5

Akurat Twoje zdanie najmniej mnie interesuje.

10

No cóż, dla niektórych to pewnie zabrzmi śmiesznie i niedorzecznie, ale dla mnie po wczorajszym zwycięstwie Realu świat jakby się skończył. Zrobili coś czego nie udało się nikomu wcześniej. Zawsze wierzyłem, że to Barca będzie pierwszą drużyną, której uda się obronić ligę mistrzów tymczasem zrobił to Real. Pomijam okoliczności w jakich przechodzili przez poszczególne rundy, bo to jest temat na osobną dyskusję, ale sam fakt, że tego dokonali zasługuje (niestety) na uznanie.

Szkoda tego sezonu bo zabrakło niewiele aby cieszyć się dwoma pucharami zamiast jednym i to w dodatku najmniej prestiżowym z możliwych do wygrania. Patrząc na tę niewielką różnicę w lidze między Barcą a Realem na koniec sezonu tak się zastanawiam, czy rzeczywiście potrzebne jest tak gruntowne przemodelowanie kadry? Na pewno potrzebny jest prawy obrońca, ale zastanawiam się nad zasadnością ściągania ŚP, bo na rozegraniu mógłby zagrać Messi i może to byłoby najlepsze remedium na nasze bolączki w linii pomocy, tym bardziej patrząc na aktualną sytuację na rynku transferowym, gdzie byle grajek potrafi kosztować 50 mln EUR, a po topowych graczy trzeba rzucać 100 mln EUR.

2

90 od razu.

7

Sport - totalna żenada i dno wyjeżdżać z Bellerinem na okładce...

2

Schwartzman wygrał trzeciego seta i prowadzi z Djokoviciem 2:1 w setach! Młody Argentyńczyk przed życiową szansą, vamos!

0

Dostaniemy pomocnika z topu - Jeana Seriego.

0

Wciąż za mało patrząc na ile "grał" w ubiegłym sezonie.

2

Krychowiak 25 mln - dobry żart.

Ciekawe czym się kierowali przy aktualizacji wycen, bo na pewno nie czasem spędzonym na boisku.

0

Chyba jednak wybrałbym Thiago.

0

Jakie perełki?

5

A za kogo byś go tu wstawił?

3

Za wszystkim się zgadzam tylko nie jestem przekonany co do Verrattiego.

0

Vanquer cieniował w Romie z tego co pamiętam. Ja bym nie pogardził Adrienem Rabiot, bardzo lubię tego zawodnika i podoba mi się jego gra.

12

Napisałbyś o śmierci swojego dziadka na jakimś portalu internetowym? Ja nie.

7

Piszesz, że grają tu najlepsi piłkarze na świecie, w takim razie dlaczego 90% użytkowników chce tu Serriego?

51

Trochę chyba nie to miejsce na takie komentarze, ale współczuję.

1

No i pięknie.

3

Żeby podążać ścieżką Henrego. jestem pewien, że idealnie wpasowałby się do drużyny Kanonierów.

0

Ja nie mówię, że nie miałem takiego czasu;) ale były momenty że zjazdy były co tydzień i było trochę ciężko ;)

0

Znam ten ból ;) Przez 2 lata pracowałem od 4 do 16 i od 15 do 3 przez 5 dni pod rząd a w weekendy uczelnia - miałem podobnie :)

0

A kiedy żyjesz? ;)

7

Mimo wszystko chciałbym żeby jeszcze został, przydałby się do rotacji o ile oczywiście taki status w zespole by mu odpowiadał.

17

Masche i Iniesta pewnie będą powoli odstawiani na boczny tor.

0

Unique Club & Lounge - ale to lepiej bez lubej...

0

Już był chyba pod prasówką dziś.

0

Drugi Stones?

1

Dobry tekst z termosem.

0

Nie jest typowym prawym obrońcą. Jest wahadłowym, który lepiej gra w ofensywie niż w defensywie. To nie jest jest Alves, który potrafił i dobrze bronić i dobrze grać w ataku.

0

Dobrze, że edytowałeś.

0

A szkoda, bo tylko wtedy ma to sens.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?