JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czy komentatorzy nie wspomnieli przypadkiem, że strzelił 6 goli a nie 3?
1
Wszystko nawet możliwe oprócz Napoli
0
Ależ sympatyczna (dla mojego kuponu) remontada w Madrycie :)
0
Byle nie Masche na prawej, bo będą go brali na szybkość jak chcą. Najlepiej będzie jak na prawej zagra Roberto, a na zmiennika powołać Palencię z Barcy B.
0
Mocno kręcąca się piłka, bramkarz zlekceważył.
0
Genialna asysta Vidala!
2
zarządzanie -> zarządzanie nieruchomościami - tak myślę. Przynajmniej taka kiedyś miała być moja ścieżka.
1
Zobaczymy jak będzie, ale według mnie Lucho dokona kilku rotacji.
7
Z tego co wiem to Heitinga już nie jest piłkarzem Ajaxu, bo zakończył karierę z dniem 1 lutego 2016 r.
2
Z Bilbao ta taktyka przyniosła skutek, a zawodnicy z San Mames to nie są goście z pierwszej łapanki.
0
Obstawiam, że będzie sporo rotacji żeby nikt nie wypadł przez PSG.
1
Hawk zazwyczaj wrzuca takie rzeczy, może po południu coś wrzuci.
2
Chętnie oddałbym połowę tych komentarzy żeby tylko poziom pozostałych był chociażby na przyzwoitym poziomie.
16
Di Marii chyba jeść nie dają.
0
Ja myślałem o najmocniejszej wersji w benzynie, ale pewnie takiej wersji to teraz ze świecą szukać...
0
Jakie wady miała Carina E? Pytam, bo nie wiem czy sobie właśnie nie zmienić auta na coś większego, a nie zależy mi na nowych rocznikach.
5
Pan Rockefeller sam nie jeździ samochodem za kilkadziesiąt tysięcy (chociaż by chciał ;). Ja bym sobie kupił Toyotę Carinę E (jeśli szukasz dużego auta) - pomimo niemłodego wieku to jest to jedno z najmniej awaryjnych aut lat 90 (ewentualnie Avensis I). A jeśli szukasz coś młodszego i mniejszego to skupiłbym się na Japońcach (Yaris, Micra, Colt) ewentualnie coś niemieckiego, ale tutaj niestety dużo szrotu jest na rynku.
0
Za 6-7 tys. to lepiej sobie rower w miarę porządny kupić ;)
1
Maracana i wszystko.
0
Kto by pomyślał, że stać go jeszcze na jakieś sukcesy poza najlepszymi statami w CSie.
0
A to ci niespodzianka, ale widzę, że sporo użytkowników dziwi się, że Perez nie chce widzieć jak znienawidzona przez niego drużyna wznosi Puchar Króla na jego stadionie.
1
Bez przesady.
0
Alaves już w tym sezonie pokazało, ze potrafi sprawić niespodziankę, więc myślę, że nie ma co ich lekceważyć.
0
Swego czasu Belgia nie przegrała około 30 meczów z rzędu więc pewne podstawy żeby umieścić ją na pierwszym miejscu są.
1
Lepsza pokora niż pisanie, że do końca sezonu rozjedziemy wszystkich.
1
W kontekście zaostrzania kar chodziło mi właśnie o poważniejsze przestępstwa takie jak wspomniane przeze mnie zabicie np. dwójki osób przez pijanego kierowcę.
0
Dołączam się do pytania.
0
Mój faworyt :)
8
Jak ktoś chciałby trochę poćwiczyć mięśnie brzucha (śmiejąc się) to polecam wejść w ten link:
http://mamadu.pl/130353,poprosze-czopki-nitroglicerynowe-sexolete-oraz-mleko-debilon-najczesciej-przekrecane-nazwy-lekow
0
Jeszcze z dwa mecze do tego dorzucić i będzie ładny kurs.
Jeszcze fajny kurs na Leicester z Derby County.