1

Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavoured Water to był album - praktycznie każdy kawałek to hicior.

2

Straszne kwoty, teraz dopiero widać jakim obciążeniem finansowym jest dla Barcy MSN.

0

No właśnie ten ostatni set mnie ciekawi, co tam się zdarzyło. A co do wpadki Thiema to pomyliło mi się właśnie z Nadalem.

0

Thiem zaliczył wpadkę w którymś z turniejów poprzedzających RG. Wiadomo, że Djoković jest w dołku, ale nikt raczej nie spodziewał się, że odpadnie w takim stylu.

0

Niespodziewanie szybko to przebiega, przeczuwam jakąś kontuzję Serba.

1

Oby Thiem wytrzymał do końca.

0

Niby tak :)

0

No i jest pierwszy set dla Austriaka :)

0

Nic nie dzieje się dwa razy ;)

1

Mam nadzieję, że Thiem zakończy przygodę Serba w tym turnieju.

Chociaż pewnie ciężko o to będzie.

0

Olympiakos też.

1

No jak to nie ma? Sam w pierwszym zdaniu napisałeś, że są tacy zawodnicy. Na pewno jest większa szansa, że sprawdzi się zawodnik, który grał w lepszym klubie (PSG), który grał wcześniej (z powodzeniem) w meczach o dużą stawkę (LM) niż zawodnik, który nie dość że rok starszy to gra w słabszym klubie (Nice) i nie ma praktycznie żadnego doświadczenia na arenie międzynarodowej.

7

Ale prezentują na pewno wyższą klasę od Serriego. Piszę to już enty raz: my potrzebujemy zawodnika z topu a nie kolejnego zawodnika, który "może odpali", "da z siebie wszystko", "jest nowym Xavim" "będzie dobrym zmiennikiem" itd.

6

I według Ciebie taki Serri podoła takiej presji jako zawodnik pierwszego zespołu?

5

No, i to jest jedyne w czym jest od niego lepszy.

2

Ja jestem mniej medialny i oddam serce dla Barcelony - czy to znaczy, że powinni mnie kupić?

5

Przeszkodów? :D

1

W sumie i tak miałem się na Mazury wybrać.

0

Nie ja - pogoda.

4

To uczucie, kiedy jedziesz samochodem i nie wiesz, czy jechać dalej, czy wysiąść i płynąć wpław.

7

Barcelona nie potrzebuje kogoś kto "może odpali" tylko normalnego prawego obrońcę z krwi i kości a nie skrzydłowego, który nie ma pojęcia o defensywie.

3

Te ceny wziąłeś z Bravo Sport?

27 zawodników w szerokiej kadrze - dobry pomysł

0

Myślałem, że jest prawonożny.

0

Oby Gael pokazał pełnię swoich możliwości to zwycięstwo będzie w zasięgu.

0

Tymczasem Verdasco niszczy Nishikoriego w pierwszym secie - już 4:0 i serwis Hiszpana, oby tak dalej :)

0

On gra na lewej stronie.

3

Idzie w ślady starszego brata ;)

0

Chyba sobie na to pójdę do kina dzisiaj albo jutro :)

1

Ooo, no to super bo ja horrorów nie mogę za bardzo oglądać, a thrillery jak najbardziej :)

0

No nie wiem. Dla mnie nawet przy obecnych cenach wydanie ok. 70 mln EUR na obrońcę to nie jest normalne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?