0

Dziwna sprawa.

0

Na wszystkie części nałożyli?

0

szukałeś na cda?

1

Alonso albo Kante.

0

Palencia i Marlon to realne wzmocnienie? Ci zawodnicy nawet nie zagrają w pierwszym zespole, więc jak można nazywać ich wzmocnieniem?

0

Dobra, faktycznie mi się pomyliło. Nie zmienia to faktu, że moim zdaniem lepiej w tym sezonie grał Cahill.

0

Luiz nie był nawet podstawowym obrońcą Chelsea w tym sezonie więc gdzie go do najlepszej jedenastki, już prędzej Cahila bym dał no i koniecznie Alonso (chyba, że już jest w 11).

0

ja bym zrobił monos de artico
W każdym razie na pewno najpierw musi być monos

1

Palenica Białczańska?

0

I było to w pełni uzasadnione, niestety.

Poza tym nie widzę związku między sytuacją R10 a Rakiticia.

0

Nie wiem, czy sprzedaż naszego najlepszego pomocnika to dobry pomysł.

0

Z photoshopa.

0

Wybacz, nie wyłapałem tego sarkazmu, ale rzeczywiście dobrze to napisałeś.

22

Piękna koszulka, zazdroszczę tego projektu kibicom Milanu.

3

Romeu? Mamy wzmacniać zespół a nie go osłabiać.

5

Gta Vice City - świetny klimat i muzyka, Test Drive 6 - fajna zręcznościówka z dobrą muzyką, GTA I, Comandos 2, Midtown Madness 2.

0

No to teraz jeszcze Celta i Lyon po jednej bramce i będzie ciekawie :)

9

Silny?

2

Wywieźć do lasu i zakopać.

A tak na poważnie to najrozsądniejszą opcją wydaje się wypożyczenie. Na grę w Barcelonie jest za słaby, a sprzedaż zawodnika, który ma za sobą rozczarowujący sezon przyniesie tylko stratę, bo nie wierzę, że uda się go komuś wcisnąć za większą kwotę niż ta, którą uzyskała za niego Valencia.

0

Wiem, że bramki zdobywane w fazie pucharowej są ważniejsze, ale nie wiem, czy aż takie szczegóły są brane przy wyborze ZP.

0

Z Bellerina jest taki obrońca jak z Cuadrado, dziękuję za kolejnego skrzydłowego.

0

I jeszcze śnieg w maju.

0

Iniesta jest jednak w klubie na nieco innych zasadach. Jest kapitanem, wychowankiem, symbolem klubu i wzorem do naśladowania na boisku jak i poza nim dlatego w jego przypadku wysokie zarobki są uzasadnione. W żadnym wypadku nie deprecjonuję umiejętności Alvesa, ale uważam, że trochę przesadził ze swoimi wymaganiami finansowymi.

10

Brak Umtitiego, a obecność van Dijka i Koscielnego to parodia.

2

Nie można dawać 33-letniemu zawodnikowi zarobków na nie wiadomo jak wysokim poziomie, są pewne granice.

2

Po prostu nie podoba mi się te koszulka. Te paski wyglądające jak kod kreskowy zupełnie do mnie nie przemawiają. Nie do końca rozumiem wszechobecne tendencje to designerskich kombinacji, czy to w motoryzacji, czy właśnie w projektowaniu koszulek, ale może jestem na to zbyt konserwatywny.

0

Świetna kompilacja, tylko szkoda że taka krótka.

1

Ale Messi ma rozegrane 3 mecze mniej w Lidze Mistrzów, o tym też trzeba pamiętać.

1

To znajdź frajera, który go za tyle kupi ;)

0

I całe szczęście, nie potrzeba nam skrzydłowego, który nie ma zbyt wielkich umiejętności defensywnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?