JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziwna sprawa.
0
Na wszystkie części nałożyli?
0
szukałeś na cda?
1
Alonso albo Kante.
0
Palencia i Marlon to realne wzmocnienie? Ci zawodnicy nawet nie zagrają w pierwszym zespole, więc jak można nazywać ich wzmocnieniem?
0
Dobra, faktycznie mi się pomyliło. Nie zmienia to faktu, że moim zdaniem lepiej w tym sezonie grał Cahill.
0
Luiz nie był nawet podstawowym obrońcą Chelsea w tym sezonie więc gdzie go do najlepszej jedenastki, już prędzej Cahila bym dał no i koniecznie Alonso (chyba, że już jest w 11).
0
ja bym zrobił monos de artico
W każdym razie na pewno najpierw musi być monos
1
Palenica Białczańska?
0
I było to w pełni uzasadnione, niestety.
Poza tym nie widzę związku między sytuacją R10 a Rakiticia.
0
Nie wiem, czy sprzedaż naszego najlepszego pomocnika to dobry pomysł.
0
Z photoshopa.
0
Wybacz, nie wyłapałem tego sarkazmu, ale rzeczywiście dobrze to napisałeś.
22
Piękna koszulka, zazdroszczę tego projektu kibicom Milanu.
3
Romeu? Mamy wzmacniać zespół a nie go osłabiać.
5
Gta Vice City - świetny klimat i muzyka, Test Drive 6 - fajna zręcznościówka z dobrą muzyką, GTA I, Comandos 2, Midtown Madness 2.
0
No to teraz jeszcze Celta i Lyon po jednej bramce i będzie ciekawie :)
9
Silny?
2
Wywieźć do lasu i zakopać.
A tak na poważnie to najrozsądniejszą opcją wydaje się wypożyczenie. Na grę w Barcelonie jest za słaby, a sprzedaż zawodnika, który ma za sobą rozczarowujący sezon przyniesie tylko stratę, bo nie wierzę, że uda się go komuś wcisnąć za większą kwotę niż ta, którą uzyskała za niego Valencia.
0
Wiem, że bramki zdobywane w fazie pucharowej są ważniejsze, ale nie wiem, czy aż takie szczegóły są brane przy wyborze ZP.
0
Z Bellerina jest taki obrońca jak z Cuadrado, dziękuję za kolejnego skrzydłowego.
0
I jeszcze śnieg w maju.
0
Iniesta jest jednak w klubie na nieco innych zasadach. Jest kapitanem, wychowankiem, symbolem klubu i wzorem do naśladowania na boisku jak i poza nim dlatego w jego przypadku wysokie zarobki są uzasadnione. W żadnym wypadku nie deprecjonuję umiejętności Alvesa, ale uważam, że trochę przesadził ze swoimi wymaganiami finansowymi.
10
Brak Umtitiego, a obecność van Dijka i Koscielnego to parodia.
2
Nie można dawać 33-letniemu zawodnikowi zarobków na nie wiadomo jak wysokim poziomie, są pewne granice.
2
Po prostu nie podoba mi się te koszulka. Te paski wyglądające jak kod kreskowy zupełnie do mnie nie przemawiają. Nie do końca rozumiem wszechobecne tendencje to designerskich kombinacji, czy to w motoryzacji, czy właśnie w projektowaniu koszulek, ale może jestem na to zbyt konserwatywny.
0
Świetna kompilacja, tylko szkoda że taka krótka.
1
Ale Messi ma rozegrane 3 mecze mniej w Lidze Mistrzów, o tym też trzeba pamiętać.
1
To znajdź frajera, który go za tyle kupi ;)
0
I całe szczęście, nie potrzeba nam skrzydłowego, który nie ma zbyt wielkich umiejętności defensywnych.