JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavoured Water to był album - praktycznie każdy kawałek to hicior.
2
Straszne kwoty, teraz dopiero widać jakim obciążeniem finansowym jest dla Barcy MSN.
0
No właśnie ten ostatni set mnie ciekawi, co tam się zdarzyło. A co do wpadki Thiema to pomyliło mi się właśnie z Nadalem.
0
Thiem zaliczył wpadkę w którymś z turniejów poprzedzających RG. Wiadomo, że Djoković jest w dołku, ale nikt raczej nie spodziewał się, że odpadnie w takim stylu.
0
Niespodziewanie szybko to przebiega, przeczuwam jakąś kontuzję Serba.
1
Oby Thiem wytrzymał do końca.
0
Niby tak :)
0
No i jest pierwszy set dla Austriaka :)
0
Nic nie dzieje się dwa razy ;)
1
Mam nadzieję, że Thiem zakończy przygodę Serba w tym turnieju.
Chociaż pewnie ciężko o to będzie.
0
Olympiakos też.
1
No jak to nie ma? Sam w pierwszym zdaniu napisałeś, że są tacy zawodnicy. Na pewno jest większa szansa, że sprawdzi się zawodnik, który grał w lepszym klubie (PSG), który grał wcześniej (z powodzeniem) w meczach o dużą stawkę (LM) niż zawodnik, który nie dość że rok starszy to gra w słabszym klubie (Nice) i nie ma praktycznie żadnego doświadczenia na arenie międzynarodowej.
7
Ale prezentują na pewno wyższą klasę od Serriego. Piszę to już enty raz: my potrzebujemy zawodnika z topu a nie kolejnego zawodnika, który "może odpali", "da z siebie wszystko", "jest nowym Xavim" "będzie dobrym zmiennikiem" itd.
6
I według Ciebie taki Serri podoła takiej presji jako zawodnik pierwszego zespołu?
5
No, i to jest jedyne w czym jest od niego lepszy.
2
Ja jestem mniej medialny i oddam serce dla Barcelony - czy to znaczy, że powinni mnie kupić?
5
Przeszkodów? :D
1
W sumie i tak miałem się na Mazury wybrać.
0
Nie ja - pogoda.
4
To uczucie, kiedy jedziesz samochodem i nie wiesz, czy jechać dalej, czy wysiąść i płynąć wpław.
7
Barcelona nie potrzebuje kogoś kto "może odpali" tylko normalnego prawego obrońcę z krwi i kości a nie skrzydłowego, który nie ma pojęcia o defensywie.
3
Te ceny wziąłeś z Bravo Sport?
27 zawodników w szerokiej kadrze - dobry pomysł
0
Myślałem, że jest prawonożny.
0
Oby Gael pokazał pełnię swoich możliwości to zwycięstwo będzie w zasięgu.
0
Tymczasem Verdasco niszczy Nishikoriego w pierwszym secie - już 4:0 i serwis Hiszpana, oby tak dalej :)
0
On gra na lewej stronie.
3
Idzie w ślady starszego brata ;)
0
Chyba sobie na to pójdę do kina dzisiaj albo jutro :)
1
Ooo, no to super bo ja horrorów nie mogę za bardzo oglądać, a thrillery jak najbardziej :)
0
No nie wiem. Dla mnie nawet przy obecnych cenach wydanie ok. 70 mln EUR na obrońcę to nie jest normalne.