1

Sanchez nie gra na prawym ataku od czasów Barcelony, kiedy trenerzy idiotycznie rzucali go na prawą stronę odbierając mu 50% siły uderzenia. W Arsenalu Alexis gra albo jako 9 albo jako lewy skrzydłowy w systemie 4 2 3 1

2

Już widzę ten kontry PSG przy 3-4-3, jeśli chcemy powtórki Bayernu to czemu nie.

0

A teraz grzeje ławę.

0

under 3,5

0

zależy jakie róże zamawiasz. Ja zawsze wolę kupować osobiście, bo mogę wybrać dokładnie które kwiaty mają być w bukiecie (zawsze wybieram najmniej rozwinięte żeby jak najdłużej żyły). Za 50 złotych dostaniesz pewnie 7 kwiatów z jakimś ładnym przybraniem.

5

Nie rozumiem.

0

Anglicy przede wszystkim oferują większe pieniądze.

0

Ja właśnie też nie rozumiem fenomenu tego zawodnika. Wiadomo, że jest szybki i niezły w ataku, ale w obronie nie wyróżnia się niczym specjalnym.

4

Tylko Sampaoli, reszta to półśrodki tak jak napisał kolega wyżej.

6

Kiedy Bellerin odchodził z Barcelony to nic nie wskazywało na to, że rozwinie się w taki sposób.

0

Jak ja bym chciał go z powrotem... I to nie tylko patrząc przez pryzmat jego ostatniego występu przeciwko Arsenalowi, ale biorąc pod uwagę styl jego gry. Szkoda, że ten transfer jest nierealny.

3

* podatny na kontuzje

0

Sędzia nie stał na linii bramkowej i nie miał możliwości stuprocentowej oceny sytuacji, więc pisanie o jakimś umyślnym działaniu na niekorzyść Ajaxu jest śmieszne.

0

Ja też chciałbym żeby zawitał do nas (w końcu) jakiś wybiegany pomocnik, ale dopóki nasza taktyka się nie zmieni to tacy zawodnicy nie sprawdzą się w Barcelonie.

2

Za dużo czynników musiałoby współgrać żeby to się udało.

0

A co takiego Pogba robi nadzwyczajnego na boisku żeby być wart 100 mln EUR?

13

Naprawdę uważasz, że PSG nie strzeli żadnej bramki będąc w takiej formie i widząc w jakiej formie jest Barcelona?

1

Stoichkov...

0

Bądźmy poważni...

0

Jeszcze zauważyłem spusty nad dniem św. Patryka, na szczęście w dość ograniczonej formie jak na razie.

7

Co najlepsze, Messi mógł wtedy zdobyć swojego 300. gola, a i tak wolał podać, coś niesamowitego.

0

Widzę, że Dzień Świra był oglądany, dobrze.

8

Z nocnej wracają wycieczki.

0

Na Krupówkach oprócz chińskiej tandety możesz znaleźć też różne fajne koszulki, myślę że to byłby całkiem fajny i niedrogi upominek.

0

Czytając wypowiedzi Ibry jakoś nie zauważyłem żeby wywyższał się ponad Messiego, zawsze wypowiadał się o nim w samych superlatywach.

3

Neymar skromniejszy? Polemizowałbym.

4

Heroes III

4

Na całe szczęście skrzydłowy Cancelo do nas nie przejdzie, bo walcząca o utrzymanie Valencia nie pozbędzie się kluczowego zawodnika w środku sezonu.

2

2002, jedna z pierwszych w jakie grałem i 2004 - później przesiadłem się na PESa.

1

Faktycznie, była mowa o 8 bramkach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?