszesz, że sędzia z tej sytuacji może się wybronić, a mimo wszystko każdy widział reakcję kibiców Realu na tą historyczną remontadę.

0

http://uploads.fcbarca.com/uploads/photoofweek-large/176.jpg

Czy ma ktoś może to zdjęcie w większej rozdzielczości tak żeby nadawało się na tapetę?

0

http://uploads.fcbarca.com/uploads/photoofweek-large/176.jpg Chodzi mi o to zdjęcie tylko w takiej rozdzielczości żeby nadawało się na tapetę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?