JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sanchez nie gra na prawym ataku od czasów Barcelony, kiedy trenerzy idiotycznie rzucali go na prawą stronę odbierając mu 50% siły uderzenia. W Arsenalu Alexis gra albo jako 9 albo jako lewy skrzydłowy w systemie 4 2 3 1
2
Już widzę ten kontry PSG przy 3-4-3, jeśli chcemy powtórki Bayernu to czemu nie.
0
A teraz grzeje ławę.
0
under 3,5
0
zależy jakie róże zamawiasz. Ja zawsze wolę kupować osobiście, bo mogę wybrać dokładnie które kwiaty mają być w bukiecie (zawsze wybieram najmniej rozwinięte żeby jak najdłużej żyły). Za 50 złotych dostaniesz pewnie 7 kwiatów z jakimś ładnym przybraniem.
5
Nie rozumiem.
0
Anglicy przede wszystkim oferują większe pieniądze.
0
Ja właśnie też nie rozumiem fenomenu tego zawodnika. Wiadomo, że jest szybki i niezły w ataku, ale w obronie nie wyróżnia się niczym specjalnym.
4
Tylko Sampaoli, reszta to półśrodki tak jak napisał kolega wyżej.
6
Kiedy Bellerin odchodził z Barcelony to nic nie wskazywało na to, że rozwinie się w taki sposób.
0
Jak ja bym chciał go z powrotem... I to nie tylko patrząc przez pryzmat jego ostatniego występu przeciwko Arsenalowi, ale biorąc pod uwagę styl jego gry. Szkoda, że ten transfer jest nierealny.
3
* podatny na kontuzje
0
Sędzia nie stał na linii bramkowej i nie miał możliwości stuprocentowej oceny sytuacji, więc pisanie o jakimś umyślnym działaniu na niekorzyść Ajaxu jest śmieszne.
0
Ja też chciałbym żeby zawitał do nas (w końcu) jakiś wybiegany pomocnik, ale dopóki nasza taktyka się nie zmieni to tacy zawodnicy nie sprawdzą się w Barcelonie.
2
Za dużo czynników musiałoby współgrać żeby to się udało.
0
A co takiego Pogba robi nadzwyczajnego na boisku żeby być wart 100 mln EUR?
13
Naprawdę uważasz, że PSG nie strzeli żadnej bramki będąc w takiej formie i widząc w jakiej formie jest Barcelona?
1
Stoichkov...
0
Bądźmy poważni...
0
Jeszcze zauważyłem spusty nad dniem św. Patryka, na szczęście w dość ograniczonej formie jak na razie.
7
Co najlepsze, Messi mógł wtedy zdobyć swojego 300. gola, a i tak wolał podać, coś niesamowitego.
0
Widzę, że Dzień Świra był oglądany, dobrze.
8
Z nocnej wracają wycieczki.
0
Na Krupówkach oprócz chińskiej tandety możesz znaleźć też różne fajne koszulki, myślę że to byłby całkiem fajny i niedrogi upominek.
0
Czytając wypowiedzi Ibry jakoś nie zauważyłem żeby wywyższał się ponad Messiego, zawsze wypowiadał się o nim w samych superlatywach.
3
Neymar skromniejszy? Polemizowałbym.
4
Heroes III
4
Na całe szczęście skrzydłowy Cancelo do nas nie przejdzie, bo walcząca o utrzymanie Valencia nie pozbędzie się kluczowego zawodnika w środku sezonu.
2
2002, jedna z pierwszych w jakie grałem i 2004 - później przesiadłem się na PESa.
1
Faktycznie, była mowa o 8 bramkach.