JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ciekawe czy kibice Realu podpisują się już pod petycją o powtórzenie meczu z powodu niesłusznie uznanej bramki Ramosa.
1
Te "dary losu" mnie rozwaliły, od razu mam przed oczyma nalaną mordę Ryszarda Rynkowskiego :)
3
On podobnie jak Makelele jest specem od czarnej roboty :D
0
Może pokazywać nawet na swoją dupę i nie ma to żadnego znaczenia, tym bardziej, że Marquinhos wyraźnie zahaczył Urusa w polu karnym co dawało SOLIDNE podstawy do podyktowania karnego.
3
No na pewno nie okaże się nim Kuipers, bo żeby przebić Kassaiego to musiałby zacząć sam strzelać do bramki Juve.
1
Sądzę, że za swoją grę Casemiro powinien wylecieć jeszcze przed Vidalem.
1
Może dlatego, że w meczu z PSG nie było takich wałków jak we wczorajszym meczu?
0
Lucas jest dokładnie w wieku Jamesa. Jest odpowiednia jakość na ławce to można wpuszczać nawet młodych.
0
Wpuścił tylko jednego młodego - Asensio.
2
W czym byli lepsi?
1
Vidal, podobnie jak Ancelotti, jest idiotą, dlatego Bayern kończył mecz w 10.
0
Może źle zrozumiałem kontekst Twojego posta.
0
No właśnie 5 zeta poszło się gonić.
0
Po co jeszcze gra? Po to, że mając 35 lat ogrywa leszczy młodszych od siebie i wygrywa szlema :)
0
Nie wycofa się, specjalnie wycofał się z turniejów na ziemi poprzedzających French Open żeby się odpowiednio przygotować.
0
Dla mnie ważne jest tylko to żeby nie był to żaden "piłkarz-trener" - chciałbym trenera z autorytetem i niepodważalną pozycją w szatni, który trzymałby krótko wszystkie gwiazdy i nie pozwalał sobie wchodzić na głowę.
0
Zobaczymy ;)
0
Chyba, że Busta przegra z Khatchanovem, bo młody Rosjanin też gra coraz lepiej.
0
Nie wytrzymał Francuz końcówki niestety... Ale i tak ten mecz na pewno kosztował Djokovicia sporo sił i to na pewno będzie miało znaczenie w dalszej części turnieju.
0
Dzięki!
0
Poczekajmy do końca, widać że Serb jest daleki od optymalnej formy i liczę, że Simon to wykorzysta.
0
Kolejne świetne zagrania Simona i 5:4 :)
2
właśnie też ta wymiana mi się najbardziej podobała. A Nishikori ostatnio obniżył trochę loty. Myślałem kiedyś, że kwestią czasu jest kiedy wskoczy do top 3, ale patrząc na jego ostatnie wyniki to co raz bardziej zaczynam w to wątpić.
3
Kapitalny mecz rozgrywa Giles Simon z Djokoviciem. Francuz z taką grą ma spore szanse na zwycięstwo w tym meczu.
0
Jaką stronę z płatnymi transmisjami meczów polecacie?
7
Chodziło mi o Jardela, ale Liedson też by pasował do opisu :)
2
Brawo :)
0
Nie ;)
1
Jak tak to rzeczywiście co innego, niemniej jednak bez solidnego zaplecza finansowego zapewnionego przez RB pozostaliby pewnie w 2. Bundeslidze.
2
To i ja zapodam jakąś zagadkę na dobranoc:
Jeden z najlepszych strzelców w historii Primeira Liga, choć bardzo niedoceniany w reprezentacji swojego kraju, karierę zakończył kilka lat temu.